"Password", ja kush eshte fjalkalimi mė i perdorshem!

LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje "Password", ja kush eshte fjalkalimi mė i perdorshem!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 26/10/2012, 07:12

 "Password", ja kush eshte fjalkalimi mė i perdorshem! Images

Perkunder te gjithe sugjerimeve dhe alarmeve mbi sigurine informatike, fjalekalimi me i preferuar nga perdoruesit e te gjithe botes mbetet pikerisht vete fjala "password". Kete ka zbuluar lista e 25 fjaleve kyc me te perdorshme, qe eshte publikuar si cdo vit nga kompania "Splashdata". Ne kete liste te sapopublikuar, podiumi eshte i pandryshueshem ne krahasim me vitin e kaluar dhe hyrjen e dias fjaleve te reja si "Jesus" e "Ninja". Renditja eshte nxjerre nga disa lista passwordesh te vjedhura qe jane publikuar nga disa "hacker"-a.

Renditja e fjalekalimeve me te perdorshem:

1. password
2, 123456
3. 12345678
4. abc123
5. qwerty
6. monkey
7. letmein
8. dragon
9. 111111
10. baseball
11. iloveyou
12. trustno1
13. 1234567
14. sunshine
15. master
16. 123123
17. welcome (New Entry)
18. shadow
19. ashley
20. football
21. jesus (New Entry)
22. michael
23. ninja (New Entry)
24. mustang (New Entry)
25. password1 (New Entry)E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Arlo
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti :  "Password", ja kush eshte fjalkalimi mė i perdorshem! 2eyci2f
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Re: "Password", ja kush eshte fjalkalimi mė i perdorshem!

Mesazh nga Arlo prej 26/10/2012, 22:35

Njerin nga kto kam dhe une LOLKa zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: "Password", ja kush eshte fjalkalimi mė i perdorshem!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 27/10/2012, 15:02

Ndėrroje ... LOLE ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Arlo
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti :  "Password", ja kush eshte fjalkalimi mė i perdorshem! 2eyci2f
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Re: "Password", ja kush eshte fjalkalimi mė i perdorshem!

Mesazh nga Arlo prej 29/10/2012, 00:19

E kam ndrru n'moment LOLKa zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!
jonadurres@hotmail.com
jonadurres@hotmail.com
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 15/08/2013
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 10
<b>Pikėt</b> Pikėt : 15
<b>Votat</b> Votat : 0

Buzqeshje Re: "Password", ja kush eshte fjalkalimi mė i perdorshem!

Mesazh nga jonadurres@hotmail.com prej 16/8/2013, 15:57

Pershendetje .

A mund te me tregoni se si tja gjej passwordin e hotmailit te shoqes?
jonadurres@hotmail.com
jonadurres@hotmail.com
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 15/08/2013
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 10
<b>Pikėt</b> Pikėt : 15
<b>Votat</b> Votat : 0

Buzqeshje Re: "Password", ja kush eshte fjalkalimi mė i perdorshem!

Mesazh nga jonadurres@hotmail.com prej 16/8/2013, 15:58

Te lutem me tregoni.Miredita 
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: "Password", ja kush eshte fjalkalimi mė i perdorshem!

Mesazh nga Vizitor prej 16/8/2013, 16:04

jonadurres@hotmail.com shkruajti:Te lutem me tregoni.
Provo njerin nga keta:
1. password
2, 123456
3. 12345678
4. abc123
5. qwerty
6. monkey
7. letmein
8. dragon
9. 111111
10. baseball
11. iloveyou
12. trustno1
13. 1234567
14. sunshine
15. master
16. 123123
17. welcome (New Entry)
18. shadow
19. ashley
20. football
21. jesus (New Entry)
22. michael
23. ninja (New Entry)
24. mustang (New Entry)
25. password1 (New Entry)
26. Emrin e te dashurit te saj (New Entry)....
jonadurres@hotmail.com
jonadurres@hotmail.com
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 15/08/2013
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 10
<b>Pikėt</b> Pikėt : 15
<b>Votat</b> Votat : 0

Buzqeshje Re: "Password", ja kush eshte fjalkalimi mė i perdorshem!

Mesazh nga jonadurres@hotmail.com prej 17/8/2013, 10:18

Ylli shkruajti:
I provova ato passworde qe me dhe po nuk hapet. A te te jap adresen e saj dhe te ma gjesh?Miredita 
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: "Password", ja kush eshte fjalkalimi mė i perdorshem!

Mesazh nga Vizitor prej 19/8/2013, 07:26

jonadurres@hotmail.com shkruajti:  I provova ato passworde qe me dhe po nuk hapet. A te te jap adresen e saj dhe te ma gjesh?
Jona e dashur...une nuk di si gjendet fjalekalimi por te solla fjalekalimet qe perdoren me se shumti...

Qe te mund te kesh nje ide se cfare fjalekalimi mund te perdore dikush, duhet te kesh shume te dhena per te...dhe ti besoj di shumecka per te dhe do te dijsh edhe me shume...valle mos eshte qeshtje xhelozie?
jonadurres@hotmail.com
jonadurres@hotmail.com
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 15/08/2013
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 10
<b>Pikėt</b> Pikėt : 15
<b>Votat</b> Votat : 0

Buzqeshje Re: "Password", ja kush eshte fjalkalimi mė i perdorshem!

Mesazh nga jonadurres@hotmail.com prej 20/8/2013, 15:04

Ylli shkruajti:

Un nuk jam xheloze per te sepse ajo eshte nusja e vellait . Doja tja zbuloja passwordin per te pare se cfare i thot vellait per mua, se un i kam then cdo gje per veten time asaj. Prandaj doja tja gjeja passwordin.Miredita 
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: "Password", ja kush eshte fjalkalimi mė i perdorshem!

Mesazh nga Vizitor prej 20/8/2013, 16:09

jonadurres@hotmail.com shkruajti:
Un nuk jam xheloze per te sepse ajo eshte nusja e vellait . Doja tja zbuloja passwordin per te pare se cfare i thot vellait per mua, se un i kam then cdo gje per veten time asaj. Prandaj doja tja gjeja passwordin.
Atehere besoj se e njeh mire nusen e vellait.
Por nga pervoja te them, me mire te mos e dijsh se cfare i thote!
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: "Password", ja kush eshte fjalkalimi mė i perdorshem!

Mesazh nga Vizitor prej 21/8/2013, 13:47

Eja ne chatbox ta bisedojme kete qeshtje, po deshe....

Shiko ne inbox se si te hyjsh ne chat

Sponsored content

Buzqeshje Re: "Password", ja kush eshte fjalkalimi mė i perdorshem!

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 19/6/2019, 10:53