Si mund ta besh nje djal per vete?!

Share
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Si mund ta besh nje djal per vete?!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 13/10/2012, 18:39Jo te gjith djemte preferojne te njejtat vajza keshtu qe ka shume te beje me djalin qe deshiron te doje ty.

Afrohu

E dini qe, si njerez, ne krijojme ndjenja deshire per njerez qe shikojme shpesh se sa ata qe shikojme rralle? Afrohu atij me shume, edhe sigurohu qe te vere re gjithmone kur te shef. Ne kete menyre ai formon nje lidhje mentale dhe ideale per ty, kjo gje e ben punen tende me te lehte.

Mbaj dinjitetin


Shumica e djemve jane gati te lidhen serjozisht me nje femer qe mbron dinjitetin, dhe respekton veten e saj. Ai kurre nuk do te te pelqeje ty ne qofte se ti nuk ke reskpekt per veten tende. Disa vajza rrine shume pas cunave dhe krijojne imazh te keq per veten e tyre. Kur e ben te dukur qe ti nuk ke respekt per veten tende, as ai nuk ka per te respektuar.

Foli ndryshe

S’eshte nevoja qe ta besh te dukur qe ti do, qe te te doje ai ty. Kur ben muhabet me te mos u perpiq shume qe ti besh pershtypje, ose t’ja mbash vemendjen gjate gjithe kohes. Gjithmon lere ate qe te kerkoj vemendjen tende. Dhe kur i flet, foli kur ai do qe te flasi me ty, mos e ngacmo kur ben muhabet me nje tjeter, perndryshe ai mendon se ti je e c’mendur dhe ke rene thelle per te. Pasi ke bere keto, dhe ai kupton qe ti nuk je si femrat e tjera, fillon mendon per lidhje me ty.E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
avatar
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti :
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Re: Si mund ta besh nje djal per vete?!

Mesazh nga Arlo prej 13/10/2012, 23:46

Ujė Pse i meson gocat per keq?Ka zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Si mund ta besh nje djal per vete?!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 14/10/2012, 14:32

Oooo mė fal po kamė harruar tė shkruaj qė nuk ishin mėsimet e mia ... LOL LOLE ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
avatar
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Re: Si mund ta besh nje djal per vete?!

Mesazh nga Princesha... prej 1/11/2012, 15:16

se si mund ta besh nje djale per vete duhet te jeshe vetevetja kure flet me te ose kure je me te, te jeshe vtevtja gjithmone dhe buzechesh po jo shume dhe te garantoj qe djemte te pelqejne sepse ato nuke pelqejne vajza qe jane falco ose flasin teper shume por ama nuk pelqejne as vajzat qe jane shume te urta.beju vetvetja dhe dikush do te pelqej.
Sponsored content

Buzqeshje Re: Si mund ta besh nje djal per vete?!

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 15/12/2018, 21:25