Shkruani diēka tė bukur..!!

Share
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 23/5/2012, 19:13

First topic message reminder :

Janė 3 vendet mė me vlerė nė kėtė botė :

1: Vendi mė i bukur ėshtė tė jeshė nė zemrėn e dikujt.
2: Vendi mė i sigurtė ėshtė tė jeshė nė lutjet e dikujt.
3: Vendi mė komod ėshtė tė jeshė nė mendjen e dikujt....!!E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
avatar
Burrelsja
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 21/02/2013
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1418
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2783
<b>Votat</b> Votat : 21

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga Burrelsja prej 1/8/2013, 08:45

Dera troket shpesh por kur troket fati e ndien zemra !
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 4/8/2013, 16:29

Nuk besoj tek princėrit dhe bukuroshet e fjetura, qė jetojnė mė pas tė lumtur e tė gėzuar. Besoj tek personat qė e durojnė njėri-tjetrin. Tek ata qė mallkojnė ditėn qė janė takuar. Tek ata qė urrehen dhe duhen nė tė njėjtėn kohė. Tek ata qė pavarėsisht gjithēkaje vazhdojnė tė duhen, nė atė mėnyrė qė askush se di.....E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga Princesha... prej 31/8/2013, 11:21

Perveq 1 none e 1 babe qe ju djeget
shpirti per ty
beesoj veq atyne njerzve qe ta thojn
t`keqen n`sy
athu a bohet mir, ky qiell najher a qelet
kjo vransir mbi kry najher athu a kthjelletLePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 1/9/2013, 00:30

Imagjinoje veten ... "Laptop"
Jetės tėnde bėji ... "Refresh"
Gabimeve tua bėji ..."Delete"
Tė kaluarės bėjė ..."Clear history"
Nėse ndien se nuk po ambientohesh me jetėn bėje ..."Format"
Gjithmonė hap nė jetėn tėnde ..."New Folder"
Nėse keni humbur t'vėrtetėn bėjė ..."Search"
Dhe nėse gjeni nė veten tuaj se keni korrur sukses, bėjė ..."Save As"E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Arlo
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti :
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga Arlo prej 13/9/2013, 01:37

Prej largesise ku ndodhesh...

Prej largesise ku ndodhesh, ti ke per te mesuar
te me degjosh me zemer me fort se sa me vesh.
Per t`ardhur gjer tek une, qe rri duke veshtruar,
ti ne vetvete ura dhe rruge do te gjesh.

Ne mes nje oqean i tere na ka ndare,
e pyje e fusha e male na kane ndare ne mes.
Por njeri pas tjetrit ata do zhduken fare,
kur ti te hedhesh syte drejt bregut ku te pres.Ka zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 13/9/2013, 07:33

E kanė pyetur njė nėnė:
Cili nga fėmijėt ėshtė mė i dashur pėr ty ?!
Ajo u pėrgjigj:
I vogli deri sa tė rritet,
i sėmuri deri sa tė shėrohet
dhe ai qė ėshtė nė udhėtim deri sa tė kthehet..!E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Arlo
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti :
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga Arlo prej 14/9/2013, 18:47

Midis mejet edhe tejet
tesh ka mbetė vetėm krenaria,
si kurdele dėshirash qė lidhė inadet,
pse nuk u deshtėm, kur ishte koha.

Nuk e di, athu ka mbetė kund
nė ndonji dritare kujtimesh, a prag zemret
ndonji pikė dashni qė rrodhi pa fund
dikur, kur shpirtnat na i puthnin heshtjet.

Si tė djegun nė flakė, deshira e andrra
u deshtem, u puthem e u perqafum,
ne tė dy qė thurem plane, dashni e ndjenja,
prap tė dy mbetem krenar pa asgja, rob t'pa jetum.Ka zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 15/9/2013, 10:04

Dynjaja i ka shtatė fytyra:

1. Gėzimin.

2. Pikėllimin.

3. Shėndetin.

4. Suksesin.

5. Kujdesin.

6. Respektin.

7. Faljen.

Allahu ju furnizoftė me tė parėn, dhe e largoftė nga ju tė dytėn, ju stolistė me tė tretėn, dhe e bėftė rrugėn e juaj tė katėrtėn, dhe jua dhuroftė me begatinė e Tij tė pestėn, nga unė e keni tė gjashtėn dhe e shpresoj nga ju tė shtatėn. . .E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Arlo
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti :
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga Arlo prej 15/9/2013, 13:48

Kjo qe kemi ne eshte e bukur. Dua te them ne te dy jemi te bukur, dhe nuk po flas nga ana fizike. Shikimet jane te bukra, prekjet jan te bukra, shtrengimet e duarve jane te bukra, puthjet jane te bukra, perqafimet tona po ashtu. C'do gje qe lidhet me ne te dy eshte e bukur. Pra ne te dy jemi te bukur, jemi te bukur se jemi bashke.Ka zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 15/9/2013, 20:45

Dikush mė tha : Pse e dashuron kaq shumė kur e di se nuk do mund tė jesh me tė?!!!!

