Shkruani diēka tė bukur..!!

Share
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 23/5/2012, 19:13

First topic message reminder :

Janė 3 vendet mė me vlerė nė kėtė botė :

1: Vendi mė i bukur ėshtė tė jeshė nė zemrėn e dikujt.
2: Vendi mė i sigurtė ėshtė tė jeshė nė lutjet e dikujt.
3: Vendi mė komod ėshtė tė jeshė nė mendjen e dikujt....!!E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 25/5/2012, 18:41

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse unė flas, ju nuk do tė mund ta pėrballoni..!!E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Tesa
Tesa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 15/12/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 22651
<b>Pikėt</b> Pikėt : 44018
<b>Votat</b> Votat : 93
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : hakmarrja me e embel eshte heshtja

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga Tesa prej 25/5/2012, 18:46

@Arlo shkruajti:Ti u fejove, tė uruan tė gjithė normalisht. . .
Dikush na kish par bashk, e mė Uruan dhe mua gabimisht !
sa e bukur kjo LOLsyte e saj ishin te trisht ,ashtu si gjithe jeta e saj
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 25/5/2012, 20:54

Dashuria e vėrtetė nuk ka nevojė tė jetė e ulėritur, tė shfaqet e tė valėvitet sikurė tė ishte njė trofė, vetėm pėr tė marrė duartrokitjet e njerėzve.... Dashuria nėse ėshtė e vėrtetė, ndahet nė heshtjen mė intime dhe s'do t'ia dijė pėr duartrokitjet e njerėzve!!!E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Arlo
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti :
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga Arlo prej 26/5/2012, 01:07

@Tesa shkruajti:
@Arlo shkruajti:Ti u fejove, tė uruan tė gjithė normalisht. . .
Dikush na kish par bashk, e mė Uruan dhe mua gabimisht !
sa e bukur kjo LOL

Ka gja me qesh aaa? UjėKa zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 26/5/2012, 11:00

DITURIA - ėshtė mė e mirė se trashėgimnia,
EDUKATA - ėshtė fytyra mė e pastėr,
DEVOTSHMĖRIA - ėshtė fati mė i sigurtė,
ADHURIMI - ėshtė fitimi mė i mirė,
MENDJA - ėshtė udhėrrėfyesi mė i mirė,
SJELLJA - ėshtė shoku mė i mirė,
LUMTURIA - ėshtė pasuria mė e madhe!!E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
BELISA
BELISA
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 15/09/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1947
<b>Pikėt</b> Pikėt : 3883
<b>Votat</b> Votat : 31
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E DUA SHKRETETIREN

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga BELISA prej 26/5/2012, 11:21

- Dhuro ==> por mos e lejo vetes te te perdorin.........!?
- Dashuro ==> por mos i lejo zemres tende te abuzohet ......!?
- Beso ==> por mos u bej naiv .......!?
- Degjo ==> por mos e humb zerin tend .......!??
MOS THUAJ ASGJE,,,NESE HESHTJA ESHTE ME E MIRE SE AJO QE DO TE THUASH
Arian
Arian
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 04/10/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 6593
<b>Pikėt</b> Pikėt : 12868
<b>Votat</b> Votat : 75
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Glück ist das einzige, was wir anderen geben können, ohne es selbst zu haben.

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga Arian prej 26/5/2012, 11:24

Deshiroj qe varka juaj te lunderoj neper liqenin e lumturise.Wer nicht mehr liebt und nicht mehr irrt, der lasse sich begraben. (Johann Wolfgang von Goethe)

LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 26/5/2012, 11:36

Kujtimet e bukura tregojnė qė ke njė tė kaluar tė pasur. Kujtimet e kėqija tregojnė qė ke qenė mjaftueshėm e fortė pėr tė vazhduar mė tejė!!E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
BELISA
BELISA
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 15/09/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1947
<b>Pikėt</b> Pikėt : 3883
<b>Votat</b> Votat : 31
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E DUA SHKRETETIREN

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga BELISA prej 26/5/2012, 11:47

Perse zemra ime me jep goditje , per ty jeta ime se ti e braktise , perse syte e mi cdo dit per ty lotojne per ty jeta ime se me ste shikojn si me pare , perse shpirti ime me duket i tretur , per ty jeta ime se vetem ti i kishe mbetur , perse bota me duket e kote , per ty jeta ime se vetem ti ekzistoje per mua ne kete bote......
MOS THUAJ ASGJE,,,NESE HESHTJA ESHTE ME E MIRE SE AJO QE DO TE THUASH
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 26/5/2012, 15:25

Mė shumė se shiun e tėrbuar, dua erėn lozonjare qė vė nė lėvizje edhe gjethen a fijen mė dembele tė barit. Kėshtu, mė ngjanė se tė gjithė mund tė vallėzojmė....E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
BELISA
BELISA
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 15/09/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1947
<b>Pikėt</b> Pikėt : 3883
<b>Votat</b> Votat : 31
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E DUA SHKRETETIREN

