A e njihni partneren tuaj mire?

Share
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje A e njihni partneren tuaj mire?

Mesazh nga LePuRuShJa prej 17/9/2012, 18:50Pse nganjėherė ajo ėshtė e zemėruar pa arsye, ēfarė bėn dy orė e mbyllur nė banjė, apo pse ėshtė e pakėnaqur nė njė fustan provokues...

Nė vijim ju sjellim disa nga fshehtėsitė e femrave qė ato i ruajnė dhe i mbrojnė me zili dhe fanatizėm.

Partnerja juaj ju urren pak
Pothuajse secila femėr e ‘urren’ partnerin e saj, pasi nuk ėshtė pėrcaktuar tė lindė fėmijė dhe tė kalojė nėpėr njė periudhė tė tillė kohore. Femrat e dinė se kjo ėshtė krejt joreale dhe se ky nuk ėshtė faji juaj, por prapėseprapė nuk mund tė durohen pa e shprehur kėtė ‘urrejtje’.

Pa dhurata, ju lutem
Kur partnerja juaj jua thotė se pėr pėrvjetorin e lidhjes tuaj apo pėr ditėlindjen e saj nuk dėshiron kurrfarė dhurate, nė fakt - ajo gėnjen. Mos e anashkaloni kėtė fakt dhe mundohuni ta gjeni njė dhuratė - imtėsi, qė do t'i pėlqente asaj. Dhurata nuk ka pse tė jetė e shtrenjtė, por e lezetshme. Edhe pse shumica e femrave pėlqejnė stolitė prej ari, njė imagjinatė juaja, qė vėrteton dashurinė tuaj pėr te do ta befasojė atė dhe do ta bėjė tė ndihet si mbretėreshė.

Kur ėshtė vetėm, secila femėr ėshtė divė
Kur partnerja juaj ėshtė e vetme nė shtėpi, ajo kėndon, vallėzon dhe me lėvizje tė tilla ajo do ta mposhtė secilėn aktore.

Fshehtėsia e dushit tė stėrzgjatur
Nėse pėr njė kohė tė gjatė jetoni me partneren tuaj, me siguri sė paku njė herė jeni pyetur pse kaq gjatė ajo qėndron nė banjė dhe pse pėr njė dush asaj i nevojitet mė shumė se njė orė. E vėrteta ėshtė e thjeshtė - ndoshta pėlqen t'u shmanget pėrgjegjėsive, fėmijėve, nėnės mė saktėsisht vjehrrės, larjes sė enėve...

Femrat pėlqejnė tė jenė tėrheqėse
Edhe pse partnerja juaj shpeshherė shtiret se asaj kjo fare nuk i pėlqen, do tė pėlqente nėse nganjėherė e ngacmoni duke e prekur lehtė, nėse e puthni me pasion, apo i dėrgoni njė porosi seksi. /ikub/E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 23/6/2018, 04:32