Vertet PrekeSe .. LExojeni :(

Share
avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Vertet PrekeSe .. LExojeni :(

Mesazh nga Vizitor prej 17/7/2012, 10:53

Vertet PrekeSe .. LExojeni Sad


Nje dite nje vajze 11 vjecare e
pyet babain e saj: Cfare do me
blesh per 15 vjetorin tim te
lindjes? Babai u pergjigj: Ka
shum kohe deri atehere bija
ime... Kur vajza mbushi 14vite, filloi te paraqiste probleme me
shendetin dhe u shtrua ne
... spital.Doktoret i thane te atit se
vajza kishte nje zemer te dobet,
dhe mundesit per te shpetuar
ishin te pakta. Vajza e shtrire ne shtratin e spitalitpyet? Babi
te thane se do vdisja? Babai i
perlotur duke dal nga dhoma i
pergjigjet: Jo, ti do jetosh...Si
mund te jesh i sigurt? Thjesht e
di... Ajo i mbushi te 15tat kur po dilte nga spitali dhe po
drejtohej perne shtepi. Atje
prane shtratit te saj, ajo gjeti
nje leter ku shkruhej: E dashura
ime bije, ne je duke e lexuar
kete leter, do te thote se cdo gje shkoi mire ashtu sic te
thashe. Nje dite ti me pyete se
cdo tedhuroja per 15vjetorin e
ditlindjes tende. Nuk e di per
ate kohe por tani dhurata ime
per ty eshte ZEMRA IME Sad
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Vertet PrekeSe .. LExojeni :(

Mesazh nga LePuRuShJa prej 17/7/2012, 12:11

Ska si dashuria e prindėrit pėr fėminė ...E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 26/5/2018, 02:25