Dashuria dhe pasioni

Share
avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Dashuria dhe pasioni

Mesazh nga Vizitor prej 2/12/2012, 08:21Pėr disa pasioni dhe seksualiteti, ėshtė i domosdoshėm, ndryshe individ tė tjerė kanė zgjedhur tė heqin dorė nga seksi. Edhe dashuria e madhe mund tė jetė mė pak ose mė shumė erotike.

Pėr disa, erotizmi ėshtė i domosdoshėm, ndėrsa pėr shumė tė tjerė, dashuria ėshtė mbi tė gjitha intimitet shpirtėror, bashkėjetesė e pėrditshme, kujdes reciprok. Secili nga ne lidhet nė brendinė e njėrės nga kėto skema mendore e fizike dhe nėse ėshtė ajo e pėrshtatshmja, ndihet mirė dhe i kompletuar.

Tė paktėn kėshtu mendojnė psikologėt dhe ekspertėt, tė cilėt nuk preferojnė qė njerėzit tė mundohen tė imponojnė njė model tė vetėm pėr tė gjithė, duke ndikuar kėshtu nė ushtrimin e njė dhune tė vėrtetė.

avatar
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Re: Dashuria dhe pasioni

Mesazh nga Princesha... prej 17/12/2012, 08:09


Dashuria edhe pasioni ne dashuri jane dy gjerat me konkrete ne jete,nuk mund te ket dashuri pa pasion keshtu qe dashura ngelet me pas edhe i pari eshte pasioni qe ndihejme per dike!avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Dashuria dhe pasioni

Mesazh nga Vizitor prej 17/12/2012, 08:11

Dashuria dhe Pasioni, jane dy pjese te nje molle!

Burrelsja
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 21/02/2013
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1418
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2783
<b>Votat</b> Votat : 21

Buzqeshje Re: Dashuria dhe pasioni

Mesazh nga Burrelsja prej 23/2/2013, 09:32

eh dashuria ndjenj shpirti ndersa pasioni ndjenj qefi

Sponsored content

Buzqeshje Re: Dashuria dhe pasioni

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 17/7/2018, 00:15