Dashurisė nė internet ti besojmė apo jo..?

Share
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Dashurisė nė internet ti besojmė apo jo..?

Mesazh nga LePuRuShJa prej 6/7/2012, 10:51Me zhvillimin e teknologjisė sė internetit dhe botės sė tij, tė gjithė janė bėrė pjesė, duke pėrfituar jo vetėm nga sigurimi informativ por edhe ai zbavitės. Chatimi dhe takimet online janė bėrė pjesė e pandashme e argėtimit tė shoqėrisė shqiptare e jo vetėm. Sa realizėm ka nė dashuritė online dhe a u duhet besuar gjithmonė? Midis relativitetit tė faktit, mundėsia ekziston deri diku nėse dini tė bėni njė surf tė zgjuar... Nė shekullin e 20-tė teknologjia e internetit konsiderohet me tė drejtėn mė absolute si njė ndėr arritjet mė rezultative pėr mbarė njerėzimin.

Ju ēfarė mendoni,,, dashurisė nė internet ti besojmė apo jo?E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
avatar
Labja
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Itali
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 19/06/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1421
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2701
<b>Votat</b> Votat : 12
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Buzeqeshja ime

Buzqeshje Re: Dashurisė nė internet ti besojmė apo jo..?

Mesazh nga Labja prej 6/7/2012, 12:26

Mendoj se egziston vertet por se jan shume pak dshurit e iternetit qe durojn gjate......
    Ora ėshtė 18/10/2018, 15:29