Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....

Share
avatar
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....

Mesazh nga Princesha... prej 8/10/2012, 15:09

Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku..... Sad

Burrelsja
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 21/02/2013
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1418
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2783
<b>Votat</b> Votat : 21

Buzqeshje Re: Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....

Mesazh nga Burrelsja prej 24/2/2013, 11:59

SKENDERBEU

    Ora ėshtė 21/4/2018, 13:43