Burri me kepucen me te madhe dhe me te kushtueshme ne bote!

Share
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Burri me kepucen me te madhe dhe me te kushtueshme ne bote!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 23/10/2012, 06:48Ky djale eshte aq i gjate sa ka hyre ne rekordet Guinness. Behet fjale per burrin me te gjate te USA Igor Vovkovinskiy, qe mban rekordin si personi me kepucen me te madhe ne bote.

Te gjeje kepuce per kemben e tij ishte praktikisht e pamundur, aq sa kompania Reebok ka marre persiper te realizoje kepuce enkas per te me nje cmim modest prej 20 mije dollare.

Nje kepuce e personalizuar, me e madhja ne bote. Numri I kepuces te Igorit eshte 24 qe ne Europe i korrespondon numri 59.E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 21/2/2019, 18:44