U pėrgjigja : Po ti pse merr frymė kur e di se njė ditė do tė vdesėsh ?!!!!!E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Arlo
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti :
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga Arlo prej 15/9/2013, 23:55

Do jete ndonjera e afte te me zgjedhe mua, ne vend te dikujt tjeter? Te zgjedhe te me kete ne jeten e saj ose edhe ne krahet e saj? Te zgjedhe te me telefonoje ose te me dergoje nje mesazh ne vend te ndonje emri tjeter ne rubriken e telefonit? Do jete ndonjera e afte te me vere ne radhe te pare, qofte eshe sikur per nje here??Ka zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!
Arlo
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti :
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga Arlo prej 20/9/2013, 18:39

A e di se si tė njohėsh nėse dikush tė do? Tė do me tė vėrtetė them? Kurrė nuk e kam menduar kėtė. Unė po. Dhe e keni gjetur njė pėrgjigje? Mendoj se ėshtė diēka qė ka tė bėjė me pritjen. Nėse mund tė presė tė do.Ka zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 20/9/2013, 18:56

Ėndėrroj tė gjejė njė njeri, qė e kupton fjalėn dashuri.. Tė shohė atė dashuri nė sytė e tijė.. Ėndėrrojė tė pėrfundojnė ditėt se mė vetmuan, tė takoj dikė qė me njė zemėr nuk luan.. Tė zgjohem me njė gėzim nė mėngjes, tė di se me atė dashuri dua tė vdes.. Ėndėrroj njė njeri se mė don dhe me gabime, ėndėrroj njė ėngjėll pėr tja falur zemrėn time...E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 22/9/2013, 22:47

Telefoni u dėgjua nė 3 tė natės. E hapi vetė ai. Nė telefon ishte Nėna:

E ėma:- Si je biri im, a je mirė ?
I biri i habitur: - Mirė jam nėnė, por ēfarė ka nė kėtė orė ?
E ėma: - Ska gjė biri im, veē desha tė tė dėgjoj zėrin....
I biri: - A merret tjetri nė telefon nė kėtė orė veē pėr tė dėgjuar zėrin?
E ėma: - A tė shqetėsova biri im?
I biri: - Po nėnė, mė shqetėsove...

Dhe ti mė shqetėsove nė kėtė orė para 25 vitesh....

Gėzuar datėlindjen biri im, i tha e ėma.....!!E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
MARINO
MARINO
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 16/10/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 11197
<b>Pikėt</b> Pikėt : 21958
<b>Votat</b> Votat : 92

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga MARINO prej 19/11/2013, 22:51

- Ai eshte ne linje
- Ajo eshte ne linje
- Asaj i mungon ai
- Atij i mungon ajo
- Ai pret t'i shkruaje ajo
- Ajo pret t'i shkruaje ai
- Ajo i ben like sts-ve te tij
- Ai i ben like sts-ve te saj
- Ai shikon profilin e saj
- Ajo shikon profilin e tij
Eh ne fund asnje s'merr guximin ti flasin njeri-tjetrit!

Rrofte krenariaKarakterin tim s'do ta ndroja me asgje....
Ndoshta s'eshte perfekt por eshte i sinqert
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 19/11/2013, 23:15

Nėse ndjehesh vetėm dhe ke nevojė pėr njė pėrqafim
Dil jashtė dhe thirr emrin tim
Nėse unė jamė larg dhe nuk vi dot
Do tė dėrgoj shpirtin tim qė tė do fort...!E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
MARINO
MARINO
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 16/10/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 11197
<b>Pikėt</b> Pikėt : 21958
<b>Votat</b> Votat : 92

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga MARINO prej 19/11/2013, 23:32

Sinqeriteti dhe Miresia bashkon dy shpirtra tek DashuriaKarakterin tim s'do ta ndroja me asgje....
Ndoshta s'eshte perfekt por eshte i sinqert
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 19/11/2013, 23:42

