‎25 gjėra qė njė vajzė dėshiron, por mos e pyesni kurrė 'Pse'!

Share
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje ‎25 gjėra qė njė vajzė dėshiron, por mos e pyesni kurrė 'Pse'!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 21/11/2012, 07:431. Prekni belin e saj.
2. Nė tė vėrtetė flisni me tė.
3. Ndajini me tė fshehtat.
4. Jepini xhaketėn.
5. Putheni atė ngadalė.
6. Pėrqafojeni atė.
7. Mbajeni atė nė krahė dhe gjoksin tėnd.
8. Qeshni me tė.
9. Ftojeni atė diku.
10.Takojeni atė dhe miqtė tuaj sė bashku.
11. Buzėqeshni me tė.
12. Bėni fotografi me tė.
13. Uleni atė mbi prehėrin tuaj.
14. Kur ajo thotė se ju do mė shumė, mohojeni atė.
15. Kur miqtė e saj thonė "E dua atė mė shumė se ty", mohojeni atė. Pėqafojeni atė nė sy tė miqve tė saj duke bėrė atė tė ndihet e dashuruar.
16. Gjithmonė pėrqafojeni dhe i thoni se ju e doni atė sa herė qė ju e shihni atė.
17. Putheni atė papritur.
18. Pėrqafojeni nga mbrapa rreth belit.
19. Tregoji asaj qė ėshtė e bukur.
20. Tregoj asaj mėnyrėn se si ndiheni me tė. Njė gjė e fundit qė ju duhet tė bėni pėr tė treguar atė qė ju nė tė vėrtetė ndieni pėr tė.
21. Hapni dyert e makinės pėr tė, shoqėrojeni te makina e saj, pasi nė kėtė mėnyrė ajo ndihet e mbrojtur tė, dhe asnjėherė nuk e vret atė nėse ju silleni si zotėri.
22. Bėjeni tė ndihet nė ēdo moment e dashuruar.
23. Nė qoftė se shihni diēka qė nuk shkon dhe e pyesni atė, ajo e mohon atė, do tė thotė qė nuk do tė flasė rreth saj. Atėherė pėrqafojeni atė.
24. Bėjeni atė tė ndihet e veēantė
25. Ngushėlloje kur qan dhe thaji lotėt e saj !!E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
avatar
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Re: ‎25 gjėra qė njė vajzė dėshiron, por mos e pyesni kurrė 'Pse'!

Mesazh nga Princesha... prej 30/11/2012, 07:39

Imagjino te ecesh me gjithe kete liste ne xhep,e per nje moment te te humbe letra ...

Aman spontaniteti ne veprime i le rruge cdo gjeje...
    Ora ėshtė 10/12/2018, 03:09