Dashuria permes imazheve!

Share
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Dashuria permes imazheve!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 28/10/2012, 16:20Jane te shumte imazhet e dashurise qe bejne pjese ne jeten e nje personi. Nese mbyllni syte do tju vij ne mendje puthja e pare, hera e pare qe keni thene "te dua". Shpesh nje imazh eshte pothuaj kuptimi i nje fraze apo i nje poezie dhe mjafton nje foto e bukur romantike per tja transmetuar pertnerit ate qe ndjejme ne te vertet.

Imazhe dashurie te bukura

Ekzistojne imazhe dashurie te bukura, e di mbase do tju duket shume romantike, por eshte e drejte qe cdokush nga ne te kete nje fotografi te veten, mbase private, me te cilen mund te kujtoje ate qe ndjen. Nuk eshte e thjeshte, ne kaosin e perditshem, harrojme me lehtesi motivet per te cilen kemi vendosur te qendrojme bashke. Nje imazh i bukur mund te jete nje kujtim i mrekullueshem.

Imazhe romantike

Imazhet romantike jane ideale per te paketuar bileta urimi pak origjinale. Duhet te pranoni se ne vitet e fundit, jane shume ne mode edhe ftesat e dasmes me fotografi. Mund te zgjidhni nje ku keni dal cift ose nje foto e cila perfaqeson dashurine tuaj, jane perfekte bardhe e zi, me nje shkirm te kuq.

Imazhe te animuara

Jane sigurisht me zbaviteset. Nese keni deshire ti kujtoni partnerit se e doni ne nje bote moderne ose thjeshte nese jeni larg dhe posta tradicionale eshte e gjate, ekzistojne animime zbavitese. Jane te bukura edhe ato interaktive. /ikub/E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 20/4/2018, 10:51