15 vjecarja shkon ne shkolle me Lamborghini 300 mije $

Share
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje 15 vjecarja shkon ne shkolle me Lamborghini 300 mije $

Mesazh nga LePuRuShJa prej 24/9/2012, 06:56Ne mbare botėn ka vetėm 150 makina Lamborghini Gallardo LP570-4 Super Trofeo Stradale, duke bėrė qė ajo tė jetė njė nga makinat mė tė rralla nė planet. Nuk ėshtė ēudi, pasi kushton plot 300 mijė dollarė.

Por pėr njė 15 vjeēare nga Dallasi, njė makinė e tillė ėshtė thjesht njė mjet transporti, me tė cilin shkon nga shtėpia nė shkollė.
Portali qė ka raportuar i pari lajmin thotė se makina i pėrket njė mikut tė njė pronari dyqani makinash luksoze nė Teksas.
Ai po del me njė grua, qė ka njė djalė 18 vjeē dhe njė vajzė 15 vjeē, qė shkon nė kėtė gjimnaz.

Njė menaxher i dyqanit tha se pronari i makinės ka njė duzinė makinash superluksoze dhe i lejon fėmijėt e tė dashurės sė tij tė pėrdorin makinat qė ka nė pronėsi.

Edhe pse parkingu i shkollės duket jo keq sa u pėrket makinave, Lamborghini ka rėnė shumė nė sy dhe fotot e tij janė postuar nė internet nga shokėt e klasės sė 15 vjeēares.

I pyetur nėse ėshtė e paligjshme qė njė vajzė 15 vjeēare t’i japė makinės, menaxheri i dyqanit tha se ėshtė diēka normale nė Teksas.
“Nėse njė fėmijė do t’i japė makinės dhe prindėrit e dėshirojnė kėtė gjė, ėshtė e thjeshtė, prindėrit firmosin njė leje”.

Vajza shkon nė shkollė edhe me njė BMW M3 dhe me njė Ferrari 458.
E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 21/2/2019, 15:46