Udhėtim nė qendėr tė tokės!

Share
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Udhėtim nė qendėr tė tokės!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 24/9/2012, 06:50

Ata zbritėn nė njė mijė metėr nė thellėsi tė tokės, nė shpellėn “Gouffre Berger” nė jug-lindje tė Francės, e njohur ndryshe si “shpella e vdekjes”.Nė tė shkuarėn 6 eksplorues kanė humbur jetėn nė pėrpjekje pėr tė zbardhur misteret e kėsaj shpelle.

Por imazhet e sjella nga ekspedita masive e fundit, tregon se me sa lehtėsi grupi i eksploruesve francezė dhe britanikė kanė shėtitur nė nėntokė.

Fotot janė tė rralla dhe tė sjellin nė mendje skenat e filmit “Udhėtim nė qendėr tė tokės”, filmi aventuresk me protagonist aktorin Brendan Fraser.E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 19/10/2018, 09:18