Femrat me terheqese per meshkujt? Jane ato qe...!

Share
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Femrat me terheqese per meshkujt? Jane ato qe...!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 22/11/2012, 17:30Keni menduar gjithmonė se meshkujt tėrhiqen vetėm nga sensi juaj i humorit, format trupore apo jeta seksuale? Keni gabuar. Ata preferojnė me tepėr femrat qe... Zbulojeni!


E keni menduar ndonjėherė se ajo ēfarė i tėrheq me tepėr meshkujt ėshtė pikėrisht...fytyra juaj? Ky ėshtė rezultati i habitshėm i njė studimi francez nga Instituti i shkencave te zhvillimit ne Montpellier. Zotėrinjtė preferokan me tepėr ato femra te cilat kane tipare te ngjashme me te tyret.

Pėr te arritur ne kėtė pėrfundim, kėrkuesit kane pyetur shume persona dhe kane koleksionuar foto te cilat atyre iu dukeshin me tėrheqėse. Pas analizimeve te shumta rreth 2 meshkuj ne 5 kishin pėrzgjedhur femra me ngjyra flokėsh te njėjte me ta dhe me sy, buze, qerpikė dhe mjekėr te ngjashme me te tyret.

Me pas u studiuan edhe 155 ēifte te cilėt kishin te paktėn njė fėmijė. Pėr habi edhe ne kėtė rreth rezultat tregonin te njėjtėn gjė. Po femrat? Mos valle edhe ato preferojnė njė mashkull pak a shume te ngjashėm nga tiparet me to? Ka gjasa qe te jete kėshtu, por me tepėr janė meshkujt ata pėr te cilėt fiziku ka njė rėndėsi me te madhe. /ikub/E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
avatar
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Re: Femrat me terheqese per meshkujt? Jane ato qe...!

Mesazh nga Princesha... prej 30/11/2012, 07:30

Inteligjenca dhe bukuria shpirterore jane thelbi kryesor, por paraqitja dhe pershtypja e pare jane celesi suksesit ne nje marredhenie, qofte shoqerore apo intime!
    Ora ėshtė 18/10/2018, 16:33