5 shenja qė Ai ėshtė i dashuruar me Ty!

Share
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje 5 shenja qė Ai ėshtė i dashuruar me Ty!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 21/5/2012, 07:41Nuk ėshtė asnjėherė e pamundur qė njė miqėsi e mirė tė kthehet nė dashuri. Janė 5 shenja qė tregojnė se ai tashmė ėshtė i dashuruar me ty.

1. E para, ėshtė sjellja e tij e ėmbėl.
Kėtu hyn pėrkujdesja dhe dhuratat e bėra nga ai.

2. Shenja e dytė, kur nis tė sakrifikojė pėr ju.
Nėse ai lė kampionatin e skuadrės qė ai do dhe ju fton pėr njė shėtitje, kjo ėshtė njė shenjė se ai ėshtė me tė vėrtetė i interesuar pėr ju.

3. E treta, nėse tė sheh nė sy. Po dhe kjo ėshtė njė tjetėr shenjė e dashurisė qė ai ndjen pėr ty. Ndoshta pėr femrat ėshtė normale qė njė person t'i shohė nė sy, pavarėsisht ndjenjave qė kanė pėr tė. Por nuk ėshtė kėshtu edhe pėr meshkujt. Nėse ai tė sheh nė sy ėshtė mėnyra e tij pėr tė krijuar njė kontakt intim me ju, pėr t’ju thėnė se ėshtė duke u afruar mė shumė me ty.

4. Si shenjė e katėrt klasifikohet xhelozia. Kjo duket kur njė mashkull nis tė bėjė pyetjet: me kė je? Ēfarė po bėn? Pse nuk mė je pėrgjigjur nė telefon? Duhet ta dini se kur njė mashkull bie nė dashuri nis tė bėhet edhe egoist.

5. Dhe si shenja e fundit ėshtė tendenca qė ai tregon pėr tu pasur sa mė shumė tė pranishme nė jetėn e tij. Shenja mė e qartė qė njė njeri nuk ju do ėshtė se ai nuk dėshiron t’u pėrfshijė shumė nė jetėn e tij, nė tė kundėrtėn, nėse ai tregon njė interes tė madh ndaj jush, ėshtė njė shenjė e qartė e dashurisė sė tij. Kur sheh se ai dėshiron qė ti tė jesh kudo, nė mbremje me miqtė, nė ndeshjen e tij tė preferuar, etj, kjo ėshtė shenja se ai ka rėnė nė dashuri me ju dhe do qė tė jeni e pranishme kudo nė jetėn e tij.E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
avatar
BELISA
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 15/09/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1947
<b>Pikėt</b> Pikėt : 3883
<b>Votat</b> Votat : 31
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E DUA SHKRETETIREN

Buzqeshje Re: 5 shenja qė Ai ėshtė i dashuruar me Ty!

Mesazh nga BELISA prej 17/6/2012, 21:37

1. E para, ėshtė sjellja e tij e ėmbėl.
Sigurisht ai tipi u dashura ne mua
MOS THUAJ ASGJE,,,NESE HESHTJA ESHTE ME E MIRE SE AJO QE DO TE THUASH

    Ora ėshtė 26/5/2018, 02:28