Edhe stuhia e bores perplaset mbi New York (Video)

Share
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Edhe stuhia e bores perplaset mbi New York (Video)

Mesazh nga LePuRuShJa prej 8/11/2012, 16:06Sikur tė mos mjaftonte ajo qė ndodhi me Sandy, tashmė njujorkezėt kanė provuar edhe dėborėn. Koha e keqe duket se nuk ka ndėrmend tė lėrė tė qetė New York, pasi prej dy ditėsh, bora ka goditur rrugėt dhe shtetasit, ende tė tronditur nga pasojat e uraganit "Sandy". Sikur tė mos mjaftonte ajo qė ndodhi me superstuhinė, tashmė "njujorkezėt" kanė provuar edhe rrebeshin e dėborės, teksa disa zona janė ende pa elektricitet. Problemet e kėtij lloji nuk janė tė rralla Neė York, por gjithēka rėndohet duke parė atė qė la prapa "Sandy". /ikub/E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 21/2/2019, 18:50