Gjyqtari ēuditet pėr polemikat, pas fotos me Messin!

LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Gjyqtari ēuditet pėr polemikat, pas fotos me Messin!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 18/10/2012, 12:33

Gjyqtari ēuditet pėr polemikat, pas fotos me Messin! Largea_mesi091350552667

Gjyqtari anėsor Nicolas Yegros nuk arrin t’i kuptojė polemikat qė ka shkaktuar fotografia e tij me Lionel Messin, pas takimit eliminator tė Botėrorit 2014 mes Argjentinės dhe Kilit. Paraguajanit iu kėrkua tė japė shpjegime pėr vendimin e tij, ndėrsa ai vetė ka mbetur i habitur.

“Vėrtet qė nuk arrij ta kuptoj pėrse flitet kaq shumė. Gjyqtarėt janė pjesė e futbollit dhe nuk shikoj ndonjė problem nė kėtė ēėshtje”, deklaroi Yegros.

Mė tej ai pohoi se doli nė fotografi edhe me yllin e Kilit, Alexis Sanchez, i cili ėshtė njėkohėsisht shok skuadre i Messit te Barcelona. /BS/E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 22/8/2019, 01:10