Dedikuar ty ...!!

Share
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122940
<b>Pikėt</b> Pikėt : 260943
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 16/5/2012, 08:25

First topic message reminder :

Kamė menduar pėr jetėn time pa ty. Kamė njohur frikėn shumė e shumė herė. Nė ato momente mendja ime ėshtė zhytur nė njė errėsirė tė paprovuar qė nuk kishte as fundė e as fillimė. Kamė menduar pėr ditėn dhe natėn qė gjithėmonė ndjekin njėra-tjetrėn por asnjėherė nuk takohen. Sa shumė ngjan me ne!! Kamė menduar pėr hėnėn dhe diellin qė nuk takohen kurrė, dhe e shfaqin dashurinė e tyre vetėm nė njė "eklips".

Me 5 shkronja tė thashe gjėnė mė tė madhe nė botė! "TĖ DUA"


XEMĖL XEMĖL XEMĖL XEMĖLE ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122940
<b>Pikėt</b> Pikėt : 260943
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 5/1/2017, 18:18

Janė dy gjėra qė nuk dua tė humbas kurrė...
Njėra je TI.
Dhe tjetra NE.E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
avatar
kokderr
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 04/03/2016
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 5
<b>Pikėt</b> Pikėt : 8
<b>Votat</b> Votat : 0

Zemėr cool

Mesazh nga kokderr prej 29/3/2017, 15:47

Smile Smile Smile Smile
avatar
kokderr
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 04/03/2016
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 5
<b>Pikėt</b> Pikėt : 8
<b>Votat</b> Votat : 0

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga kokderr prej 29/3/2017, 15:47

1Prsh LULEHUGS
avatar
Plaku
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 12/10/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 6052
<b>Pikėt</b> Pikėt : 11425
<b>Votat</b> Votat : 63
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Jam krenar qe jam shqiptar

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Plaku prej 1/5/2017, 20:25

Pėrzgjodha tė tė dashuroj nė heshtje, sepse nė heshtje nuk has nė refuzim dhe nė heshtje askush pėrveē meje nuk tė zotėron ty!
avatar
Plaku
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 12/10/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 6052
<b>Pikėt</b> Pikėt : 11425
<b>Votat</b> Votat : 63
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Jam krenar qe jam shqiptar

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Plaku prej 20/9/2017, 22:08

Harrove se pate premtuar perjetesin me mua. Cuditerisht harrove dhe se ekzistoja kur buzagaz perqafove ate! Nje qiell pyetjesh me plot "Pse..?" u shemb mbi mua. Asnje pergjigje! Kritikova veten, isha une fajtori. Nuk mund te fajesoja dike qe kurre nuk ish me mua. Ti sdije te ishe as kur ishe vertet! Humbisje gjithmone ne te tjera gjera, ne te tjera sende. Dukej sikur prania ime tek ty nuk do te thonte asgje. Por trishtueshmerisht qendroja. Nuk mund te ngrihesha dhe te ikja prej teje sikur nuk me interesoje aspak, si mund ta beja... Ti ishe gjysme ime, kuptimi i gjithckaje, buzeqeshja e par e dites...
Por ti harrove...
avatar
Plaku
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 12/10/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 6052
<b>Pikėt</b> Pikėt : 11425
<b>Votat</b> Votat : 63
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Jam krenar qe jam shqiptar

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Plaku prej 21/9/2017, 20:16

Ti mos ik, jo shume shpejt. E une nuk do te te kerkoj te qendrosh gjate. Vetem pak, mjaftueshem sa te ndjej se jam akoma gjalle. Mjaftueshem sa te kuptoj se nuk jam nje dreq roboti qe frymon me kot. Ata keshtu me thone, thone se kam humbur shume nga vetja. Mbase kam lene pak tek ti, sillma. Sillma veten time, pastaj largohu. He pra, me thuaj, shpirti im i shperndare, nuk peshon ne qenien tende? Nuk ka aspak peshe? Nuk deshiron ta heqesh qafe? Nese po sillma te gjithin, nese ke deshire ta mbash, atehere te lutem me sill pak, fare pak. Keshtu, ata, nuk do me gjykojne me. Keshtu ata do me kuptojne. Do kuptojne perse une jam keshtu. Hajde pra, te lutem, boll shpirt lash tek ti, sillme pak, sillme pak.
Ti mos ik, jo shume shpejt. Mos u merakos, mos e bej. Nuk do te te kerkoj te qendrosh gjate. Te shohim disa filma, te degjojme disa kenge, te ecim mbi disa rruge, te ndertojme disa endrra, te jetojme neper disa iluzione- keshtjella rere, pastaj ik. He pra, sillme disa perqafime, buzeqeshje, puthje, deshire per te jetuar, pastaj ik. Sillme nje pale sy qe shnderrijne e merr syte e mi te shemtuar. Nuk do te te kerkoj te qendrosh gjate, sillme vetem pak nga pesha e shpirtit tim te shprendare kudo ne qenien tende dhe me pas largohu, largohu.
avatar
Plaku
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 12/10/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 6052
<b>Pikėt</b> Pikėt : 11425
<b>Votat</b> Votat : 63
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Jam krenar qe jam shqiptar

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Plaku prej 23/9/2017, 20:24

avatar
Plaku
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 12/10/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 6052
<b>Pikėt</b> Pikėt : 11425
<b>Votat</b> Votat : 63
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Jam krenar qe jam shqiptar

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Plaku prej 8/10/2017, 20:20

avatar
Natalie
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 01/01/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 9310
<b>Pikėt</b> Pikėt : 17476
<b>Votat</b> Votat : 68
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Gjerat e bukura jane thjesht speciale! #love

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Natalie prej 16/11/2017, 19:38

Mua nuk me intereson kur bisedat tona behen paksa te merzitshme apo kur jemi duke shkruar dhe shpeshhere themi gjera pa kuptim. Nuk me intereson kur dalim dhe sbejme asgje, sepse vetem duke te pasur ty eshte gjithcka qe me ben te lumtur.avatar
Plaku
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 12/10/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 6052
<b>Pikėt</b> Pikėt : 11425
<b>Votat</b> Votat : 63
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Jam krenar qe jam shqiptar

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Plaku prej 2/12/2017, 17:59

Tė dua, por mė duhet ta dua veten edhe mė shumė. Mė vjen keq qė jam shumė i dėshpėruar duke u pėrpjekur pėr tė marrė vėmendjen tuaj. Unė do tė distancoj veten jo sepse nuk tė dua mė, por sepse e di qė gjėrat nuk do tė ndodhin kurrė ashtu siē pres ato tė jenė. Nėse te thonė se tė duan, por nė mėnyrė tė vazhdueshme bėjnė gjėra qė tė lėndojnė, nuk ėshtė dashuri. Gjithmonė beso veprimet mbi fjalėt. Gabimet e pėrsėritura nuk janė aksidente, kjo ėshtė sjellja e tyre. Dil nga ajo marrėdhėnie toksike sepse do tė ndodhė gjithmonė, un do tė tė dua vetem nė heshtje !!!

Sponsored content

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 14/12/2017, 23:34