Shkruani diēka tė bukur..!!

LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 23/5/2012, 19:13

Janė 3 vendet mė me vlerė nė kėtė botė :

1: Vendi mė i bukur ėshtė tė jeshė nė zemrėn e dikujt.
2: Vendi mė i sigurtė ėshtė tė jeshė nė lutjet e dikujt.
3: Vendi mė komod ėshtė tė jeshė nė mendjen e dikujt....!!E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Arian
Arian
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 04/10/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 6593
<b>Pikėt</b> Pikėt : 12868
<b>Votat</b> Votat : 75
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Glück ist das einzige, was wir anderen geben können, ohne es selbst zu haben.

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga Arian prej 23/5/2012, 21:21

Jam pajtu me Saranden,pres urimet nega anetaret e forumit:

Mire se te vini ne dreken e pajtimit.


Shkruani diēka tė bukur..!! Speise-201100282323Wer nicht mehr liebt und nicht mehr irrt, der lasse sich begraben. (Johann Wolfgang von Goethe)

Shkruani diēka tė bukur..!! 2zzoyoo
Dino
Dino
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 25/01/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 4951
<b>Pikėt</b> Pikėt : 11415
<b>Votat</b> Votat : 95
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : ''Beju te tjereve,ate qe te tjeret do deshiroje te benin per ty....!

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga Dino prej 23/5/2012, 21:47

Nga dashuria ne qiell u shtiva,
Me koke ne diell fjeta gjate.
Dhe s'u pendova qe te desha,
Ndermend kam te te dua prap!Shkruani diēka tė bukur..!! 1e8g1z
Tesa
Tesa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 15/12/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 22651
<b>Pikėt</b> Pikėt : 44018
<b>Votat</b> Votat : 93
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : hakmarrja me e embel eshte heshtja

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga Tesa prej 23/5/2012, 22:55

Nese nuk te kam telefonuar eshte sepse thjesht po pres qe te me telefonosh ti!
Nese jam me nerva dhe largohem nga ti me ndiq te lutem!
Nese te largoj e te shtyj me rrembe ne krahet e tu me perqafo!
Nese te injoroj po kerkoj vemendjen tende!
Kur te te them "Te urrej" me thuaj "Te dua"!
Nese qaj me thuaj se mund te qaj ne krahet e tua!
Nese une heq dore me thuaj qe ti nuk do te heqesh kurre dore nga mua!syte e saj ishin te trisht ,ashtu si gjithe jeta e saj
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 24/5/2012, 00:22

@Arian shkruajti:Jam pajtu me Saranden,pres urimet nega anetaret e forumit:

Mire se te vini ne dreken e pajtimit.


Shkruani diēka tė bukur..!! Speise-201100282323

Hahahhaha e paske mbaruar darkėn ti vetėm dhe ke ikur nė gjumė ... Ujė

URIME URIMEE ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga Vizitor prej 24/5/2012, 11:54

@Arian shkruajti:Jam pajtu me Saranden,pres urimet nega anetaret e forumit:

Mire se te vini ne dreken e pajtimit.


Shkruani diēka tė bukur..!! Speise-201100282323
Shiff Arian as nje nuk vjen e sheff ..Nuk duan qe pajtohemi une dhe tiii po ja une erdha ska rendsi tani vin apo nuk vin ne dy jemi pajtu kjo ka rendsii..
Shkruani diēka tė bukur..!! W7ohujrgb2jShkruani diēka tė bukur..!! Hov6um4j21j
Laura
Laura
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 09/06/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1422
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2747
<b>Votat</b> Votat : 20

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga Laura prej 24/5/2012, 12:53

Me ne fund nje drek per ne ,Shum Falimineres Arian dhe une i bashkohem ksej dreke te shkelqyer .. :salut: PERQAFIMEShkruani diēka tė bukur..!! 16j0kyu
Laura
Laura
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 09/06/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1422
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2747
<b>Votat</b> Votat : 20

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga Laura prej 24/5/2012, 12:56

1)Te Prita me vite po ishin te kota pritjet e tua...
2)Te Enderrova mrom ishte enderra me e bukur e jetes sime..
3)Te Kerkova po nuk te gjeta kishe ikur diku ne largsi po dua qe te kthehesh perseri...

LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 24/5/2012, 13:02

Njerėzit e mirė janė gjithmonė tė parėt... qė zhgėnjehen sepse vėnė shpirtin nė ēdo gjė qė bėjnė... por kurrė nuk duhet tė pėrfitosh nga durimi i tyre, sepse janė tė fundit qė lodhen.. por dhe tė parėt qė nuk kthehen mė prapa...!!!E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga Vizitor prej 24/5/2012, 13:37

@Laura shkruajti:Me ne fund nje drek per ne ,Shum Falimineres Arian dhe une i bashkohem ksej dreke te shkelqyer .. Shkruani diēka tė bukur..!! 975915 Shkruani diēka tė bukur..!! 940922
po ele me vones Laura ska drek tani vetum nese do laj pjatat qe kan ngel pa i lar hahahaShkruani diēka tė bukur..!! 4jf2sv47dd1
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 24/5/2012, 14:50

Hahahhaha punė me bo ... Vetėm pos ardhtė Ariani .. LOL

Njerėzit qė rrinė nė heshtje janė ata qė kanė mė shumė pėr tė thėnė.. ata nuk rrinė nė heshtje nga frika e fjalės por flasin vetėm me atė qė ėshtė i zoti t'a kuptojė....E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga Vizitor prej 24/5/2012, 18:16

Dua te te kem afer shum afer Shkruani diēka tė bukur..!! Vxf9tviu2keSime te jen gjithmon kshtu se bashku qe mos te ndahen kurre....
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 24/5/2012, 18:44

Kurrė mos shiko mbrapa...
Nėse Hirushja do tė kthehej mbrapa pėr tė marrė kėpucėn e saj nuk do tė bėhej kurrė princeshė!!E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Arlo
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shkruani diēka tė bukur..!! 2eyci2f
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga Arlo prej 24/5/2012, 18:49

Ti u fejove, tė uruan tė gjithė normalisht. . .
Dikush na kish par bashk, e mė Uruan dhe mua gabimisht !Ka zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 24/5/2012, 18:55

Zoti na i dha tė gjitha ēift:
dy duar,
dy sy,
dy veshė!

Por pse vetėm njė zemėr??
Sepse tė dytėn ia dha dikujt tjetėr qė ta
kėrkojmė dhe ta gjejmė.....!!E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
MARINO
MARINO
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 16/10/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 11197
<b>Pikėt</b> Pikėt : 21958
<b>Votat</b> Votat : 92

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga MARINO prej 24/5/2012, 19:00

Pjesa Me E Bukur E Grindjeve Eshte Pajtimi.Karakterin tim s'do ta ndroja me asgje....
Ndoshta s'eshte perfekt por eshte i sinqert
Arlo
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shkruani diēka tė bukur..!! 2eyci2f
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga Arlo prej 24/5/2012, 19:11

Shkruaj si ajri mbi shpirtin tėnd
teh i dridhshėm ky vėshtrimi yt ėnde,
lėre! Lėre tė vijė, furtuna, zjarri e era,
mund tė dehem pėrkryer nė frymėn tėnde!

Shkruaj emrin tėnd mbi njė xham shpirti
njė ritėm i padėgjuar nė qiellin e argjendtė,
nė mbretėrinė e fildishtė hėna mė frenon,
tė rrahurat e marra shpėrthejnė nė vend!

Diku mes ėndrrave tona ne flasim
diku mes mendimesh dėgjojmė mėndje,
si muzikė, nga erė nate qė dot s’shuhet
merr kėtė shpirt, merr mė tė mirėn tėnde!

