Dedikuar ty ...!!

LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 16/5/2012, 08:25

First topic message reminder :

Kamė menduar pėr jetėn time pa ty. Kamė njohur frikėn shumė e shumė herė. Nė ato momente mendja ime ėshtė zhytur nė njė errėsirė tė paprovuar qė nuk kishte as fundė e as fillimė. Kamė menduar pėr ditėn dhe natėn qė gjithėmonė ndjekin njėra-tjetrėn por asnjėherė nuk takohen. Sa shumė ngjan me ne!! Kamė menduar pėr hėnėn dhe diellin qė nuk takohen kurrė, dhe e shfaqin dashurinė e tyre vetėm nė njė "eklips".

Me 5 shkronja tė thashe gjėnė mė tė madhe nė botė! "TĖ DUA"


XEMĖL XEMĖL XEMĖL XEMĖLE ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 2/10/2014, 15:17

Ndonjehere dhe po u pame,
As shendet nuk do te themi,
Por mes turmes, sic u ndame,
Ndoshta lot ne sy do t’kemi.
Dhe po e thirra tendin emer,
Do t’ma hedhesh fshehte veshtrimin.
Do t’bej “tak” e jotja zemer,
Ndoshta enderron dhe kthimin.
Ja, qelloi, ne trotuar…
Ndala frymen dhe te prita
Dhe pa folur, pa u qare,
Ndoshta syte i thane te gjitha.
E po m’pyete, si po shkoj…
Do te t’them, s’di te genjej..
Sdo te mundem te harroj,
Vec harresen s’mund ta blej.

E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Princesha... prej 4/10/2014, 23:43

Ashtu sikur dje, mos e kthe shikimin ne rrug kur me sheh ...
Nese neser msheh , nga un mos u fsheh, ashtu sikur djeee ! ..
Se harroj ate dit te mart, diten e puthjes sote te pare, ishte muaj janar , topa topa binte bora ..
Pse duhet tjem armiq kur ne mund tjemi miq, nese dje u ndam me lot pse t'urrehem sot ?! ..Dedikuar ty ...!! - Faqe 11 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Princesha... prej 5/10/2014, 23:34

Jam ketu qe po te shkruaj sepse eshte e vetmja menyre qe e ndjej veten time sa me prane teje...Distanca qe na ndan eshte shume
e madhe, por zemrat tona jane padyshim prane njera-tjetres...
Me mungon per vdekje zemra ime,dhe e di qe eshte e kote kjo qe po them sepse nuk mund te sjelle ketu prane meje, por kam cmendurisht nevoje te ndjej aromen e lekures tende, buzen tende te bute sipertimes, duart e tua qe me perqafojne lehtesisht...kam thjeshtesisht nevoje per ty...Dua te prek, te puth, te shtrengoj. Largesia nuk eshte e bukur, por deshira per te shikuar ty, rritet dite per dite me shume, me jep force te enderroj ate dite qe do te shoh...dhe ne ate moment do me duket qe po enderroj:
" Nje Engjell qe vjen ne toke, per te me qendruar prane "!!
Faleminderit qe ekziston zemra ime, je arsyeja e jetes time, sepse je ti ai, qe me bere te kuptoj se c`do te thote"dashuri",ishe ti i pari qe bere te me rrihte zemra kur me puthje...Jam keq pa ty,e di qe...e gjithe kjo heret a vone do mbaroje dhe keto momente do i kalojme se bashku, sepse...tashme jemi:
" Dy trupa, ne nje zemer te vetme ",nje zemer qe do rrahe gjithmon per te mbrojtur dashurine tone. Jeta nuk eshte e bere vetem per momente te bukura,por une do te qendroj gjithmon prane sepse je i vetmi per mua, edhe ateher...
kur askush nuk te buzeqesh mendo per ne,dhe per fatin e mrekullueshem qe na gjeti per te jetuar se bashku kete histori te mrekullueshme dashurie...Te dua...dhe kurre nuk do te le,sepse...
askush nuk e le jeten e tij,forcen e tij lumturine e tij, sigurine e tij...sepse te gjitha keto je ti per mua!!...Dedikuar ty ...!! - Faqe 11 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 29/10/2014, 16:03

ooo ooo Jetoj ne nje qytet ne forme zemre,
Ku kitarat neteve marrohen
Ku djemte s'rrine dot pa te shkelur syrin,
Dhe vajzave u pelqen te ngacmohen...

Jetoj ne nje qytet qe dremit ,
dhe zgjohet mbi supin e nje mali,
Ku dielli para se te nise udhetimin,
Clodhet pak mbi bronx te nje ushtari.

Jetoj ne nje qytet qe me deh,
Jo me vodke ,por me dashuri.
Ku cdo grua ne sy nuk te sheh,
Por te ndjek me sy ,kur s'sheh ti!

