Fustane Pėr Nuse Ngjyrė Tė Kuqe!

LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Fustane Pėr Nuse Ngjyrė Tė Kuqe!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 5/6/2012, 12:34

First topic message reminder :

Fustane Pėr Nuse Ngjyrė Tė Kuqe! - Faqe 2 4879

Fustane Pėr Nuse Ngjyrė Tė Kuqe! - Faqe 2 11528

Fustane Pėr Nuse Ngjyrė Tė Kuqe! - Faqe 2 2973

Fustane Pėr Nuse Ngjyrė Tė Kuqe! - Faqe 2 6784

Fustane Pėr Nuse Ngjyrė Tė Kuqe! - Faqe 2 3928

Fustane Pėr Nuse Ngjyrė Tė Kuqe! - Faqe 2 5836

Fustane Pėr Nuse Ngjyrė Tė Kuqe! - Faqe 2 7719

Fustane Pėr Nuse Ngjyrė Tė Kuqe! - Faqe 2 8636

Fustane Pėr Nuse Ngjyrė Tė Kuqe! - Faqe 2 9538

Fustane Pėr Nuse Ngjyrė Tė Kuqe! - Faqe 2 10435

Fustane Pėr Nuse Ngjyrė Tė Kuqe! - Faqe 2 11529E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Re: Fustane Pėr Nuse Ngjyrė Tė Kuqe!

Mesazh nga Princesha... prej 3/3/2014, 09:25

Fustane Pėr Nuse Ngjyrė Tė Kuqe! - Faqe 2 1888530_595840990502699_364491487_nFustane Pėr Nuse Ngjyrė Tė Kuqe! - Faqe 2 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Re: Fustane Pėr Nuse Ngjyrė Tė Kuqe!

Mesazh nga Princesha... prej 27/3/2014, 00:07

Fustane Pėr Nuse Ngjyrė Tė Kuqe! - Faqe 2 1466044_751711944845270_1555625215_nFustane Pėr Nuse Ngjyrė Tė Kuqe! - Faqe 2 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Re: Fustane Pėr Nuse Ngjyrė Tė Kuqe!

Mesazh nga Princesha... prej 27/3/2014, 00:07

Fustane Pėr Nuse Ngjyrė Tė Kuqe! - Faqe 2 1426741_751700454846419_1508045203_nFustane Pėr Nuse Ngjyrė Tė Kuqe! - Faqe 2 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n

Sponsored content

Buzqeshje Re: Fustane Pėr Nuse Ngjyrė Tė Kuqe!

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 22/7/2019, 20:53