Shenjat qe tregojne qe ai ju vlereson vertet!

Share
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Shenjat qe tregojne qe ai ju vlereson vertet!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 14/10/2012, 18:58Keto vitet e fundit shume libra, emisione dhe programe te tjera te ngjashme informojne femrat mbi teknikat e ndryshme te meshkujve per te evituar investimin e tyre ne nje lidhje pa e thene vertet.Per kete arsye shume femra duhet te falenderojne shume filma si : Ate cfare mendojne meshkujt , ku kane mesuar shume gjera . Nese femrat presin atehere ato duhet te dine dhe kur ato vlejne vertet per meshkujt. Per kete arsye po ju paraqesim tre shenja:

Ai arrin te relaksohet kur eshte me ju

Ai nuk eshte shume entuziast per idene qe ti thote kete gje, por ai e pranon qe eshte “ gjithmone me shume I tendosur kur I flet femres qe pelqen vertet. Temperatura rritet, nuk ndihemi aq e cuditshme si zakonisht dhe nuk pushoj duke I thene vetes “ Mos e lere te te iki” “. Dhe kjo do te thote vetem nje gje : ai bent e pamunderen qe ta cudis

Afrimiteti qe imponohet

Nese nje mashkull kujtohet per ate cfare ju keni thene , sesa per bisedimin dhe per diten kur ju keni takuar, kjo do te thote qe ai eshte I kujdesshem. Kjo do te thote dicka apo jo?

Ai ju shikon vec ju

Nese nje mashkull ju kerkon vetem per nje aventure, ai nuk do te ju kushtoj shume vemdendje dhe do te gjej gjithmone menyren per te mberritur ne planin B. Nese shikimi I tij shkon vetem tek ju ne restorant apo gjate gjthe mbremjes kujdes. Dhe nese ai nuk leviz dhe ju shkon vetem juve eshte nje shenje e mire. Por mbani mend sepse edhe ai mund te jete ne te njejtin pozicion si I juaji , duke mos ditur se cfare mendoni. /ikub/E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 18/10/2018, 15:29