Jetoj ne nje qytet ,qe me ngroh...
Packa se dimri eshte i teri prej bore.
Une ia shkrij ate;ia kthej ne lot...
Dhe si nje te dashur qe qan,e mbaj perdore!  ooo oooE ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Princesha... prej 29/10/2014, 19:09

E di pse zihem me ty? Sepse me pelqen kur pajtohemi te dy.!! E di pse te ngacmoj? Sepse me pelqen kur xhelozon dhe me thua te dashuroj.!! E di pse te dua shum? Sepse ti je bota ime ti me le pa gjum.!! E di pse te mendoj kur zgjohem ne mengjes? Sepse me ty deshiroj te vdes.!! E di pse te enderroj cdo nate? Sepse me ty deshiroj te jem cdo cast.!!Dedikuar ty ...!! - Faqe 11 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 11/12/2014, 19:17

Ty tė kujtoj, ēdo herė qiellin kur shikoj..
Sytė e tu ishin tė tillė.E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Princesha... prej 12/12/2014, 08:43

..dhe keshtu pak nga pak u mesova te fle pa telefonatat e tua, pa ty.. sa muaj u bene?? shume apo jo? aq sa nuk i mbaj mend.. hoqa dore se numeruari cdo dite qe iken.. u mbylla ne kte dreq jete qe po bej tani.. apo me mire te them ,ne kte dreq dhimbjeje e monotonie pafund.. dhe ti u ke thene shokeve te tu gjera qe sdo doja t'i kishe thene.. me ke share, me ke quajtur kurve, ke shfryre gjithcka mbaje perbrenda.. dhe nuk u ktheve me, ike bashke me krenarine tende te semure, tymin e duhanit dhe bisedat mes shokeve.. ku je tani? si je tani? a te kujtohem? ..mbase me urren.. po sigurisht qe me urren.. ashtu sic te urrej une ty, ne heshtje, mes mungeses..Dedikuar ty ...!! - Faqe 11 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 13/2/2015, 23:44

Nėse s'do tė kisha shkruar
rastėsisht , poshtė njė komenti
do isha prap duke tė kėrkuar
nė tokė - qiellin e kėtij planeti
Ndoshta s'do tė ishim njohur
ne as nuk do tė ishim takuar
Sot do ishim thjeshtė tė huaj
Nėse s'do tė kisha shkruar !!E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Natalie
Natalie
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 01/01/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 9340
<b>Pikėt</b> Pikėt : 17547
<b>Votat</b> Votat : 68
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : If you can't be kind, than be quiet.

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Natalie prej 19/7/2015, 13:17

Per mua je shum me shume se personi zemres.. je gjithcka imja.. je jeta prej fillimit e ne mbarim!Dedikuar ty ...!! - Faqe 11 Fb_cover_947d36da-224d-4933-874f-0e36a655f59c
MARINO
MARINO
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 16/10/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 11197
<b>Pikėt</b> Pikėt : 21958
<b>Votat</b> Votat : 92

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga MARINO prej 19/7/2015, 17:43

Dhe rraskapitem nėpėr mendime.
Duke planifikuar se Si? e Si? tė tė bėj ty qė tė ndihesh Femra mė e plotėsuar nė kėtė Botė.
.. Por gjithēka mė pėrmbyset kur mendoj faktin qė mė mungon gjėja mė elementare ... - E cila je Ti ..!! Ne momentet me te veshtira te jetes gjithmon isha vetem dhe ja dola .tani ndodhem ne nje udhekryq ama jam i sugurte qe do ja dal sepse e ndjej qe kam force mendore dhe vepruseKarakterin tim s'do ta ndroja me asgje....
Ndoshta s'eshte perfekt por eshte i sinqert
Natalie
Natalie
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 01/01/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 9340
<b>Pikėt</b> Pikėt : 17547
<b>Votat</b> Votat : 68
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : If you can't be kind, than be quiet.

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Natalie prej 20/7/2015, 20:47

Me love the way playin this
je shume i mire por je shume pis
kur m'ngre ti mu I can't resist
but Imma forget that you ever exested.Dedikuar ty ...!! - Faqe 11 Fb_cover_947d36da-224d-4933-874f-0e36a655f59c
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Princesha... prej 7/8/2015, 23:07

Dedikuar ty ...!! - Faqe 11 11083929_786359221434476_61842889910117271_nDedikuar ty ...!! - Faqe 11 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n
Natalie
Natalie
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 01/01/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 9340
<b>Pikėt</b> Pikėt : 17547
<b>Votat</b> Votat : 68
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : If you can't be kind, than be quiet.

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Natalie prej 9/8/2015, 12:41

Se as une perfekte nuk jam.. gjithkush ndonjeher gabon..por ti kurr mos harro se un te du..Dedikuar ty ...!! - Faqe 11 Fb_cover_947d36da-224d-4933-874f-0e36a655f59c
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Princesha... prej 10/8/2015, 07:29

Te shkruaj me vargje te lumtura se si ndihem sa here flas me ty.
Te shkruaj se sa e lumtur jam qe te kam takuar neper kthesat e jetes.
Te shkruaj me nje pene te kuqe te gjitha endrrat ku ti ben pjese.

