Roli i xhelozisė nė dashuri!

Share
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Roli i xhelozisė nė dashuri!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 19/7/2012, 00:19Mos harro se ka shumė meshkuj atraktivė dhe kur i dashuri juaj nuk ndjen mė pėr ty, pse duhet tė vuash pėr kėtė fakt.Ajo mund t’i bėjė njerėzit qė tė kenė ndjenja shumė tė forta tė urrejtjes ose dashurisė. Ky emocion luan rol nė tė gjitha aspektet e jetės. Nė njė lojė joshje ka rol interesant.

Ju duhet tė keni parė ndonjė film ku shumė femra nuk e duan njė djalė deri nė momentin qė e shikon atė me njė femėr tjetėr. Ėshtė e natyrshme dhe ndodh shpesh nė jetėn reale. Ne shpesh nuk e dimė rėndėsinė e njė gjėje derisa kemi humbur atė.

E njėjta gjė vlen nė dashuri dhe jetėn tonė. Imagjinoni pėr njė moment njė situatė kur njė djalė iu injoron ose nuk shpreh kujdes tė mjaftueshėm ndaj jush. Dhe ju shkoni nė shoqėrinė e njė djali tjetėr, atėherė ai fillon t’ju shohė e kushtoi vėmendje pasi fillon e xhelozon. Ju i provokoni plotėsisht ndjenjat e tij.

Nė kėtė situatė ai do tė fillojė tė ndjejė miqėsi apo dashuri pėr ju ndėrsa do tė fillojė tė urrejė femrėn tjetėr shpirti i tij konkurrues do tė kėrkoj dėshpėrimisht qė tė riktheheni te ai. Sepse nuk do tė donte tė humbiste investimin e tij emocional.

Mos harro edhe kur njė femėr nuk i jep njė pėrgjigje tė mirė kur ju sorollateni duke i shkuar pas, ajo ėshtė e lumtur qė ju jeni ēdoherė aty, pranė saj. /ikub/E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 21/6/2018, 06:11