Shkruani diēka tė bukur..!!

LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 23/5/2012, 19:13

First topic message reminder :

Janė 3 vendet mė me vlerė nė kėtė botė :

1: Vendi mė i bukur ėshtė tė jeshė nė zemrėn e dikujt.
2: Vendi mė i sigurtė ėshtė tė jeshė nė lutjet e dikujt.
3: Vendi mė komod ėshtė tė jeshė nė mendjen e dikujt....!!E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 10/8/2014, 17:07

"E di nga frymezohem une per te jetuar? Nga ata njerez qe iu jane bere nje mije e nje padrejtesi dhe serish vazhdojne te luftojne. Nga ata njerez qe mbajne mbi shpine gjithe ato plage, por vazhdojne dhe buzeqeshin. Nga ata njerez qe ate pak qe kane e ndajne me te tjeret. Nga ata njerez qe jetojne me nje semundje brenda tyre, por buzet e te cileve nuk duan t'ia dine dhe vazhdojne te qeshin. Nga ata njerez qe jane rrezuar shume here, por nuk kane refuzuar te cohen serish per t'ia dale mbane. Nga ata njerez qe jetojne se bashku me mjerimin, por nuk duan t'ia dine per asgje pervecse te qeshin dhe te jene te lumtur me ate qe iu ka falur Zoti. Nga gjithe keta njerez frymezohem une per t'ia dale mbane edhe nje dite tjeter."E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga Princesha... prej 11/8/2014, 00:03

Ēdo ditė, ēdo orė, ēdo minutė, ēdo sekondė mėso ta kthesh dhimbjen nė fuqi pėr tė ecur pėrpara nė jetė..Shkruani diēka tė bukur..!! - Faqe 19 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n
The author of this message was banned from the forum - See the message
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga Princesha... prej 11/8/2014, 00:34

...Sado nga toka qiellin ta shikoje
Po t’mos kishte dritė, s’do ta dije se ka yll
Mė shumė bėn zhurmė njė degė qė bie nga druri
Se sa mijėra drurė qė rriten nė pyll..."Shkruani diēka tė bukur..!! - Faqe 19 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 11/8/2014, 08:32

Pėrpara se tė flasim, ėshtė e nevojshme tė dėgjojmė, se Zoti flet nė heshtjen e zemrės.E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
MARINO
MARINO
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 16/10/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 11197
<b>Pikėt</b> Pikėt : 21958
<b>Votat</b> Votat : 92

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga MARINO prej 11/8/2014, 10:35

Ti je e cuditshme. Ti je kaq e cuditshme. Une nuk te kuptoj dot ty.
Eshte e kote.... Ama une dua qe pavaresisht te shkuares, te ardhmes, te
tashmes, ti te ndalesh kohen dhe te kujtosh kete : Ti je e cmendur. Ti je e cuditshme dhe pak e pasigurt. Ti je e bute dhe ekstremisht e eger. Ti je e zgjuar dhe me ambicie. Ti je nje lemsh i pakuptueshem. Ti je anormale. Por atje jashte eshte dikush qe do te te doje per anormalitetin tend. Ti je nje shpirt i pazberthyeshem. E bukura eshte se ty nuk duhet te te zberthesh.
Ty duhet thjesht te te duash.
|Fyodor Dostojevsky|Karakterin tim s'do ta ndroja me asgje....
Ndoshta s'eshte perfekt por eshte i sinqert
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga Princesha... prej 11/8/2014, 11:04

"Une besoj se cdo gje ndodh per nje arsye! Njerezit ndryshojne keshtu ti meson t'i lesh te shkojne, gjerat shkojne keq dhe ti meson t'i vleresosh kur ato jane ne rregull. Ti beson genjeshtra dhe keshtu meson te mos besosh asnje tjeter vec vetes dhe ndonjehere gjerat e mira bien vec ne menyre qe ato me te mirat te vijne se bashku!Shkruani diēka tė bukur..!! - Faqe 19 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 11/8/2014, 16:32

Nėse vėrtet duam tė dashurojmė, duhet tė mėsojmė si tė falim!E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga Princesha... prej 12/8/2014, 23:10

E dua atė njeri qė hesht shumė, por kur flet i hesht tė gjithė!Shkruani diēka tė bukur..!! - Faqe 19 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga Vizitor prej 5/9/2014, 11:16

nuk e di a me ke len diqka te bukur qe te shkruaj tani diqka te bukur hmmmmmmm Sad
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga Princesha... prej 22/9/2014, 16:31

Shkruani diēka tė bukur..!! - Faqe 19 10494645_696144840475726_7559045509964657741_nShkruani diēka tė bukur..!! - Faqe 19 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 24/9/2014, 17:44

"Ajo ishte nje nga ato optimistet e pandreqshme.Arrinte te shikonte ngjyra edhe brenda te zezes.Madje dinte te qeshte edhe me veshtiresite dhe te mos dorezohej kurre."

