Deshifroni SMS-porosite e tij!

Share
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Deshifroni SMS-porosite e tij!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 28/9/2012, 10:32SMS-tė janė shumė praktikė, sepse na e lehtėsojnė punėn, por njėkohėsisht edhe janė tė dėmshėm, ngase shkaku i tyre shmangim ‘bisedėn e vėrtetė’, prandaj edhe nuk ėshtė ēudi tė mos mundemi t’i deshifrojmė ndjenjat e tij pėrmes njė ‘figure’ apo shkronjave nė ekran.

Lajmėrohet vetėm kur dėshiron seks
Mashkulli, i cili nga ju kėrkon vetėm seks do tė shmangė porositė e gjata, nė tė cilat do tė mund tė thoshte diēka pėr veten e tij. Nėse buzėqesh apo ndan diēka personale me ju, beson se mundet t’ju shtyjė tė mendoni se si po kujdeset pėr lumturinė tuaj edhe atėherė kur nuk jeni sė bashku nė shtrat, qė nuk ėshtė rastėsi.

Kėrkon lidhje
Mashkulli, i cili nė mėnyrė konstante ju lajmėrohet gjatė gjithė ditės dhe ju informon edhe pėr detajet mė tė vogla qė i ndodhin, me siguri se kėrkon njė lidhje me juve.

Dėshiron tė bisedojė nė katėr sy
Duhet tė kuptoni se komunikimi sy mė sy ėshtė mė i miri, sidomos kur gjėra tė rėndėsishme janė nė pyetje, prandaj njė mashkull si ky mos e lėshoni t’ju rrėshqasė nga dora.

Njė grumbull porosish, e mė pas heshtje
Ky lloj i meshkujve kohė pas kohe do t’ju mbulojė nga porositė e pėr njė kohė tė caktuar zhduket, “thuajse e ka lėshuar toka”, Ėshtė pak e besueshme se meshkuj tė tillė do t’ju thėrrasin nė takim, sepse atyre ju mjafton qė nė jetėn e tyre tė kenė, njė person me tė cilin do tė flirtojnė dhe i cili do tė mendojė kohė pas kohe pėr ju.

Porositė e ndyra
Ju dėrgon disa porosi seksi dhe mė nuk jeni tė sigurta nėse ai dėshiron lidhje apo vetėm seks me ju? Nėse mashkulli juaj ėshtė pak i “nxehtė”, kjo nuk do tė thotė se me ju dėshiron tė jetė vetėm pėr aksion dhe pėr seks.

Ai vetėm pėrgjigjet, kurrė nuk fillon i pari
Kėtu kemi tė bėjmė me njė mashkull i cili mezi pret tė jetė me ju, pėr njė mashkull tė cilit i pėlqeni shumė, por se nuk ėshtė i sigurt nėse dėshiron njė lidhje me juve. Prandaj, kur ju t’i jeni lajmėruar, do tė thotė me vete “e pse jo”? Por, mos llogarisni rreth asaj se ai do tė mendojė pėr ju aq sa edhe ju do tė mendoni pėr tė! /Telegrafi/E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 21/2/2019, 14:39