Ide mbi propozimin per martese!

Share
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Ide mbi propozimin per martese!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 22/9/2012, 10:48Idete e meposhte jane romantike, pak “te cmendura”, goxha te guximshme dhe disa prej tyre mund te jene disi edhe te kushtueshme.Megjithate propozimi per martese behet vetem nje here apo jo? Kushtojini rendesin e duhur ne menyre qe te realizoni dicka te vecante per te dy.

1-Ne teater ose ne kinema. menjehere pasi filmi perfundon kerkojini drejtuesve te salles te shfaqin ne ekran videon tuaj me mesazhin e propozimit, ose ngutuni ne skenen e teatrit dhe bejeni kete propozim live.

2- Blini hapesiren reklamuese ne nje nga gazetat ditore qe e dashura juaj lexon rregullisht. Ajo do te surprizohet nese shikon ne nje faqe te gazetes propozimin tuaj romantik.

3- Nje propozim aktiv. Beni lojen e kerkimit te thesarit. jepini asaj indikacione dhe direktiva duke filluar qe nga ambientet e shtepise e me pas ne ambiente te ndryshme ne qytet. Kur ajo te arrije ne destinacionin e fundit, cmimi i madh do te jeni ju, te ulur ne gjunje e me unaen ne duar.

4-Prpozim ne sallen e kercimit. kerkojini bandes ose DJ te luaje kengen e saj te preferuar, nderkohe qe keni dale per te pire dicka se bashku. rrembeni mikrofonin dhe shprehni publikisht deshiren tuaj per tu martuar me vajzen qe keni ne krahe.

5- Keni planifikuar nje udhetim me avion se shpejti? merrni mikrofonin dhe propozoni. Askush nuk do ti thote jo nje propozimi ne mes te reve, e ne vemendjen e te gjitheve.

6- Organizoni nje feste ne shtepi me miq e te aferm. Sigurohuni qe ata te veshin bluzet ku jane stampuar germat perkatese dhe sapo ju hyni ne dhome te rreshtoehn ne menyre te tille qe te formohet fjalia e propozimit.

7-Rafting dhe dashuri. nje tjeter ie e vecante per te propozuar, sic ka ndodhur edhe disa muaj me pare ne ujvaren e Osumit, ku ne zhurmen e fuqishme te ujit djali romantik vendos te ulen ne gjunje e te marre nje Po nha e dashura e tij. /ikub/E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 19/1/2019, 09:06