Dėmtimi nė sy, Ronaldo me vizion tė kufizuar!

LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Dėmtimi nė sy, Ronaldo me vizion tė kufizuar!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 14/11/2012, 11:58

Dėmtimi nė sy, Ronaldo me vizion tė kufizuar! Largea_ronaldo1352888116

Cristiano Ronaldo vazhdon tė mos jetė nė gjendje qė tė mos hapė tėrėsisht syrin e majtė dhe nuk do tė jetė nė gjendje qė tė luajė ditėn e sotme nė miqėsoren me Gabonin.

Ishte kryemjeku i kombėtares portugeze, Henrique Jones, ai i cili informoi tė mėrkurėn se ylli i Realit tė Madridit vazhdon tė ketė njė shikim tė kufizuar nga syri i tij i majtė, pas njė dėmtimi “horror” qė pėsoi nė ndeshjen ndaj Levantes.

Gjatė atij takimi, nė njė dyluftim ajror pėr top, portugezi u godit nė sy me bėrryl dhe u detyrua tė largohej nga fusha, pasi u gjakos dhe nuk mund tė shihte.

Aktualisht, duket e vėshtirė qė Cristiano tė jetė i pranishėm nė ndeshjen e ardhshme nė kampionat, pėrballė Bilbaos, ndonėse vetė 26-vjeēari ėshtė shprehur optimist mbi kėtė mundėsi.

”Falenderoj tė gjithė pėr mesazhet e mbėshtetjes qė kam marrė gjatė ditėve tė fundit. Mė kanė bėrė tė ndihem mė mirė dhe shpresoj qė shumė shpejt tė rikthehem nė 100% tė mundėsive tė mia”, deklaroi Ronaldo mė rrjetin shoqėror “Twitter”. /BS/E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 22/8/2019, 01:08