Shpirti im, shkunde gjumin nga sytė
njė puhizė e lehtė, mos frikėso, jam unė,
fluturoj sėrish mes shpatullash shpirti
hedh gjakun nė deje tė mia edhe pse nė gjumė!

Mbi lėkurėn time kam kujtimin e prekjes
c’tė mundėsh sillmė sonte prapė,
lėrė tė vijė, nata, zėri, e imja prekje,
diku mes ėndrrash nė katėr stinė larg!

Kaq afėr meje
sa qė nuk mund tė tė shoh,
mes mijėra frymėmarrjesh
ēuditėrisht tė njoh...!!!Ka zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 24/5/2012, 19:18

Madhėsia e dijes tuaj krijon zili... Ndėrsa thjeshtėsia e zemrės tuaj krijon miq....E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Arlo
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shkruani diēka tė bukur..!! 2eyci2f
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga Arlo prej 24/5/2012, 19:20

Provė e besimit tė vėrtetė ėshtė kur nuk ke marrė asnjėherė atė qė ke dėshiruar, dhe pėrsėri nuk heziton tė thuash: Faleminderit Zot !Ka zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 24/5/2012, 19:39

Tė kėrkonė zemra se tė do shumė
Tė kėrkonė syri se pėr ty derdhė lotė
Tė kėrkonė buza se do ta puthėsh lehtė
Tė kėrkojė unė, se tė dua pėrjetė.....!!E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
BELISA
BELISA
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 15/09/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1947
<b>Pikėt</b> Pikėt : 3883
<b>Votat</b> Votat : 31
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E DUA SHKRETETIREN

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga BELISA prej 24/5/2012, 19:41

Harroji momentet e veshtira , ku nuk ishe e lumtur
Harroji ato persona qe arriten te shkelin buzeqeshjen tende ,
Harro cdo gje qe ty te ben te kujtosh ndonje arome e cila te shkakton lot ,
Harro ato qe te tradhtuan , lenduan ose zhgenjyen ,
Vlerso te bukuren , situatat te cilat te bejne te mendosh qe "IA VLEN"
Arrit te kuptosh qe dikush tjeter po te deshiron si qenien me te bukur ne cdo aspekt ,
Mos kerko te dish se pse ai te do ashtu si TI je , por mendo qe ai u kujdes per ty edhe kur ti kujdeseshe x dike tjeter
MOS THUAJ ASGJE,,,NESE HESHTJA ESHTE ME E MIRE SE AJO QE DO TE THUASH
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 24/5/2012, 19:58

Njerėz tė veēantė janė ato Njerėz qė tė lexojnė brėnda
dhe arrijnė tė dėgjojnė mendimet e tua...!!E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga Vizitor prej 24/5/2012, 21:34

Sa dua te jem me ty tani dhe te bisedojm deri ne mengjesss
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 24/5/2012, 22:57

Ndihmo sa tė keshė mundėsi...
Dhe mos harro diēka....
Zemra qė gėzohet ty tė uronė...
Zoti i Madhė dėgjonė urimin .....
Dhe ta jepė shpėrblimin...!!!E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Arlo
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shkruani diēka tė bukur..!! 2eyci2f
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga Arlo prej 25/5/2012, 01:33

Unė me ty , si toka me diellin . Tė vij rrotull vazhdimisht , vazhdimisht ! Por asnjėherė s’tė jam afruar sadopak . As jam larguar sadopak , natyrisht ! Astronomia ka ligjin e vet , qė unė e pėrfill me aq sa mund ! Tė tė afrohem mė shumė kam frikė se mė djeg . Tė tė largohem kam frikė se mė humb ! E ja , kėshtu , vetėm rrotull tė vij . Po s’jam i marrė qė rri e pres mė kot ! E di qė njė ditė , ti do tė kesh eklips . E atėhere , nuk do mė djegėsh dot !Ka zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!

Sponsored content

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga Sponsored content


  Ora ėshtė 24/8/2019, 19:47