Google riemėron aplikacionet e Google Drive!

LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Google riemėron aplikacionet e Google Drive!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 25/10/2012, 15:18

Google riemėron aplikacionet e Google Drive! Largea_google-drive1351167761

Google do tė heq Documents, Spreadsheets dhe Presentation, dhe do ti zėvendėsojė ato me Docs, Sheets, dhe Slides.

Google riemėroi tė gjitha aplikacionet e Google Drive dhe i solli ato nė Chrome Web Store.

Pėrdoruesit mund ti instalojnė ato dhe pastaj kur tė hapin njė tab tjetėr, do ti gjejnė ato si “Shortcuts”.

Ata tashmė do ti sjellin kėto aplikacione dhe nė Chromebook, si aplikacione tė instaluara brenda sistemit operativ, dhe do tė vijnė tė parainstaluara. Gjithashtu kėto nuk janė aplikacionet e vetme nė Chrome Web Store.

Google ka sjell dhe Drawings (Vizatimet), Forms(Formularet), Google Apps Script, dhe Fusion Tables. (PCWorld Albanian)E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 19/6/2019, 11:29