Casillas e Carbonero, shėtitje romantike nė Madrid

Arlo
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Casillas e Carbonero, shėtitje romantike nė Madrid 2eyci2f
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Casillas e Carbonero, shėtitje romantike nė Madrid

Mesazh nga Arlo prej 19/8/2012, 12:45

Casillas e Carbonero, shėtitje romantike nė Madrid 99-139122-000009h_672-458_resize

Fotografėt kanė arritur tė kapin momente nga njė shėtitje romantike nė Madrid e Iker Casillas dhe tė fejuarės sė tij, gazetares sportive Sara Carbonero.

Ēifti kishte darkuar nė njė prej restoranteve tė qytetit dhe kishte zgjedhur tė bėnte njė shėtitje tė shkurtėr nė kėto mbrėmje tė nxehta vere.

Casillas, portieri i Real Madrid ndodhet pėrpara njė sezoni tė gjatė dhe tė mbushur plot me emocione, ndaj nė kėtė periudhė i ėshtė pėrkushtuar mė shumė nė kohė partneres sė tij.Ka zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!

    Ora ėshtė 24/6/2019, 11:57