Pėrshėndetje pėr Djemtė e forumit ...!!

LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Pėrshėndetje pėr Djemtė e forumit ...!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 23/5/2012, 16:37

Pėrshėndetje pėr tė gjithė ...

Pėrshėndetje pėr Djemtė e forumit ...!! Befunk18
E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Pėrshėndetje pėr Djemtė e forumit ...!!

Mesazh nga Vizitor prej 23/5/2012, 16:46

Pėrshėndetje pėr Djemtė e forumit ...!! 413555 dhe nga unee
Pėrshėndetje pėr Djemtė e forumit ...!! Q65g089ebj2
Arian
Arian
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 04/10/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 6593
<b>Pikėt</b> Pikėt : 12868
<b>Votat</b> Votat : 75
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Glück ist das einzige, was wir anderen geben können, ohne es selbst zu haben.

Buzqeshje Re: Pėrshėndetje pėr Djemtė e forumit ...!!

Mesazh nga Arian prej 23/5/2012, 16:48

tung Saranda.Ishalla nuk ik sot.hahahahaha jam pajtuar me ty vec mos ik.Wer nicht mehr liebt und nicht mehr irrt, der lasse sich begraben. (Johann Wolfgang von Goethe)

Pėrshėndetje pėr Djemtė e forumit ...!! 2zzoyoo
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Pėrshėndetje pėr Djemtė e forumit ...!!

Mesazh nga Vizitor prej 23/5/2012, 16:50

Tung Arion tani me mir prah jemi pajtuuuu
Pėrshėndetje pėr Djemtė e forumit ...!! Nhvpkdcj8vi
Per Ty Arian
Arian
Arian
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 04/10/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 6593
<b>Pikėt</b> Pikėt : 12868
<b>Votat</b> Votat : 75
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Glück ist das einzige, was wir anderen geben können, ohne es selbst zu haben.

Buzqeshje Re: Pėrshėndetje pėr Djemtė e forumit ...!!

Mesazh nga Arian prej 23/5/2012, 16:53

OK jemi pajtuar deri sa te kaloje ndonje peshkaqen kendej afer.Hahahahah

Per ty Saranda:

Pėrshėndetje pėr Djemtė e forumit ...!! Gul2ub0Wer nicht mehr liebt und nicht mehr irrt, der lasse sich begraben. (Johann Wolfgang von Goethe)

Pėrshėndetje pėr Djemtė e forumit ...!! 2zzoyoo
Laura
Laura
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 09/06/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1422
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2747
<b>Votat</b> Votat : 20

Buzqeshje Re: Pėrshėndetje pėr Djemtė e forumit ...!!

Mesazh nga Laura prej 23/5/2012, 16:55

Pėrshėndetje pėr Djemtė e forumit ...!! 413555 dhe nga Ana ime Arian...Pėrshėndetje pėr Djemtė e forumit ...!! 16j0kyu
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Pėrshėndetje pėr Djemtė e forumit ...!!

Mesazh nga Vizitor prej 23/5/2012, 16:57

@Arian shkruajti:OK jemi pajtuar deri sa te kaloje ndonje peshkaqen kendej afer.Hahahahah

Per ty Saranda:

Pėrshėndetje pėr Djemtė e forumit ...!! Gul2ub0
Flm Per lule ,jo ska peshkaqena Arian tani kan mor fund...
Arian
Arian
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 04/10/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 6593
<b>Pikėt</b> Pikėt : 12868
<b>Votat</b> Votat : 75
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Glück ist das einzige, was wir anderen geben können, ohne es selbst zu haben.

Buzqeshje Re: Pėrshėndetje pėr Djemtė e forumit ...!!

Mesazh nga Arian prej 23/5/2012, 17:03

Ok, mos e ndero llafin.Wer nicht mehr liebt und nicht mehr irrt, der lasse sich begraben. (Johann Wolfgang von Goethe)

Pėrshėndetje pėr Djemtė e forumit ...!! 2zzoyoo
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Pėrshėndetje pėr Djemtė e forumit ...!!

Mesazh nga Vizitor prej 23/5/2012, 17:20

Jo Ansnjeher nuke ndroj tani jemi shok Pėrshėndetje pėr Djemtė e forumit ...!! Z5htsj9wk2h
Arian
Arian
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 04/10/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 6593
<b>Pikėt</b> Pikėt : 12868
<b>Votat</b> Votat : 75
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Glück ist das einzige, was wir anderen geben können, ohne es selbst zu haben.

Buzqeshje Re: Pėrshėndetje pėr Djemtė e forumit ...!!

Mesazh nga Arian prej 23/5/2012, 21:18

ok...... /Muah/ /Muah/ /Muah/ /Muah/ /Muah/ /Muah/ /Muah/ /Muah/Wer nicht mehr liebt und nicht mehr irrt, der lasse sich begraben. (Johann Wolfgang von Goethe)

Pėrshėndetje pėr Djemtė e forumit ...!! 2zzoyoo
Zemrushja
Zemrushja
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/10/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1273
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2547
<b>Votat</b> Votat : 31

Buzqeshje Re: Pėrshėndetje pėr Djemtė e forumit ...!!

