A ishit fejuar sipas deshires se familjes me dike qe nuk e dashuron?

Share

Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12624
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23742
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje A ishit fejuar sipas deshires se familjes me dike qe nuk e dashuron?

Mesazh nga Princesha... prej 18/10/2012, 01:17

A ishit fejuar sipas deshires se familjes me dike qe nuk dashuron?
Kisha rastin ne kto dit te njoftoj nje vajz 23vjeqare e cila ishte fejuar me nje djal qe nuk e njifte mire dhe nuk e dashuronte Sad

Per ate po ju pys juve si mendoni ju a kishit mundur te fejoheni a po te martoheni me dike qe e merrni per hater te dikujt tjeter e jo nga dashurija?? /Mendoje/
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122963
<b>Pikėt</b> Pikėt : 260925
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: A ishit fejuar sipas deshires se familjes me dike qe nuk e dashuron?

Mesazh nga LePuRuShJa prej 18/10/2012, 01:20

Jo! Sepse pasojat do i keshė ti dhe jo prindėrit ... Tė paktėn nė kohėn qė ka ardhė JO ...E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti :
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50600
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91636
<b>Votat</b> Votat : 439
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Re: A ishit fejuar sipas deshires se familjes me dike qe nuk e dashuron?

Mesazh nga Arlo prej 18/10/2012, 01:23

Te flasesh eshte e lehte.

Te gjithe JOOO do themi.

Zoti mos na sprovofte.DUKE DEGJUAR LEONARD COHEN DHE DUKE MENDUAR PER TY...

Me prit, e dashur ,
me prit si mrekulline,
me prit sic nuk ke pritur askend,
jam valsi dimeror qe magjeps
te gjitha Vienat e shpirtit tend...

Jam the burning violine
qe endrren tende ndez,
jam the touch of the naked hand
mbi gjirin tend cdo mengjez...

Jam the glove qe ti zhvesh...
gjysemerresire e bere therrime...
jam...
ah...feksje driteshperthyese...
jam...
je...
Hiroshima ime...

Jam the lover qe ti kerkon,
premtim,
renkim...
epshi yt...
deshire e verber...
jam pasion
a thousand kisses deep...

Jam demon i sapozgjuar
ku brishtesia jote force gjen,
jam loti yt i fundit...
ti e di...
I'm your man.

Me prit, e dashur,
me prit,
mallin tim beje your dove,
kur krahet e tij te mposhtin largesite
dance me to the end of love...

Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12624
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23742
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Re: A ishit fejuar sipas deshires se familjes me dike qe nuk e dashuron?

Mesazh nga Princesha... prej 1/11/2012, 15:10


as qe behet fjale...jam e sigurt qe prinderit e mi do me mbeshtesnin ne vendimin tim por edhe nqs kjo gje nuk ndodh mundohem te bie ne konsensus me ta dhe te zgjedhim ate rruge qe eshte me e drejta per mua...por qe sdo i braktisja kurre per dashurine sepse ajo dasuri zevendesohet serisht po dashuria per familjen jo....
Sponsored content

Buzqeshje Re: A ishit fejuar sipas deshires se familjes me dike qe nuk e dashuron?

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 23/2/2017, 01:13