9 arsye per te qene beqare!

Share
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje 9 arsye per te qene beqare!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 26/10/2012, 06:39Ju i shikoni me zili keto ēifte te bashkuara perreth jush ? Megjithate, ju nuk e kuptoni shansin e te qenit beqare!
Ja disa nga avantazhet e te qenit beqare :

1. te mos jesh me e detyruar te depilohesh
Dhe te flesh me qimet, te cilat te mbajne ngrohte. Te mos kesh me pershtypjen se po te grihen kembet nga ferkimi, ose vuajtjet e shkaktuara nga depilimi me dyll.

2. Te shohesh te cdo mashkull burrin ideal
Ai qe ju takoni shpesh ne rruge, ai, te cilin ju e ndimoni duke i hapur deren per te kaluar karrocen, …

3. Te mundesh te leshosh gazra ne krevat pa rrezikuar mardhenien
dhe pa ia rrezuar iluzionet mbi princeshat qe nuk leshojne gazra kurre.

4. Te mos jesh e detyruar te durosh dike
qe leshon gazra ne krevat, sepse ne te vertete, as princat nuk leshojne gazra.

5. Te jesh e disponueshme gjate gjithe kohes
Sepse po te kesh nevoje per disponibilitetin e partenerit per te organizuar nje mbremje mes 6 shoqesh, qe kane secila nga nje burre, duhet me lene takim per ne korrikun e 2013-es.

6. Te shtrihesh ne menyre diagonale
dhe te vendosesh mes dy jastekeve fytyren te mbuluar me kremera te yndyrshme, ngjitese dhe me ere te keqe, por efikase.

7. Ta fillosh diten mbare
duke gjetur nje paste dhembesh dhe WC-ne te rimbyllur. A s’eshte e bukur jeta keshtu ?

8. Te mundesh te shikosh serialin tend te preferuar
deri ne 1 te nates, pa rrezikuar te kalosh nga virtualja ne reale, dhe te perfundosh si ato cifte grindavecesh qe ndahen per pese pare spec.

9. Te mundesh te perpelitesh ne shtrat
gjate fundjaves, ngrohte brenda pizhamave, e trullosur dhe me dhembet pa lare. /ikub/E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

Burrelsja
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 21/02/2013
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1418
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2783
<b>Votat</b> Votat : 21

Buzqeshje Re: 9 arsye per te qene beqare!

Mesazh nga Burrelsja prej 24/2/2013, 11:52

8. Te mundesh te shikosh serialin tend te preferuar
deri ne 1 te nates, pa rrezikuar te kalosh nga virtualja ne reale, dhe te perfundosh si ato cifte grindavecesh qe ndahen per pese pare spec.
ehheheehh interesante

    Ora ėshtė 26/5/2018, 02:28