Dua te behem shkrimtare, te hedh vargje te trishta ne leter, keshtu do mund ta kuptoje sa me mungon.
Te shkruaj gjysmen e ndjenjave qe gjenden brenda meje, sa here ti largohesh.
Te shkruaj se si ti merr gjysmen time sa here kthen shpatullat.

Dua te behem shkrimtare, te mund te shkruaja me penen e shpreses dhe optimizmit fjalet qe i them vetes sa here qe dua te te urrej.
Te shkruaj gjithe monologet e mbremjeve te vetmuara.
Te shkruaj te gjitha ato ndjenja qe me godasin thelle sapo emri tend permendet.
Te shkruaj ate ndjesi te pashpjegueshme qe me pershkron sa here ti nuk je.
Te shkruaj ato vergje, te cilat askush vec meje nuk i ka degjuar.

Dua te behem shkrimtare...
Dua te shkruaj emrin tim ne zemren tende...Dedikuar ty ...!! - Faqe 11 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n
Natalie
Natalie
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 01/01/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 9340
<b>Pikėt</b> Pikėt : 17547
<b>Votat</b> Votat : 68
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : If you can't be kind, than be quiet.

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Natalie prej 19/8/2015, 10:54

I'm yours!Dedikuar ty ...!! - Faqe 11 Fb_cover_947d36da-224d-4933-874f-0e36a655f59c
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Princesha... prej 21/9/2015, 00:08

Te kam dashur edhe kur te tjeret flisnin keq per ty…te kam dashur edhe ateher kur askush sdonte me te pa me sy….. te kam dashur une me dashuri pa fund se di cka ndodhi mes nesh ti i dhe fund..!!!Dedikuar ty ...!! - Faqe 11 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n
zanaaaaa
zanaaaaa
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 21/05/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 94
<b>Pikėt</b> Pikėt : 204
<b>Votat</b> Votat : 11

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga zanaaaaa prej 18/11/2015, 10:30

E dij qe ti nuk do te behesh kurre realiteti im,por.... ke per te qene gjithmone enderra ime me e bukur.....Bota ėshtė shumė e ēuditshme..
Njerėzit krenohen pėr atė qė duhet tė turpėroheshin..!!
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 23/11/2015, 06:56

Nuk e di nga lindi kjo ndjenjė, por e di qė banon thellė nė shpirtin timė... Nuk e di se kush je ti, por e di qė tė njohė prejė shekujsh.... Nuk e di nė mė donė .....por e di qė Tė Dua... E di qė mė mungonė nė kėto ēaste.E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
zanaaaaa
zanaaaaa
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 21/05/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 94
<b>Pikėt</b> Pikėt : 204
<b>Votat</b> Votat : 11

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga zanaaaaa prej 23/11/2015, 21:17

Jane disa data, disa dite, disa vende, disa vepra, disa shikime, disa ndjenja, disa njerez qe nuk do mund ti harroj KURRE sado kohe qe te kaloj......Bota ėshtė shumė e ēuditshme..
Njerėzit krenohen pėr atė qė duhet tė turpėroheshin..!!
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 24/11/2015, 13:09

Nė sytė e botės ti je njė person, por nė sytė e mi ti je gjithė bota.E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Natalie
Natalie
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 01/01/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 9340
<b>Pikėt</b> Pikėt : 17547
<b>Votat</b> Votat : 68
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : If you can't be kind, than be quiet.

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Natalie prej 24/3/2016, 15:35

I just can't stay one second without thinkink about you. You are part of my life and u make my day.Dedikuar ty ...!! - Faqe 11 Fb_cover_947d36da-224d-4933-874f-0e36a655f59c
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 25/3/2016, 15:25

Ēdo mėngjes unė zgjohem bashkė me ty
Vjen si dritė e diellit mi hap sytė ....
E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Natalie
Natalie
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 01/01/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 9340
<b>Pikėt</b> Pikėt : 17547
<b>Votat</b> Votat : 68
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : If you can't be kind, than be quiet.

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Natalie prej 26/3/2016, 12:55

Se ti ma mbush diten, me ben te harroj cdo hidherim, cdo dhimbje e cdo vujtje. Ti je personi i cili me ben te fluturoj ne kohe dhe te mos shkel asnjehere ne toke. Se ti i dhe kuptim jetes sime, dhe me jep cdo dite arsye qe te zgjohem ne mengjes dhe te jem e lumtur. Me jep arsye se pse jam akoma ne kete bote se ti me jep jete.Dedikuar ty ...!! - Faqe 11 Fb_cover_947d36da-224d-4933-874f-0e36a655f59c
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 21/12/2016, 19:46

Nuk doja tė bija nė dashuri, por pastaj erdhe Ti.E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Arlo
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Dedikuar ty ...!! - Faqe 11 2eyci2f
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Arlo prej 25/12/2016, 07:49

Dhe do te zgjedh ne njėqind jete, ne njėqind bote, dhe ne ēdo version tė realitetit, une do te gjej ty e do te zgjedh prap. ❤️Ka zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!

Sponsored content

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 23/7/2019, 09:41