B.ZE ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga Princesha... prej 20/10/2014, 21:44

Shkruani diēka tė bukur..!! - Faqe 19 1891_511196818921777_2097359997_nShkruani diēka tė bukur..!! - Faqe 19 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 25/10/2014, 19:45

Mė fal, por unė s’di tė flas fjalė tė bukura, por zemrės i rrėfehem kur hesht pėr ty.E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga Princesha... prej 27/10/2014, 23:12

Nganjėherė, tė jesh i sjellshėm ėshtė mė e rėndėsishme se sa tė jesh i drejtė. Sepse shpesh njerėzit nuk kanė nevojė pėr njė mendje brilante qė flet, por pėr njė zemėr tė veēantė qė i dėgjon..Shkruani diēka tė bukur..!! - Faqe 19 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 29/10/2014, 15:58

Ty tė kujtoj...
Ēdoherė qiellin kur shikoj
.... sytė e tu ishin tė tillė.E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga Princesha... prej 29/10/2014, 19:17


ZEMER Ke pyetur ndonjeher perse po te shkuaj ketu...?
Por...degjo,dua qe te gjithe ta marrin vesh ate qe une, ndiej
per ty!! Jam ketu sepse u be kohe qe je ne mendjen time,
je mendimi im i vetem, askush nuk mund te te largoje nga
mendja ime!! Je deshira ime qe nuk resht se menduari,rrezikoj
me vdekje...e di si do te te pergjigjem?? Perse duhet te resht
se menduari jeten time, personi e cila cdo dite e ben zemren
time te rrahe,perse duhet te resht se menduari ate djal aq te
bukur, te embel, dhe te rendesishem per mua?!! E di perse??
Sepse je ti aje qe me ben te ndjej emocione te mrekullueshme,
gje qe se ka bere ndonje tjeter deri tani. Fale teje zbulova dashurine,
faleminderit zemra ime qe me jep cdo dite, cdo gje qe vetem ti
di te me japesh...shpresoj te mos kaloj vetem vite me ty, por
te gjithe jeten time!! Je personi me i mrekullueshem qe kam njohur...
Te Dua...me shume se jeten time! Shpresoj qe kjo te mos jete
vetem nje enderr e imja, por...endrra e te dyve!! Te dua.ZEMER
Te Dua me shume se cdo gje ne Bote...Shkruani diēka tė bukur..!! - Faqe 19 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 17/12/2014, 18:57

Pėrshėndetje vogėlushe!
Ti je vogėlushe... Ashtu si unė dikur
Ti je ėndėrrimtare sikurse dhe unė
Ti ishe diamanti rrezellitės i kurorės sė tij.
E tani.... Tani je thesari mė i pacmuar i vetvetes
Hej vogėlushe ..... Ē'po bėn?!
Fshiji kristalet nga sytė e tu magjikė tė lutem...
Fshiji dhe dhuroi botės tė gjithė lumturinė e pafund qė ishte dikur nė to.
Fshiji trishtimin dhe shpėrthe furishėm nė njė lumė tė qeshurash qė mbysin tingujt e dhimbjes tėnde.
Unė e di qė ti mundesh..... Ti ke forcė brėnda vetes..... Sepse ti dashuron, zemėr..... Dashuron si askush nė kėtė botė
sepse ti je unike..... Je e vetmja nė kėtė univers tė pafund yjesh
Hej vogelushe kėputi prangat e arta tė sė kalurės.
Nuk e ndien sa thellė brėnda teje janė ngulur.
Nuk vėshtron se si pėrpijnė eturazi lumturinė tėnde...
sesi tė kafshojnė pamėshirmshėrisht.
Tė lutem vogėlushe..... Tė lutem shkatėrroji.....
Unė nuk dua ta shikoj mė zemrėn tėnde tė pergjakur
Por nuk tė vė faj. Ti je si unė .... Dikur.... E dashuruar deri nė marrėzi me dhimbjen tėnde
A nuk e ndien lirinė sesi tė thėrret .... A nuk e dėgjon se si kumbon pėrtej kohės dhe hapėsires thirrja e saj...??
Jo ?! ..... Ti je ende e burgosura e sė shkuarės.
Por tashmė, jo vogėlushe
Ti e meritonė tė jeshė e lirė.
Tė pėrplasesh plot endje e dėshirė krahėt e tua ėngjėllore drejt rrathėve tė trėndafiltė tė parajsės.......
Vogėlushe, tė lutem thith edhe njė herė ajrin e jetės .... Ndjeje se si ēdo sekond rrjedh furishėm nder teje ....
Jeto ēdo ēast ...... Ndjej afshin e ėmbėl qė pėrhapet nė ajrin qiellor..
Rilind e dashur.... Rilind si Feniksi
Rilind pėr tė qenė me e bukur...... Mė e fortė.... Mė madhėshtore se kurrė
Unė e di qė ti mundesh!

