Rikthehen “Spice Girls”

Arlo
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Rikthehen “Spice Girls” 2eyci2f
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Rikthehen “Spice Girls”

Mesazh nga Arlo prej 11/8/2012, 19:25

Rikthehen “Spice Girls” Article-0-1479B597000005DC-

Ishte folur prej disa kohėsh pėr njė ribashkim tė mundshėm tė grupit tė famshėm tė vajzave, “Spice Girls”, tė cilat nė vitet ‘90 bėnė pėr vete shumė tė rinj me talentin dhe vitalitetin e tyre. Dhe ja ku u bė realitet.

Vajzat simpatike do tė mblidhen edhe njė herė tė pesta pėr tė performuar si njė grup muzikor gjatė ceremonisė sė veēantė qė ėshtė planifikuar me rastin e mbylljes sė Lojėrave Olimpike Londėr 2012.

Victoria Beckham, Geri Halliwell, Emma Bunton, Mel C and Mel B i kanė filluar qė tani pėrgatitjet pėr performancėn e tyre tė radhės, ndėrkohė qė fotot e shkėputura nga momenti i provave tė tyre i tregojnė shumė tė lumtura dhe nė formė tė shkėlqyer, sikur mos tė kenė kaluar 15 vjet nga koha kur interpretonin bashkė.

Ceremonia e mbylljes sė Olimpiadės sė Londrės, qė do tė mbahet tė dielėn, do tė jetė po aq spektakolare sa edhe ajo qė i hapi kėto Lojėra Olimpike, dhe pritet tė ketė vėmendjen e miliarda njerėzve nė tė gjithė botėn.

Vajzat ndihen tė lumtura qė janė bėrė pjesė e Lojėrave Olimpike, pasi ato mendojnė se pėrfaqėsojnė njė pjesė tė rėndėsishme tė Britanisė sė Madhe tė viteve ‘90, prandaj janė edhe pjesė e imazhit tė vendit tė tyre nė botė.Ka zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!

    Ora ėshtė 24/8/2019, 11:59