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga BELISA prej 26/5/2012, 15:35

Do te doja qe dashuria te ishte si shenjat e semaforit, qe ta dija kur
te ecja, kur te ngadalesoja shpejtesine apo kur te ndaloja, per te
shmangur aksidentet e zemres...!
MOS THUAJ ASGJE,,,NESE HESHTJA ESHTE ME E MIRE SE AJO QE DO TE THUASH
Arlo
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti :
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga Arlo prej 26/5/2012, 17:52

Jeta nuk eshte e lehte per asnjeri. As per te pasurin as per te varfrin. Te gjithe ne nje menyre apo ne nje tjeter, vuajme, derdhim lot, stresohemi, ankohemi, shqetesohemi, askush nuk eshte perfekt dhe askush nuk jetion ne perfeksion. Gjeja me e duhur per tu bere eshte "TE JETOSH SA ME MIRE, LEHTE DHE BUKUR TE MUNDESH NE VENDIN KU ZOTI TE KA DESTINUAR TE JESH. "MENDO POZITIV, BEJ DURIM, MOS U DOREZO , MOS BEJ KURRE KEQ, DHE HAPE ZEMREN. KUSH KA NEVOJ MUND TE GJEJ ATY NJE STREHE" . KETE ME KA MESUAR JETA, kjo eshte TEORIA qe me ben te EC PERPARA, kjo eshte PASURIA me e madhe qe prinderit me kane dhene.Ka zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 26/5/2012, 18:13

Mė mjaftoi tė tė shihja nga larg, pėr tė kuptuar sa e madhe ishte bukuria jote....
Mė mjaftoi tė tė shihja nga larg, pėr tė kuptuar sa tė dėshiroja....
Mė mjaftoi tė tė shihja nga larg, pėr tė kuptuar sa tė kisha pritur...
Mė mjaftoi tė tė shihja nga afėr, pėr tė kuptuar se : Nga larg nuk shikoja me tė vėrtetė Asgjė ...!!!E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Arian
Arian
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 04/10/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 6593
<b>Pikėt</b> Pikėt : 12868
<b>Votat</b> Votat : 75
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Glück ist das einzige, was wir anderen geben können, ohne es selbst zu haben.

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga Arian prej 26/5/2012, 18:22

Syri zgjedh tė bukurėn, goja tė ėmblėn e zemra zgjedh tė mirėn.Wer nicht mehr liebt und nicht mehr irrt, der lasse sich begraben. (Johann Wolfgang von Goethe)

BELISA
BELISA
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 15/09/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1947
<b>Pikėt</b> Pikėt : 3883
<b>Votat</b> Votat : 31
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E DUA SHKRETETIREN

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga BELISA prej 26/5/2012, 19:50

1000 i shoh me sy,,100 me paraqiten,,50 djem nervat m'i shkatrrojn kurse zemra ime vetem 1 e do
MOS THUAJ ASGJE,,,NESE HESHTJA ESHTE ME E MIRE SE AJO QE DO TE THUASH
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 29/5/2012, 15:04

Zoti na ka dhėnė sytė jo pėr tė ofenduar, Por pėr tė parė pėrtej situatave, Buzėt jo pėr tė kritikuar por pėr tė folur tė vėrtetėn, Duart jo pėr tė gjuajtur dikė por pėr tė dhėnė ndihmė, Veshėt jo pėr t'u bėrė tė pandjeshėm por pėr tė dėgjuar njė zė qė vuan. Cdo gjė ka njė qėllim dhe duhet pėrdorur nė mėnyrėn e duhur!!!E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
BELISA
BELISA
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 15/09/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1947
<b>Pikėt</b> Pikėt : 3883
<b>Votat</b> Votat : 31
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E DUA SHKRETETIREN

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga BELISA prej 29/5/2012, 21:24

Une jam tipi i personit i cili mundohet te beje cdo njeri te qeshe , por kur une kam nevoj per nje buzqeshje , asnjeri nuk eshte aty PER MUA
MOS THUAJ ASGJE,,,NESE HESHTJA ESHTE ME E MIRE SE AJO QE DO TE THUASH
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 31/5/2012, 22:34

Nėse njė fėmijė rritet me kritikė, mėson tė dėnojė .

Nėse njė fėmijė rritet me dhunė, mėson tė godasė .

Nėse njė fėmijė rritet me ironi , mėson tė jetė i turpshėm .

Nėse njė fėmijė rritet me turp , mėson tė ndihet fajtor .

Nėse njė fėmijė rritet me tolerancė , mėson tė jetė i qetė .

Nėse njė fėmijė rritet me inkurajim , mėson tė ketė besim

Nėse njė fėmijė rritet me ndershmėri , mėson drejtėsinė.

Nėse njė fėmijė rritet me pėrgjegjėsi , mėson tė jetė besnik .

