Ja si ta kuptojme dashurine e vertete te partnerit!

Share
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Ja si ta kuptojme dashurine e vertete te partnerit!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 17/9/2012, 07:48Keni gjetur njeriun e ėndrrave tuaj dhe dėshironi tė kuptoni nėse ai ėshtė me tė vėrtetė i dashuruar pas jush?

Nuk dini sesi ta kuptoni faktin nėse bėhet fjalė pėr njė dashuri tė sinqertė apo thjeshtė njė aventurė?

Mos u frikėsoni, sepse mjafton pak vėmendje nė mėnyrėn e sjelljes sė tij pėr tė kuptuar dhe pėr tė provuar dashurinė qė ka partneri ndaj jush, raporton noa.al.

Para sė gjithash pėrqendrohuni nėse ai kushton vėmendje tė vazhdueshme ndaj jush, nėse ju dėrgon sms apo ju telefonon shpesh.

Ėshtė i dashuruar nėse dėshiron tė kalojė mė shumė kohė me ju, madje duke anuluar edhe takime pune.

Gjithashtu nėse jeni ende tė dashuruar dhe dilni me tė nė vende tė hapura dhe takoheni me tė afėrm e miq tė tij ėshtė njė shenjė e dashurisė sė sinqertė, por nėse ai nuk dėshiron tė frekuentoni vende me shumė njerėz por kėrkon tė shkoni nė lokale tepėr tė qetė dhe nė ambiente intime, kjo nuk ėshtė shenjė e njė dashurie tė vėrtetė.

Nėse ju dashuron me tė vėrtetė nuk e ka problem t’ju tregojė pėr problemet dhe madje duke ju kėrkuar edhe kėshilla pėr vendime tė rėndėsishme.

Evitoni tė flisni mė tepėr pėr veten tuaj dhe kryesisht pėr ish tė dashurin tuaj, ose pėr faktin sesa i mrekullueshėm ėshtė i fejuari i shoqes suaj.

Krahasimet nuk i pėlqejnė asnjėrit.E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 19/1/2019, 10:18