Endrra e fshehur e Salma Hayek!

Share
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Endrra e fshehur e Salma Hayek!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 23/10/2012, 20:32E nxitur nga imagjinata e vajzes se saj 5 vjeēe Valentina, Salma Hajek ka kujtuar edhe endrrat e femijerise se saj.

Aktorja e njohur Salma ka bere te ditur se si e vogel ka enderruar te behet astronaute. Po te mos ishte bere aktore, ajo, siē thote, sot do te gjendej ne gjithesi. E nxitur nga imagjinata e vajzes se saj 5 vjeēe Valentina, Salma Hajek ka kujtuar edhe endrrat e femijerise se saj. Para se te filloje te merret me aktrim, ajo ka enderruar qe nje dite te gjendet ne nje anije kozmike. “Po te mos merresha me aktrim, do te isha astronaute. Mendoj se udhetimi neper gjithesi do te me bente te lumtur dhe se do ta kaloja ate pa kurrfare problemesh”, ka thene Salma per ‘Us Weekly. Nese, megjithate, nuk do t’ia dilte te behej astronaute, Salma, siē thote, do te ishte e lumtur edhe me punen e shiteses se luleve. kosovasot.E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 18/2/2019, 20:24