Si do reagonit nese i dashuri/e dashura ka paguar nje dedektiv per t'ju ruajtur?

Share
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Si do reagonit nese i dashuri/e dashura ka paguar nje dedektiv per t'ju ruajtur?

Mesazh nga Vizitor prej 14/8/2012, 18:40

Vajza dhe djem!
Nese rastesisht do te zbulonit se i dashuri apo e dashura qe ju keni krijuar aq shume besim ka paguar nje dedektiv privat per t'ju ruajtur se cfare beni, ku shkoni, si do ishte reagimi juaj pasi ta merrnit vesh?

Cfare do ti thonit atij/asaj?

Do i jepnit fund lidhjes perderisa sa ai/ajo nuk ka besim tek ju sa ju ka ven roje?
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Re: Si do reagonit nese i dashuri/e dashura ka paguar nje dedektiv per t'ju ruajtur?

Mesazh nga Princesha... prej 29/12/2013, 15:42

hahahhaah pyetje interesante

do reagoja aq keq sa qe po ta zbuloja qe me ka ven pas nje detektiv nuk e di se ca do  beja, aq shum gjera te kqija sa qe do e beja pishman qe ka ber nje gje te till
Nese vjen puna deri aty per te me ruajtur ateher me mire do ishte te ndahej me kohe
    Ora ėshtė 23/3/2019, 17:32