Kur njeh dikė, dhe ky dikush e bėn zemrėn tėnde tė ndaloj pėr ca sekonda, ki kujdes...
Ky person mund tė jet njeriu mė i rėndėsishėm i jetės tėnde...
Nėse sytė takohen dhe ka njė dritė qė ndriēon kur e shikon, ki kujdes
Mund tė jet njeriu qė po pret qė kur linde!!
Nėse kur u puthėt, sytė u mbushėn me lotė, mendo: Ka diēka magjike midis jush
Nėse mendimi i parė dhe i fundit i ditės ėshtė pėr atė njeri, nėse dėshira pėr tė ndejtur bashkė arrin tė shtrėngoj zemrėn, gėzohu... Qielli tė dėrgoi njė dhuratė hyjnore... Dashurinė !!!
Nėse njė ditė i kėrkoni falje njėri-tjetrit dhe u kthehet njė pėrqafim, njė buzėqeshje, njė ledhatim dhe gjestet vlejnė mė shumė se njė mijė fjalė, dorėzohu,,, ju jeni bėrė pėr njėri-tjetrin...
Nėse ėshtė i/e mėrzitur, nėse jeta e ka vrarė dhe ti vuan dhimbjen e saj/tij, qan lotėt e ti dhe i fshin me dashuri ,,, sa Mrekulli!!! Ai njeri mund tė ket besim tek ty gjithė jetėn ...
Nėse arrin, me mendimin, tė ndjesh erėn e njeriut qė do sikur ta kesh afėr dhe mendon se ėshtė perfekt edhe veshur me rroba gjumi, shapka, e flotė tė pakrehura ...
Nėse nuk punon dot gjatė ditės, tepėr tė emocionuar pėr takimin qė keni. Nėse nuk arrin dot tė imagjinosh nė asnjė mėnyrė njė tė ardhme pa atė person, dhe do doje me gjithė shpirt ti ishe pranė kur plaket dhe prap mendon se do e doje marrėzisht edhe kėshtu..
Nėse preferon tė vdesėsh sesa ta shikosh tė iki.. Atėherė do tė thotė qė dashuria ka hyrė nė zemrėn tėnde... Ėshtė njė dhuratė ...

Ca njerėz dashurohen shumė herė nė jetė ... Pak duan vėrtet dhe gjejnė njė dashuri tė vėrtetė... Ndonjėherė e takojnė dhe nuk u vejnė rėndėsi kėtyre sinjaleve, dhe e lėnė tė iki pa e jetuar ... Ėshtė dėshira e tyre ... Kėshtu qė mos lejo kurrė qė marrėzirat e ēdo dite tė bėjnė tė mos shohėsh gjėnė mė tė bukur nė botė ... "Dashurinė"
E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
MARINO
MARINO
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 16/10/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 11197
<b>Pikėt</b> Pikėt : 21958
<b>Votat</b> Votat : 92

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga MARINO prej 19/11/2013, 23:43

Kur ti hyre ne zemer, shume shpejt u mbyll porta...dhe tani nuk hapet me dhe sikur te permbyset e gjithe bota...!!!Karakterin tim s'do ta ndroja me asgje....
Ndoshta s'eshte perfekt por eshte i sinqert
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 19/11/2013, 23:48

Unė mund tė ekzistoj edhe pa ty, ndryshimi ėshtė se me ty jetoj, ndėrsa pa ty thjeshtė marr frymė...E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 31/5/2014, 14:52

Motra: Lozim Hapadollapa...
Vėllai: Mir.. Ku tė fshihemi?
Motra: Nė zemrat e njėri-tjetrit..
Vėllai: Po nėse gjindemi?
Motra: Bėj sikur nuk gjindemi, kėshtu nuk do ndahemi asnjėherė nga njėri-tjetri.

E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga Princesha... prej 5/6/2014, 02:54

Me ka marre malli.. Se ke iden se sa. Por ti nuk do t'ja dish. Nuk do t'ja dish se sa shume me mungon. Nuk do t'ja dish per mua. Nuk do t'ja dish as per NE. Nuk do t'ja dish sa shume qaj. Por nuk qaj per ty, joo.
Qaj per kohen e bukur qe kaluam, per momentet e bukura, per buzeqeshjet, per qeshjet me gjith shpirt, per gjithcka, vecse per ty jo.
Dhe e di ?
Me teper qaj qe i genjej te gjithe, madje dhe veten, kur them se nuk me mungon, kur them se nuk qaj, per ty.LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 5/6/2014, 07:18

Dikur tė thashė....
Tė lutem, lermė tė tė dua, ka pak dashuri nė botė, dhe nėse kemi gjetur pakėz, le ta ndajmė atė!E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga Princesha... prej 29/6/2014, 16:04

Cdo njeri fsheh pas vetes njė histori.Ka njė arsye pse ata janė ata qe janė. Ata s'janė kėshtu se duan. Dicka nė tė kaluarėn i ka bėrė tė tillė dhe shpesh e pamundur tė ndryshojnė !LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 29/6/2014, 16:53

Nėse po ėndėrron se do tė mė mundėsh, mė mire pėr ty tė zgjohesh dhe tė mė kėrkosh falje.E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

Sponsored content

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 21/2/2019, 14:38