Nėse njė fėmijė rritet me miratimin ,mėson tė pranojė .

Nėse njė fėmijė rritet me pasuri ( tė pa kontrolluar) - mėson se cdo gjė ka vlerėn e parasė dhe se jeta mund te blihet...

Nėse njė fėmijė rritet me pranimin dhe miqėsinė, mėson tė gjejė dashurinė kudo nė botė !!!E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Dino
Dino
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 25/01/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 4950
<b>Pikėt</b> Pikėt : 11414
<b>Votat</b> Votat : 95
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : ''Beju te tjereve,ate qe te tjeret do deshiroje te benin per ty....!

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga Dino prej 31/5/2012, 22:43

S'ekziston asnje copez deshmie se jeta eshte dicka serioze.
Jeta eshte nje gjuhe e huaj; te gjithe meshkujt e shqiptojne gabimisht.
Qellimi i jetes eshte te luftoje pjekurine.
Nje
mik i mire mund t'ua thote per nje minute ne fytyre te gjitha problemet
qe ju keni. Mbase s'do ju duket aq mik i mire pasi t'ua kete thene te
gjitha.
Nese nuk i kupton karakterin nje njeriu - shiko miqte e tij
.LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 31/5/2012, 22:45

Vetėm koha ėshtė nė gjendje tė kuptojė se sa peshė ka Dashuria nė jetė...E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Dino
Dino
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 25/01/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 4950
<b>Pikėt</b> Pikėt : 11414
<b>Votat</b> Votat : 95
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : ''Beju te tjereve,ate qe te tjeret do deshiroje te benin per ty....!

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga Dino prej 31/5/2012, 22:52

Ndonjehere jeta ste jep ate qe meriton,ndonjehere po,nganjehere te jep me shum nga c,ka ti imagjinon!!Arian
Arian
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 04/10/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 6593
<b>Pikėt</b> Pikėt : 12868
<b>Votat</b> Votat : 75
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Glück ist das einzige, was wir anderen geben können, ohne es selbst zu haben.

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga Arian prej 31/5/2012, 22:55

Edhe nė kasollen mė tė vogėl ka vend pėr dy tė dashuruar.

Schiller.Wer nicht mehr liebt und nicht mehr irrt, der lasse sich begraben. (Johann Wolfgang von Goethe)

LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 31/5/2012, 23:00

Tė dish se askėnd nuk mund ta detyrosh tė tė dashuroj-mund vetėm tė dashurosh.
Bindu se nuk ėshtė i pasur ai qė ka mė sė shumti, por ai tė cilit nuk i mungon asgjeė.
Kujdes... nevojitet vetėm njė sekondė qė tė lėndosh personin e dashur, ndėrsa vite pėr ta kuruar.
Mėso se para se t'i falėsh tė tjerėt, duhet tė falėsh veten.
Dije se ekzistojnė njerėz qė kanė ndjenja, mirėpo e kanė shume tė vėshtirė t'i shprehin ato.
Binde veten se mė para mund tė blesh gjithcka pos fatit dhe se shok i mirė ėshtė ai i cili di gjithcka pėr ty dhe prapė tė do.
Njerėzit harrojnė ato qė i kė thėnė, ato qė i kė bėrė, por kurrė nuk do tė harrojnė ndjenjat qė i ke zgjuar te ata!!E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Arian
Arian
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 04/10/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 6593
<b>Pikėt</b> Pikėt : 12868
<b>Votat</b> Votat : 75
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Glück ist das einzige, was wir anderen geben können, ohne es selbst zu haben.

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga Arian prej 31/5/2012, 23:05

Nė qoftė se miqėsia nuk pėrmban dashuri, dashuria pėrmban miqėsi.Wer nicht mehr liebt und nicht mehr irrt, der lasse sich begraben. (Johann Wolfgang von Goethe)

LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 31/5/2012, 23:30

Bukuria nuk janė flokėt e gjata, kėmbėt e holla, lėkura e nxirė dhe dhėmbėt perfekt. Kini besim tek unė!
Bukuria ėshtė fytyra qė ka qarė dhe tani qesh, bukuria ėshtė plaga qė ke nė gjunjė qė atėherė qė je rrėzuar kur ishe fėmijė, bukuria ėshtė fytyra qė bėn nė mėngjes kur bie zilja e orės, ėshtė tualeti kur prishet pasi del nga banja, ėshtė e qeshura kur ti bėn njė batutė dhe e kupton vetėm ti, bukuria ėshtė shikimi kur sheh atė, dhe kur qan pėr problemet e tua, bukuria janė rrudhat e kohės...
Bukuria ėshtė gjithēka qė provojmė brenda dhe manifestohet jashtė.
Bukuria janė shenjat qė jeta tė lė.
Bukuria ėshtė tė lėsh veten tė jetosh, nė sinqeritet dhe thjeshtėsi..!E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

Sponsored content

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 21/2/2019, 14:39