Nje Mesazh per Ty

Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Nje Mesazh per Ty

Mesazh nga Vizitor prej 14/9/2012, 16:14

I thash Vetes : A e do ? Me buzeqeshi, dhe me tha : JO !
I thash Lotit : Pse qaN per te ?! Me Pa dhe s'tha asgje...
U thash NdjeNjave : A e Njihni kete vajz ?! Me thaN : JO........
I thash MeNdjes : Pse kete vajz kaq shume e kujtoN ?!
U pergjigj : Zemra shume e DashuroN...
Pastaj i thash Zemres : E vertet eshte kjo gje ?! Me tha : PO ! Por te lutem mos trego.
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Nje Mesazh per Ty

Mesazh nga Vizitor prej 14/9/2012, 16:16

Nje vajze i thot te dashurit te saj...
- Nese do rrish nje dit pa mua ,pa folur ,pa me kerkuar do te dua pergjithmon ?
- Djali pranoj dhe nuk foli me te per nje dite te tere , Pa e ditur se vajza kishte vetem 24 ore Jet ...
- Diten tjeter djali shkon te takoj vajzen
- E cila ishte ne shtratin e vdekjes dhe kishte lene nje shenim ne dore per djalin...
- JA DOLE ZEMER, Mund ta besh per c'do dit tani . . :'( :'( ..............vajza e dashuruar
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Nje Mesazh per Ty

Mesazh nga Vizitor prej 14/9/2012, 16:18

Syte i uli kur syte asaj ja pa, ai e kishte harruar teresisht dhimbjen qe i la. Ne dore kishte doren e nje tjetre dhe qeshnin te dy bashke, e ajo nga ana tjeter e rruges kujtonte ditet kur shume e kishte dasht. Ai se kuptonte nuk e kishte kuptuar ndonjehere, e dinte se ajo shume e donte po per te dashuri s'kishte vlere. Ajo e zbehte ne fytyre dhe syte plot lot, i premtoi vetes qe ata ishin lotet e

fundit qe do te derdhte kot. Ai kaloi dhe koken kthehu pas per ta pare, ajo kishte ngelur po ne te njejtin vend me zemren e vrare. Rruges me tjetren por mendjen tek ajo, zemra i bertiste "Shko, mos ndalo" por jo s'mund te ikte boll e kishte bere te vuaj, do ishte me mire te vazhdonte rolin si i huaj......
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Nje Mesazh per Ty

Mesazh nga Vizitor prej 14/9/2012, 16:19

Nje nate ne ekranin e cel-it te saj u duk nje sms... Ajo mendoi se do ishte nje nga ato sms-t e zakonshme te te dashurit te saj,si "te dua"apo "me mungon",. Ajo ishte super e lodhur dhe tha me vete:"E di qe me do e qe te mungoj.edhe une te dua,por neser do te te shkruaj patjeter.sot jam teper e lodhur",,dhe keshtu ra ne nje gjume te thelle sa vuri koken ne jastek.. Te nesermen,ra zilja e cel-it.
A

jo: alo!
Nga ana tjeter e cel-it u degjua nje ze gruaje qe qante papushim. Ajo e dalloi. Ishte zeri i nenes se dashuri te saj..
Ajo: cfare ka ndodhur?
Gruaja: djali...na la...mbreme...aksident me makine...
dhe cel-i u mbyll. Vajzes i vajti direkt mendja te sms-ja e nates se kaluar.. Me duart qe i dridheshin,hapi sms-n:" zemer,te pres tek vendi ku u takuam ne fillim..dua te te shoh per here te fundit. Te lutem,mos u vono."
.MORALI: cdo detaj i vogel eshte i rendesishem.. Thuajani cdo min njerezve qe doni,se sa shm i doni,sepse te nesermes asnjehere nuk i dihet........
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Nje Mesazh per Ty