Hejjjjjjj vogėlushe....... S'doja tė ta thoja ...... Por tani u rrite edhe ti!


Shkruani diēka tė bukur..!! - Faqe 19 Bc45db10E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga Princesha... prej 18/12/2014, 22:42

Ēdo femėr ka nevojė pėr njė mashkull qė ta dojė dhe respektojė, dhe ēdo mashkull ka nevojė pėr njė femėr qė i vlerėson pėrpjekjet e tij.Shkruani diēka tė bukur..!! - Faqe 19 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 18/12/2014, 22:45

Kurre Mos Beso Tek 3 Njerez : Dashi , Shigjetari , Peshqit
- Jane Egoiste !!
Kurre Mos Lendo 3 Njerez : Demi , Gaforrja , Bricjapi
- Jane Te Sinqerte Dhe Ndjejne Dashuri Te Vertete !!
Kurre Mos Lejo 3 Njerez Te Te Ikin : Virgjeresha , Peshorja , Akrepi - Mund Te Mbajne Nje Sekret Dhe Te Shohin Lotet E Tu !!
Kurre Mos Humb 3 Njerez : Luani , Binjaket , Ujori
-Jane Shoke Te Vertete !!E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga Princesha... prej 19/12/2014, 23:47

-I dashur babagjysh nqs po mundohesh t me sjellesh nje dhurat x vitin e rii bej pak magjiii .
Un dua te jem me ate derii n frymen time t funditt..nk po kerkoj shumee kete vit jam sjell mire e meritoj kaq pak gje..tltttShkruani diēka tė bukur..!! - Faqe 19 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 13/2/2015, 23:55

Po binte Shi, dhe Ajo vazhdonte tė ecte nėn shi…..
Kur papritur degjoi njė zė :

- A mė bėn pak vėnd …??
- Jo .
- Pse Jo ??
- Kjo ėshtė Ēadėr, s’ėshtė Taxi .
- Nuk e kisha fjalėn pėr Ēadrėn .
- Po pėr ēfarė ??
- Pėr zemrėn tėnde !!E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
MARINO
MARINO
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 16/10/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 11197
<b>Pikėt</b> Pikėt : 21958
<b>Votat</b> Votat : 92

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga MARINO prej 18/2/2015, 20:26

Une mbart nje bishe, nje engjell dhe nje te cmendur brenda vetes.Karakterin tim s'do ta ndroja me asgje....
Ndoshta s'eshte perfekt por eshte i sinqert
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 19/2/2015, 17:59

- E pse nuk shkruan? Mė parė nuk ndaloje dot.
- Nuk e di. Jam e lumtur, e lumturia nuk shprehet por ndjehet.E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Natalie
Natalie
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 01/01/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 9340
<b>Pikėt</b> Pikėt : 17547
<b>Votat</b> Votat : 68
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : If you can't be kind, than be quiet.

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga Natalie prej 1/3/2015, 16:59

Bera gabim..e pranoj qe u largova sikur ika nga frika ndoshta nuk ishte e nevojshme ta beja.. ndoshta nuk e ndjeja fare ta bej por e bera pa u menduar e bera pa mendje.. e kam bere gabim vazhdoj ta pranoj nuk e kuptoj.. nuk di si te ta shpjegoj s'di si te ta tregoj a duhet valle falje te te kerkoj.. shume te veshtir e kam te vazhdoj.. ndoshta m'duhet koh ndoshta koha kaloi..ndoshta me harrove por un akoma vazhdoj te te mendoj.. me fal e them nga zemra me fal se s'duhej ta beja...duhet te ta them do behem e fort duhet te me kuptosh..kam nevoj ta besh nje gje te tille..te kam zemerrShkruani diēka tė bukur..!! - Faqe 19 Fb_cover_947d36da-224d-4933-874f-0e36a655f59c

Sponsored content

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga Sponsored content


  Ora ėshtė 24/8/2019, 20:45