Ja si te njohim nje mashkull te dashuruar!

Share

LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122969
<b>Pikėt</b> Pikėt : 260937
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Ja si te njohim nje mashkull te dashuruar!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 18/7/2012, 15:23Zemra juaj rreh fort per ate pretendentin e ri qe keni njohur gjate pushimeve… po ju nuk e dini a duhet ti besoni vertet apo jo? Ju keni nevoje te kuptoni nese ai ju do ?

Nje mashkull I dashuruar eshte I durueshem
Nje mashkull I dashuruar eshte I durueshem .. per gjithcka ! Mbi te gjitha ai arrin t’ju rri nga mbrapa per nje kohe te gjate …Kini kujdes ai nuk e ben kete sepse eshte I cmendur mbas jush qe ne diten e pare, por qe ju mos te kini dyshime, lereni te presi dhe do te kuptoni nese eshte vertet ju do.
Ndoshta ai ka ne mendje ndonje strategji per t’ju joshur, por mund te ndodhi qe te bie brenda ne kurthin e tija gjate kohe qe ju e lini te pres. Keshtu qe rrezikon te bie ne dashuri me ju me te vertet .

Nje mashkull I dashuruar eshte shume kavalier
Ai kanevoje t’ju ndihmoj .. nje rruge per te ndryshuar, te t’ju marri tek puna . Nje mashkull I tille nuk do ju refuzoj asgje per t’ju treguar qe eshte I disponueshem … perfitoni pra sepse kjo gje nuk eshte se do zgjasi gjithmone.

Nje mashkull I dashuruar ka deshire t’ju bej te lumtur
Ju jeni prioriteti I tij. Nje mashkull qe ju do, ka deshire t’ju bej te lumtur . Te shkoni ne teater te shikoni nje pjese qe ju keni zgjedhur , sa te shkoj te shikoj ndeshjen e futbollit ose te pij dicka me shoket e tij. Nje mashkull I dashuruar shkaterron zakonet e tija.

Nje mashkull I dashuruar ju shikon vetem juve
Dashuria ju ben te verber eshte pak e vertet kjo shprehje. Gjate fazes se pasionit nje mashkull dashuruar ju shikon vetem juve . Perfitoni nga kjo sepse nuk zgjat shume dhe eshte normale qe ai do e gjej shume shpejt shikimin. Ai nuk ju kritikon . Nje mashkull ju do per ate qe jeni. Ndoshta ai eshte pak xheloz qe ju jeni me e bukura, me joshesja, “me shume” per gjithcka. Ai ju shikon ne sy dhe ju e shikoni ate… kjo do zgjasi shume dhe shpesh… Ne fakt ekziston nje lidhje e forte midis te qenit te dashuruar dhe shikimit ne sy.E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti :
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50600
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91636
<b>Votat</b> Votat : 439
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Re: Ja si te njohim nje mashkull te dashuruar!

Mesazh nga Arlo prej 18/7/2012, 15:25

Kan vdek tmarrt maj lol! lol! lol!DUKE DEGJUAR LEONARD COHEN DHE DUKE MENDUAR PER TY...

Me prit, e dashur ,
me prit si mrekulline,
me prit sic nuk ke pritur askend,
jam valsi dimeror qe magjeps
te gjitha Vienat e shpirtit tend...

Jam the burning violine
qe endrren tende ndez,
jam the touch of the naked hand
mbi gjirin tend cdo mengjez...

Jam the glove qe ti zhvesh...
gjysemerresire e bere therrime...
jam...
ah...feksje driteshperthyese...
jam...
je...
Hiroshima ime...

Jam the lover qe ti kerkon,
premtim,
renkim...
epshi yt...
deshire e verber...
jam pasion
a thousand kisses deep...

Jam demon i sapozgjuar
ku brishtesia jote force gjen,
jam loti yt i fundit...
ti e di...
I'm your man.

Me prit, e dashur,
me prit,
mallin tim beje your dove,
kur krahet e tij te mposhtin largesite
dance me to the end of love...

LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122969
<b>Pikėt</b> Pikėt : 260937
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Ja si te njohim nje mashkull te dashuruar!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 18/7/2012, 15:27

Bota ėshtė e madhe ... Mund tė ketė ngelur ndonjė ... LOLE ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti :
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50600
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91636
<b>Votat</b> Votat : 439
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Re: Ja si te njohim nje mashkull te dashuruar!

Mesazh nga Arlo prej 18/7/2012, 15:33

Ne spitalin psikiatrik ke sa te duash LOLDUKE DEGJUAR LEONARD COHEN DHE DUKE MENDUAR PER TY...

Me prit, e dashur ,
me prit si mrekulline,
me prit sic nuk ke pritur askend,
jam valsi dimeror qe magjeps
te gjitha Vienat e shpirtit tend...

Jam the burning violine
qe endrren tende ndez,
jam the touch of the naked hand
mbi gjirin tend cdo mengjez...

Jam the glove qe ti zhvesh...
gjysemerresire e bere therrime...
jam...
ah...feksje driteshperthyese...
jam...
je...
Hiroshima ime...

Jam the lover qe ti kerkon,
premtim,
renkim...
epshi yt...
deshire e verber...
jam pasion
a thousand kisses deep...

Jam demon i sapozgjuar
ku brishtesia jote force gjen,
jam loti yt i fundit...
ti e di...
I'm your man.

Me prit, e dashur,
me prit,
mallin tim beje your dove,
kur krahet e tij te mposhtin largesite
dance me to the end of love...

LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122969
<b>Pikėt</b> Pikėt : 260937
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Ja si te njohim nje mashkull te dashuruar!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 18/7/2012, 15:37

LOL Qyqa atje jo ... se nuk merremi vesht ...E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti :
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50600
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91636
<b>Votat</b> Votat : 439
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Re: Ja si te njohim nje mashkull te dashuruar!

Mesazh nga Arlo prej 18/7/2012, 15:38

LOL TekamxhanDUKE DEGJUAR LEONARD COHEN DHE DUKE MENDUAR PER TY...

Me prit, e dashur ,
me prit si mrekulline,
me prit sic nuk ke pritur askend,
jam valsi dimeror qe magjeps
te gjitha Vienat e shpirtit tend...

Jam the burning violine
qe endrren tende ndez,
jam the touch of the naked hand
mbi gjirin tend cdo mengjez...

Jam the glove qe ti zhvesh...
gjysemerresire e bere therrime...
jam...
ah...feksje driteshperthyese...
jam...
je...
Hiroshima ime...

Jam the lover qe ti kerkon,
premtim,
renkim...
epshi yt...
deshire e verber...
jam pasion
a thousand kisses deep...

Jam demon i sapozgjuar
ku brishtesia jote force gjen,
jam loti yt i fundit...
ti e di...
I'm your man.

Me prit, e dashur,
me prit,
mallin tim beje your dove,
kur krahet e tij te mposhtin largesite
dance me to the end of love...

Sponsored content

Buzqeshje Re: Ja si te njohim nje mashkull te dashuruar!

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 26/2/2017, 06:28