Mesazh nga Zemrushja prej 23/5/2012, 22:58

Pėrshėndetje pėr Djemtė e forumit ...!! 413555 per djemt e forumit... PUF
MARINO
MARINO
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 16/10/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 11197
<b>Pikėt</b> Pikėt : 21958
<b>Votat</b> Votat : 92

Buzqeshje Re: Pėrshėndetje pėr Djemtė e forumit ...!!

Mesazh nga MARINO prej 23/5/2012, 22:59

hoi zemerusheKarakterin tim s'do ta ndroja me asgje....
Ndoshta s'eshte perfekt por eshte i sinqert
Labja
Labja
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Itali
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 19/06/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1421
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2701
<b>Votat</b> Votat : 12
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Buzeqeshja ime

Buzqeshje Re: Pėrshėndetje pėr Djemtė e forumit ...!!

Mesazh nga Labja prej 19/6/2012, 02:01

Pėrshėndetje pėr Djemtė e forumit ...!! 413555 per te gjithe cunat e forumit dhe mire se ju gjeje :salut:Pėrshėndetje pėr Djemtė e forumit ...!! 15245_495398233824628_1826652027_n
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Pėrshėndetje pėr Djemtė e forumit ...!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 12/7/2012, 01:21

Pėrshėndetje pėr Djemtė e forumit ...!! 01092

Pėrshėndetjeeeeeeeeeeeeee...E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Albatros
Albatros
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Francė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 12/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 19029
<b>Pikėt</b> Pikėt : 37312
<b>Votat</b> Votat : 106
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nuk eshte e rendesishme te thuash ate qe mendon . Por te mendosh mire ate qe thua.

Buzqeshje Re: Pėrshėndetje pėr Djemtė e forumit ...!!

Mesazh nga Albatros prej 28/7/2012, 08:44

Mirėse Erdhėt BELA Pėrshėndetje pėr Djemtė e forumit ...!! 2961154995

pershendetje per gjith gezuar gezuar gezuar

BELISA
BELISA
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 15/09/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1947
<b>Pikėt</b> Pikėt : 3883
<b>Votat</b> Votat : 31
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E DUA SHKRETETIREN

Buzqeshje Re: Pėrshėndetje pėr Djemtė e forumit ...!!

Mesazh nga BELISA prej 29/8/2012, 15:47

Persh keni edhe nga une djema Pėėrqafime
MOS THUAJ ASGJE,,,NESE HESHTJA ESHTE ME E MIRE SE AJO QE DO TE THUASH
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Pėrshėndetje pėr Djemtė e forumit ...!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 24/9/2012, 18:57

Pėrshėndetje pėr tė gjithė ...

Pėrshėndetje pėr Djemtė e forumit ...!! B295dd0d58c37b06fe5edc731e223665E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Re: Pėrshėndetje pėr Djemtė e forumit ...!!

Mesazh nga Princesha... prej 3/10/2012, 03:12

Prsh per djemt aj pinja nga nje pije ju beft mirPėrshėndetje pėr Djemtė e forumit ...!! 580132_386197758095080_1585234873_nPėrshėndetje pėr Djemtė e forumit ...!! 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Pėrshėndetje pėr Djemtė e forumit ...!!

Mesazh nga Vizitor prej 3/10/2012, 08:50

Pėrshėndetje pėr Djemtė e forumit ...!! Ijmfgl4z3uy


Pėrshėndetje pėr Djemtė e forumit ...!! G3ldsrkyibnPėrshėndetje pėr Djemtė e forumit ...!! 05mnapdtx34
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Re: Pėrshėndetje pėr Djemtė e forumit ...!!

Mesazh nga Princesha... prej 3/10/2012, 14:44

MARINOPėrshėndetje pėr Djemtė e forumit ...!! 553851_504632659563174_668949756_nPėrshėndetje pėr Djemtė e forumit ...!! 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Re: Pėrshėndetje pėr Djemtė e forumit ...!!

Mesazh nga Princesha... prej 3/10/2012, 14:44

MARINOPėrshėndetje pėr Djemtė e forumit ...!! 425036_473943252615942_537115885_n
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Pėrshėndetje pėr Djemtė e forumit ...!!

Mesazh nga Vizitor prej 24/12/2012, 07:56

Falemnderit per pershendetje Goca
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Re: Pėrshėndetje pėr Djemtė e forumit ...!!

Mesazh nga Princesha... prej 1/1/2013, 15:29

Pėrshėndetje pėr Djemtė e forumit ...!! 413555
Pėrshėndetje pėr Djemtė e forumit ...!! 154468_559951330685092_812258067_nPėrshėndetje pėr Djemtė e forumit ...!! 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Pėrshėndetje pėr Djemtė e forumit ...!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 2/1/2013, 08:22

Pėrshėndetje dhe nga unė pėr djemtė e forumit ...

Pėrshėndetje pėr Djemtė e forumit ...!! K3E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
avatar
Burrelsja
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 21/02/2013
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1418
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2783
<b>Votat</b> Votat : 21

Buzqeshje Re: Pėrshėndetje pėr Djemtė e forumit ...!!

Mesazh nga Burrelsja prej 23/2/2013, 09:56


per tgjith

Sponsored content

Buzqeshje Re: Pėrshėndetje pėr Djemtė e forumit ...!!

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 17/7/2019, 08:37