Kėrkoj diqka kėtij antarit siper?

Share

Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12624
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23742
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Pikpytje Kėrkoj diqka kėtij antarit siper?

Mesazh nga Princesha... prej 27/9/2012, 01:19

Kėrkoj diqka kėtij antarit siper? ((1))

LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122963
<b>Pikėt</b> Pikėt : 260925
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Pikpytje Re: Kėrkoj diqka kėtij antarit siper?

Mesazh nga LePuRuShJa prej 27/9/2012, 06:40

I kėrkojė tė na shkruaj njė poezi tė bukur ... SmileE ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti :
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50600
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91636
<b>Votat</b> Votat : 439
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Pikpytje Re: Kėrkoj diqka kėtij antarit siper?

Mesazh nga Arlo prej 27/9/2012, 12:00

I kerkoj te di arsyen se perse s'na i ka ber kafet sot ne mengjes UjėDUKE DEGJUAR LEONARD COHEN DHE DUKE MENDUAR PER TY...

Me prit, e dashur ,
me prit si mrekulline,
me prit sic nuk ke pritur askend,
jam valsi dimeror qe magjeps
te gjitha Vienat e shpirtit tend...

Jam the burning violine
qe endrren tende ndez,
jam the touch of the naked hand
mbi gjirin tend cdo mengjez...

Jam the glove qe ti zhvesh...
gjysemerresire e bere therrime...
jam...
ah...feksje driteshperthyese...
jam...
je...
Hiroshima ime...

Jam the lover qe ti kerkon,
premtim,
renkim...
epshi yt...
deshire e verber...
jam pasion
a thousand kisses deep...

Jam demon i sapozgjuar
ku brishtesia jote force gjen,
jam loti yt i fundit...
ti e di...
I'm your man.

Me prit, e dashur,
me prit,
mallin tim beje your dove,
kur krahet e tij te mposhtin largesite
dance me to the end of love...

Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12624
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23742
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Pikpytje Re: Kėrkoj diqka kėtij antarit siper?

Mesazh nga Princesha... prej 27/9/2012, 13:04

Poei nga un Ok Asgjė nuk tė lėndon, trishton, dhemb mė shumė se sa zhgėnjimi, sepse zhgėnjimi ėshtė njė dhimbje qė derivon gjithmonė nga njė shpresė e shkuar, njė humbje qė lind gjithmonė nga tradhėtimi i besimit, ndryshimi i qėndrimit tė dikujt apo tė diēkaje tek e cila beson. E pėr ta duruar ndihesh i mashtruar, poshtėruar, viktimė e njė padrejtėsie qė nuk e prisje, e njė dėshtimi qė nuk e meritoje, ndihesh i fyer, qesharak saqė herė pas here kėrkon hakmarrjen, zgjedhje qė mund tė tė bėjė tė ndihesh i ēliruar ndonjėherė, por qė rrallė shoqėrohet nga gėzimi dhe shpesh kushton mė shumė se falja... puc
Vizitor
Vizitor

Pikpytje Re: Kėrkoj diqka kėtij antarit siper?

Mesazh nga Vizitor prej 27/9/2012, 13:09

..te tregoj si eka emrin e vertet????????

Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12624
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23742
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Pikpytje Re: Kėrkoj diqka kėtij antarit siper?

Mesazh nga Princesha... prej 27/9/2012, 13:14

Fjolla e kerkoj dhe nga antari siper te njejten gje Ok
Vizitor
Vizitor

Pikpytje Re: Kėrkoj diqka kėtij antarit siper?

Mesazh nga Vizitor prej 27/9/2012, 13:15

e gz..Djellza.. ..Sa vjet ike??


Edituar pėr herė tė fundit nga Saranda nė 27/9/2012, 13:18, edituar 1 herė gjithsej

Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12624
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23742
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Pikpytje Re: Kėrkoj diqka kėtij antarit siper?

Mesazh nga Princesha... prej 27/9/2012, 13:17

Ta gezoni edhe ju emrin Ok emr i bukur :/Flm/:
Burrelsja
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 21/02/2013
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1418
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2783
<b>Votat</b> Votat : 21

Pikpytje Re: Kėrkoj diqka kėtij antarit siper?

Mesazh nga Burrelsja prej 24/2/2013, 12:02

te di se ne sa forume esht rregjistru se e shoh ket nick ne shum lloj forumesh
Jam vetem ketu me ket emer e dashur sjam ne shum forume tjera . Ok
NJE TEL PA BATERI lol!

Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti :
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50600
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91636
<b>Votat</b> Votat : 439
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Pikpytje Re: Kėrkoj diqka kėtij antarit siper?

Mesazh nga Arlo prej 24/2/2013, 16:28

Do beje nje krim per mua me?DUKE DEGJUAR LEONARD COHEN DHE DUKE MENDUAR PER TY...

Me prit, e dashur ,
me prit si mrekulline,
me prit sic nuk ke pritur askend,
jam valsi dimeror qe magjeps
te gjitha Vienat e shpirtit tend...

Jam the burning violine
qe endrren tende ndez,
jam the touch of the naked hand
mbi gjirin tend cdo mengjez...

Jam the glove qe ti zhvesh...
gjysemerresire e bere therrime...
jam...
ah...feksje driteshperthyese...
jam...
je...
Hiroshima ime...

Jam the lover qe ti kerkon,
premtim,
renkim...
epshi yt...
deshire e verber...
jam pasion
a thousand kisses deep...

Jam demon i sapozgjuar
ku brishtesia jote force gjen,
jam loti yt i fundit...
ti e di...
I'm your man.

Me prit, e dashur,
me prit,
mallin tim beje your dove,
kur krahet e tij te mposhtin largesite
dance me to the end of love...

Vizitor
Vizitor

Pikpytje Re: Kėrkoj diqka kėtij antarit siper?

Mesazh nga Vizitor prej 25/2/2013, 11:40

Mos ke rastesisht nja 1 milion lek borgj?

Burrelsja
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 21/02/2013
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1418
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2783
<b>Votat</b> Votat : 21

Pikpytje Re: Kėrkoj diqka kėtij antarit siper?

Mesazh nga Burrelsja prej 26/6/2013, 17:16

mos je fejuar e smke dhen llokum?

Sponsored content

Pikpytje Re: Kėrkoj diqka kėtij antarit siper?

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 22/2/2017, 05:18