Mesazh nga LePuRuShJa prej 24/10/2012, 21:02

Sonte tė dua pranė. Mė shumė se kurrė. Pėr tė parė se si kuptohen sytė pa mundur tė buēasin fjalėt, se si afrohen shpirtrat pa pritur tė puthen duart. Sonte tė dua pranė. Pėr tė ndjerė ēlirim nga e keqja e pėrditshme, sa herė qė ti mė fshin lotėt e rrokur nė faqe. Pėr t'u ndjerė e plotė, sapo jamė boshatisur nga pėrditshmėria bezdisėse. Pėr tė ndjerė se mund t'ia dal, sapo kam mėsuar se ē'ėshtė shija e humbjes, ruloja e jetės. Pėr tė vazhduar, atė ē'ka kamė nisur tė bėj.. mė duhesh ti, mė duhesh pranė!E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Re: Nje Mesazh per Ty

Mesazh nga Princesha... prej 1/11/2012, 15:26

Krenaria edhe mund te lihet edhe menjane..por dinjiteti nuk duhet humbur per asgje edhe per askend........Nje Mesazh per Ty 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Nje Mesazh per Ty

Mesazh nga LePuRuShJa prej 2/11/2012, 09:25

Mė duaj apo mė urrejė ,,,
qė tė dyja janė nė favorin timė,,,
Nėse do mė duash do jemė gjithėmonė nė zemrėn tėnde ...
Nėse ti mė urrenė,, do jemė gjithėmonė nė mėndjen tėnde ...E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Re: Nje Mesazh per Ty

Mesazh nga Princesha... prej 2/4/2014, 00:13

Je deshira e vetme qe zoti me plotesoi
Je dhurata me e bukur qe jeta me dhuroi
Je endrra me e bukur qe u be realitet
Do te dua gjithmone dhe jo vetem ne kete jete.Nje Mesazh per Ty 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Nje Mesazh per Ty

Mesazh nga LePuRuShJa prej 3/4/2014, 10:43

Mė bėre qė djalė tjetėr tė mos dashuroj dot
Mė bėre qė ti pėr mua tė jesh mė i shtrenjti nė botė
Mė bėre tė kuptoj shumė gabime
Mė bėre tė tė dua vetėm ty jeta ime ...!!E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Re: Nje Mesazh per Ty

Mesazh nga Princesha... prej 14/5/2014, 08:11

Tragjedia mė e madhe nė jetė ėshtė tė kesh gjithēka ... dhe tė mos kesh atė qė do...!!Nje Mesazh per Ty 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Nje Mesazh per Ty

Mesazh nga LePuRuShJa prej 14/5/2014, 12:22

Lulja ēel - Thahet
Uji i ngrohtė - Ftohet
Eklipsi fillon - Mbaron
Dashuria jonė Lindi dhe do Ngelet pėrgjithmonė ...!E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
zanaaaaa
zanaaaaa
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 21/05/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 94
<b>Pikėt</b> Pikėt : 204
<b>Votat</b> Votat : 11

Buzqeshje Re: Nje Mesazh per Ty

Mesazh nga zanaaaaa prej 4/11/2015, 14:41

Mė mungon Dielli.... ( Ti)Duart i kamė tė bardha dhe tė zbehta,kėrkojnė vėmendje dhe ngrohtėsi nga Ti..por....ti as hua nuk do mi ipje,e lėre qė tė m'i falėsh.
Pikat e shiut janė dashuruar nė mua ,ēdo natė mė lagun fytyrėn,eh shiu apo loti,...nuk ka rėndesi fare......nuk kam zemėr pėr t'i ndalua,le tė vazhdojnė,e mėsuan rrugėn.....
Qielli shpesh mė pėrshėndet me erėra tė forta,athua mė ndėshkon me hidhėrim,apo dėshiron tė jetė mirėnjohės ndėrsa unė betohem qė do ndryshojė......Nuk mė beson mė...
Eja...Mė falė paak ngrohtėsi.....

Kthehu mbrapa dhe mė jep diellin......Mė mungoni...edhe Ti edhe Dielli......


Kėrkesė koti kjo........?!

Sponsored content

Buzqeshje Re: Nje Mesazh per Ty

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 23/7/2019, 09:28