A Eshte Turp Qe Femra Te Propozoje Mashkullin

Share

Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12624
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23742
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

jo A Eshte Turp Qe Femra Te Propozoje Mashkullin

Mesazh nga Princesha... prej 8/10/2012, 09:21

Jooooo nuk esht turp :M×U×A×H:
Por personalisht mendoj se femra ka deshire, qejf dhe i pelqen qe te jet mashkulli ai qe ti vije nga mbrapa ti bej te ditur jo vetem me fjale qe e pelqen dhe e deshiron por edhe me sjellje .
Nje mashkull sado perparimtar te jet e sado te thote qe i pelqen femrat e forta e te sinqerta, e sadoqe kjo gje mund te jet e vertet, perseri ai do te donte te ndihej akoma mashkull para femres, te ndihej i interesuar dhe i ngacmuar nga ajo. Mashkulli pelqen nje femer delikate, te embel e njekohesisht te forte ne karakter
Mashkulli ka deshire te jet mashkull e femra ka deshire te jet femer, qe do te thote: mashkulli ka instiktin e gjuajtjes e femra ate te arratisjes


Por ne nje moment tjeter, pasi kan lozur pak me nj-tj e jan bashk atehere mund ti thuash cte duash, qe e pelqen, e deshiron etj etj. ....lereni pak veten te deshiroheni

ah personalisht jam me metoden e vjeter ...Tme thote vete i pari lol!

LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122963
<b>Pikėt</b> Pikėt : 260925
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

jo Re: A Eshte Turp Qe Femra Te Propozoje Mashkullin

Mesazh nga LePuRuShJa prej 8/10/2012, 10:41

Jo aspak!

... Edhe pse mėnyra mė romantike do ishte propozimi i mashkullit, por nėse ndjenjat janė tė pastra asgjė sna ndalonė ...

... Personalisht s'do e bėja...

... Sepse .... Nėse ai se ka kuptuar nga sjellja dhe veprimet e mia kurrė sdo e kuptojė me fjalė ...E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti :
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50600
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91636
<b>Votat</b> Votat : 439
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

jo Re: A Eshte Turp Qe Femra Te Propozoje Mashkullin

Mesazh nga Arlo prej 8/10/2012, 11:55

Jo, mashkulli eshte turp ti propozoj femres.DUKE DEGJUAR LEONARD COHEN DHE DUKE MENDUAR PER TY...

Me prit, e dashur ,
me prit si mrekulline,
me prit sic nuk ke pritur askend,
jam valsi dimeror qe magjeps
te gjitha Vienat e shpirtit tend...

Jam the burning violine
qe endrren tende ndez,
jam the touch of the naked hand
mbi gjirin tend cdo mengjez...

Jam the glove qe ti zhvesh...
gjysemerresire e bere therrime...
jam...
ah...feksje driteshperthyese...
jam...
je...
Hiroshima ime...

Jam the lover qe ti kerkon,
premtim,
renkim...
epshi yt...
deshire e verber...
jam pasion
a thousand kisses deep...

Jam demon i sapozgjuar
ku brishtesia jote force gjen,
jam loti yt i fundit...
ti e di...
I'm your man.

Me prit, e dashur,
me prit,
mallin tim beje your dove,
kur krahet e tij te mposhtin largesite
dance me to the end of love...

Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12624
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23742
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

jo Re: A Eshte Turp Qe Femra Te Propozoje Mashkullin

Mesazh nga Princesha... prej 8/10/2012, 12:15

@LePuRuShJa shkruajti:Jo aspak!

... Edhe pse mėnyra mė romantike do ishte propozimi i mashkullit, por nėse ndjenjat janė tė pastra asgjė sna ndalonė ...

... Personalisht s'do e bėja...

... Sepse .... Nėse ai se ka kuptuar nga sjellja dhe veprimet e mia kurrė sdo e kuptojė me fjalė ...
Ok ashtu esht puc

Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12624
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23742
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

jo Re: A Eshte Turp Qe Femra Te Propozoje Mashkullin

Mesazh nga Princesha... prej 8/10/2012, 12:15

@Arlo shkruajti:Jo, mashkulli eshte turp ti propozoj femres.
lol! lol! Bravoooo Respekt Arlo

Sponsored content

jo Re: A Eshte Turp Qe Femra Te Propozoje Mashkullin

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 22/2/2017, 07:11