Na ishte....

Share
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Na ishte....

Mesazh nga Vizitor prej 20/6/2012, 20:49

Na ishte nje shum i bukur dhe kerkonte shum tbukur ashtu siq ishte dhe vet nje dit ishin duke bisedu dy shoqePer ket ēuninte bukur po pa pritur i mashtroi shoku i cili ishte me i bukur se kyy kur e pan kto dy shoqe bisedonin me vete
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Na ishte....

Mesazh nga LePuRuShJa prej 20/6/2012, 20:51

Hahahahahahhahahaha shumė bukur e ke bėrė ... :/COEUR/:E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Na ishte....

Mesazh nga Vizitor prej 20/6/2012, 20:52

.. me xhelozibiseda ishte e kote se ja erdhi dhe princesa dhe u bashkun per te jetuar gjithmon te lumtur


Edituar pėr herė tė fundit nga Saranda nė 20/6/2012, 20:57, edituar 1 herė gjithsej
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Na ishte....

Mesazh nga Vizitor prej 20/6/2012, 20:53

@LePuRuShJa shkruajti:Hahahahahahhahahaha shumė bukur e ke bėrė ...
hahahaha ishte prall nga medja ime hahahaha
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Na ishte....

Mesazh nga LePuRuShJa prej 20/6/2012, 20:56

Po praaaa ,,, tė lumtė ... :Bisou:E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Na ishte....

Mesazh nga Vizitor prej 20/6/2012, 20:58

avatar
Burrelsja
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 21/02/2013
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1418
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2783
<b>Votat</b> Votat : 21

Buzqeshje Re: Na ishte....

Mesazh nga Burrelsja prej 23/7/2013, 20:48

LOL LOL LOL ku u shkon mendja

Sponsored content

Buzqeshje Re: Na ishte....

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 22/3/2019, 15:27