Dashuria nuk njeh moshe.

Share
avatar
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Dashuria nuk njeh moshe.

Mesazh nga Princesha... prej 20/11/2012, 08:54

A do te dashuronte nje djale shqiptar dhe te martohej me nje vajze me te madhe ne moshe.qe Mendim keni?e njeja gje vlen edhe per femrat???avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Dashuria nuk njeh moshe.

Mesazh nga LePuRuShJa prej 20/11/2012, 10:22

Sot nuk ka mė rėndėsi mosha aspak ... Mjaftonė ta dojė zemra ...E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
avatar
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Re: Dashuria nuk njeh moshe.

Mesazh nga Princesha... prej 30/11/2012, 07:45

Dashuria ndoshta nuk njeh moshe por njeh llogjike,nuk mund te biesh ne dashuri si te besh zhytje ne det...Dashuria dhe arsyeja jane nje lufte e perjetshme,por te menaxhosh nje dashuri me arsye eshte thjesht perfekte...Une si besoj dashurise me diference te madhe moshe,gjithmone me le nje hije dyshimi,ka nje interes ne mes...Nqs nje femer 20 vjecare merr nje mashkull 45-50 vjec se kuptoj ku qendron dashuria??Ajo eshte akoma ne boten e enderrave,ai ka mbaruar librin e pare te jetes,po behet gati te shkruaje librin e fundit...Pa llogarit qe idete dhe deshirat jane te ndryshme,smund te fusim paragjykimin ketu,por zakonisht keta lloj dashurish skane fund te bukur(ai 50 vjecari pas nje fare kohe do ndjehet i ''vjeter'' ndaj kesaj do filloje pse jo edhe xhelozia,pasi ndergjegjesohet qe ka perkrah nje femer te re,te bukur,qe mund te jete prap e gatshme per nje fillim jete te re,ndersa ai??Se besoj se ka kohe per te bere zgjedhje te tjera apo te mendoje per nje jete te re)...Jane shume gjera te lidhura e jane tema te thella....Une si besoj as nqs mashkulli eshte 15+ vjec me shume i vjeter se femra,jane pothuaje dy breza te ndryshem,mendime,deshira,pershtatja eshte shume e paket,kjo sdo te thote gje(pa lene menjane qe ka profesora qe kane marr per grua studentet e tyre)....avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Dashuria nuk njeh moshe.

Mesazh nga Vizitor prej 30/11/2012, 08:38

Une do e doja me te vogel ne moshe...a ben keshtu?
avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Dashuria nuk njeh moshe.

Mesazh nga Vizitor prej 30/11/2012, 08:41

Nese Zemra e pranon atehere ska rendsi moshaa kshtu mendoj unee Zemra vendos..
avatar
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Re: Dashuria nuk njeh moshe.

Mesazh nga Princesha... prej 30/11/2012, 08:47

Zemra esht ajo qe flet kurse mua sme ka ndodh kjo gje te dashurohem diku ne mosh me i vogel ...kshu qe doja i dashuri te ishte me i madh se un jo me i vogel se do e sundoja un per gjithqka pastaj haahahhahahah LOLavatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Dashuria nuk njeh moshe.

Mesazh nga Vizitor prej 30/11/2012, 10:23

Dua partneren qe te jete disa vjet me e re...

Sponsored content

Buzqeshje Re: Dashuria nuk njeh moshe.

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 15/12/2018, 22:11