DJ me e vogel ne bote, ja sa vjec eshte!

LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje DJ me e vogel ne bote, ja sa vjec eshte!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 23/10/2012, 06:49

 DJ me e vogel ne bote, ja sa vjec eshte! Images

Amber Jacobs ose DJ AJ do shpallet zyrtarisht me 28 tetor si DJ (disk-jockey) me e vogėl ne bote. Sipas Daily Mail-it, ajo do te regjistrohet ne Librin e Rekordeve me rastin e njė spektakli bamirėsie te organizuar pėr njė spital fėmijėsh. Dhe duhet thėnė se Amber ehte vetėm 6 vjeē.

"Ajo filloi te merrej si DJ para 6 muajsh. Unė po punoja ne radio pėr emisionin e ri. Ajo e ka zakon te ulet dhe te preke te gjitha ato qe sheh. Ne kėtė mėnyrė fillova ta pranoja ndihmėn e saj dhe sot ajo merr pjese rreth gjysme ore ne spektaklin tim. Amber zgjedh CD-te dhe ndonjėherė rregullon disa pjese te tyre”- tregon Steve, babai i te voglės.

Ajo nuk ėshtė vetėm fanse e rock-ut, por edhe e heavy metal. Amberi kėrcen gjithmonė me muzikėn qe vendos ne studio. Edhe kur nuk punon, pėrsėri muzika ngelet e preferuara e saj. /ikub/E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 22/5/2019, 01:28