5 shenjat qe tregojne qe ai ju do vertet!

Share
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje 5 shenjat qe tregojne qe ai ju do vertet!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 5/11/2012, 06:40Ah dashuria … Ju jeni shume te dashuruar. Por ndonjehere dyshoni.Si te siguroheni qe ai ju do vertet ? Disa shenja nuk gabojne kurre…

Ai eshte prezent ne cdo dite
Ne telefon, me e-mail, me sms, ai ju pergjigjet. Edhe pse eshte shume I stresuar nga puna, ai nuk le nje moment pa ju kujtuar. Ai ju degjon edhe nese thoni gjera qe nuk I pelqejne. Gjithashtu ai ka gjithmone kohe per ju. Ju jeni prioriteti I tij.

Nese keni ndonje problem ai nuk ju le kurre vetem
Nje mashkull qe nuk eshte I dashuruar, iken shpejt qe ne momentin kur keni nje problem. Ne te kundert nje mashkull qe do vertet, rri me ju ne cdo moment , ne te mire dhe ne te keqe.

Ai nuk do qe ju te ndryshoni
Ju keni defektet e juaja te vogla, komplekset. Gjithashtu keni shtuar ndonje kile me teper. Megjithate, I dashuri juaj ju shikon sikur te jeni nje top modele. Midis syve te ti ju ndiheni femer. Ai ju ben te ndiheni e bukur dhe e lumtur, edhe ne momentin kur jeni pa makijazh apo kur sapo jeni zgjuar ne mengjes.

Ai ju perfshin ne jeten e tij
Nje mashkull qe ju do nuk ju mban te mbyllur midis kater muereve, vetem per te bere seks me ju. Mashulli I dashuruar ju perfshin ne jeten e tij; ju prezanton me miqte e tij, me familjen. Ai enderron vec nje gje , te jete pergjithmone me ju.

Ai mundohet te ndryshoj
Nje mashkull I dashuruar nuk mund te ndryshoj por ai ben dusa sforco . Jane hapat e perditshme qe e tregojne ate. Per shembull: ai I urren filmat romantic, megjithate ai pranon qe t’ju shoqeroj te shikoni filmin e fundit romantik. /ikub/E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 24/10/2018, 04:37