Bisedat tabu me nje mashkull!

Share
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Bisedat tabu me nje mashkull!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 4/12/2012, 18:36Ne fazen kur nje mashkull do te ju bej per vete jane disa argumente ku ju si femra do te beni me mire te evitoni.

Asgje e rrezikshme ose kompromentuese, natyrisht: vetem fraza ose fjale evituese qe historia e dashurise te nisi ashtu sic duhet.E njejta gje vlen dhe per nje cift te porsa formuar.

Argumenti i pare qe duhet te evitoni eshte ai mbiprinderit e tij: me mire te mos i thoni sesi ndiheni kur shkoni ne shtepine e tyre per dreke ose kur afrohet Viti i Ri nuk keni deshre ta kaloni me to.

Teme tjeter jo e hijshme eshte perdorimi i tualetit: ta pyesni ate sesi ka mundesi eshte mbyllur brenda per nje ore.Ndersa nje mashkull e urren te degjoj femren e tij qe leshon gazra.

Gjithashtu meshkujt urrejne dhe kur nje femer flet ne menyre seksuale per nje aktore ose kengetare qe pelqen.
Kjo e ben ate xheloz.

Diskutim tjeter qe duhet te evitoni ne cift jane dhe kilet e teperta. Me mire te diskutoni per teorine e relativitetit ose per nje liber te Kafkes sesa per peshen. /ikub/E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 23/6/2018, 04:32