Unaza qe ju perkujton datat dhe takimet!

Share
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Unaza qe ju perkujton datat dhe takimet!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 29/10/2012, 17:04Teknologjia e re tashmė edhe unazėn pėrveē si stoli e ka shndėrruar nė njė mjet tė dobishėm, pasi qė atė e kemi shpeshherė si pjesė tė trupit tonė.

Njė unazė e krijuar si pjesė e inovacioneve teknologjike, mundėson qė pėr ēdo 24 orė tė ju rikujtoj pėr datėn qė kemi takime tė rėndėsishme apo ndonjė ngjarje tė veēantė. Ajo ėshtė njė memorie e re, e cila nuk ju lė tė harroni, por vetėm nė rastet kur e mbani atė nė gisht. Nėse keni probleme me datėn e martesės apo tė lindjes, nuk do tė keni mė probleme pėr ta rikujtuar atė. Vetėm i thuani prodhuesit tė kompanisė qė ka bėrė kėtė unazė tė pagėzuar “Remember Ring” dhe ata do tė vendosin datat e tuaja tė rėndėsishme nė jetė, edhe ate ēdo vit.Alarmi pėr tė ju treguar pėr datėn e rėndėsishme ndizet 24 orė para saj, dhe se ju do tė ndjenji njė ngrohtėsi tė lartė nė gisht, e cila do tė ju rikujtoj afrimin e datės.

“Remember Ring” mbush baterinė e saj pėrmes nxehtėsisė sė trupit tė njeriut dhe se bateria e saj nuk harxhohet. Unaza ka disa stile dhe dizajne dhe se ėshtė rezistuese ndaj ujit. Ēmimi i kėsaj unaze specifike ėshtė vetėm 760 dollarė.E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 21/2/2019, 14:37