kush i bashkon dy zemra..?kush i mban..?Kush i mbron..?

Share
avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje kush i bashkon dy zemra..?kush i mban..?Kush i mbron..?

Mesazh nga Vizitor prej 14/8/2012, 18:42

deshiroj te di se kush i bashkon 2 persona ,
kush i mban ata ne lidhje qe te vazhdojn
dhe kush i mbron ata nga faktoret qe rrezikojn lidhjenn...?
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: kush i bashkon dy zemra..?kush i mban..?Kush i mbron..?

Mesazh nga LePuRuShJa prej 17/9/2012, 08:00

Njė pėlqimė, njė ndjenjė, njė dėshirė dhe lind dashuria...
Ndjenjat qė kanė ,,, ndjenjat e pastra qė ke pėr dikė gjithėmonė tė japin njė motiv pėr tė vazhduar ...
Besimi ndajė njėri-tjetrit...E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 19/1/2019, 09:06