Propozim pėr martesė me kėrcim ne Venecia (video)

Share
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Propozim pėr martesė me kėrcim ne Venecia (video)

Mesazh nga LePuRuShJa prej 5/10/2012, 18:10

Danny Burns ka realizuar nje propozim teper te vecante per te fejuaren e tij Shonagh. Njė propozim i realizuar nė sheshin San Marco nė Venecia, ku ka mbledhur qindra njerėz pėr tė kėrcyer. Protagonisti quhet Danny Burns dhe fillimisht ka vendosur me zė tė lartė "You Make My Dreams Come True", teksa filloi tė kėrcejė. Pak mė pas me tė janė bashkuar edhe balerinėt e "Queen Victoria", anije "krocierė" mbi tė cilėn kishin ardhur tė dy nė qytetin italian. E pas kėrcimit ėshtė gjunjėzuar para tė fejuarės Shonagh, duke i kėrkuar tė martohet me tė. "Gjėja mė e vėshtirė ishte t'ia fshihja Shonagh, pasi ishim bashkė nė anije dhe kur shkoja pėr prova, i thoja se po shkoj nė palestėr", tregon djali, tė cilit fatmirėsisht e fejuara i ka dhėnė si pėrgjigje njė "po". Ja ē'ndodhi realisht /ikub/
E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 19/10/2018, 09:11