Dedikuar ty ...!!

LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 16/5/2012, 08:25

First topic message reminder :

Kamė menduar pėr jetėn time pa ty. Kamė njohur frikėn shumė e shumė herė. Nė ato momente mendja ime ėshtė zhytur nė njė errėsirė tė paprovuar qė nuk kishte as fundė e as fillimė. Kamė menduar pėr ditėn dhe natėn qė gjithėmonė ndjekin njėra-tjetrėn por asnjėherė nuk takohen. Sa shumė ngjan me ne!! Kamė menduar pėr hėnėn dhe diellin qė nuk takohen kurrė, dhe e shfaqin dashurinė e tyre vetėm nė njė "eklips".

Me 5 shkronja tė thashe gjėnė mė tė madhe nė botė! "TĖ DUA"


XEMĖL XEMĖL XEMĖL XEMĖLE ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 12/10/2012, 07:31

Dedikuar ty ...!! - Faqe 2 14885910

E ēfarė pastajė qė nuk ėshtė e bukur ?
Megjithatė shiko ka njė buzėqeshje qė tė ngrinė...
Ėshtė pak e shėndoshė ? Dhe ēfarė ska trup modele ?
Sapo ka lindur, u deformua qė tė sillte nė jetė njė trupė tjetėr...
Nuk di tė kėndojė ?
Kur mė thotė tė kamė shpirtė, tė dua ,,, nuk dua tė dėgjojė tinguj tė tjerė...
Nuk di tė gatuaje mirė ?
Mė pėlqenė tė rri pėrpara saj kur ha ,,,, pėrtypet si njė fėmi kaq bukur...
Se ke parė kurrė me makiazh ?
Ngjyrat qė i fali nėna e sajė ( originalet ) akoma nuk janė zbuluar nė make up...
Nuk e ke parė kurrė tė hedhi aromė nė trup ?
Aroma e sajė mė bėnė tė jem i dehur sa kohė jamė pranė sajė...
Kur ecėn nė rrugė njerėzit e shikojnė tė habitur ?
Po, sepse ēuditen qė eksiztonė njė femėr originale, jo manekine qė shikojmė ēdo ditė...
Dhe ēfarė ndodhė mė pasė ????
Asgjė, unė i shkruaj ēdo ditė, ēdo ditė, ēdo ditė....
Di tė lexojė ??
Jo, ėshtė e verbėr, ja lexojė unė....
Dhe si jetonė ti me tė ????
Shumė e thjeshtė, sespe nuk mund tė jetojė dotė pa tė.....!!!E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Princesha... prej 12/10/2012, 12:00

Dedikuar ty ...!! - Faqe 2 69154_382499608484739_2027691900_n
Dedikuar atyre qe luftojne ēdo dite, qė nuk thyhen... atyre qe nuk dorezohen kurrė... por mbi tė gjithė atyre qė nuk e humbasin buzeqeshjen dhe dėshirėn pėr tė jetuar....dedikuar ty qė po e lexon kėtė link dhe je Unik, Special ♥♥♥Dedikuar ty ...!! - Faqe 2 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 12/10/2012, 12:47

Dedikuar ty ...!! - Faqe 2 264f2a10

- E di ēfarė ėshtė gjėja mė e ēuditshme nė jetė?!

- Ēfarė?

- Qė pavarėsisht faktit qė je e rrethuar nga shumė njerėz, askush nuk mund ta zėvėndėsojė atė....

Askushė nuk ėshtė si AI.....

Kaq i pėrsosur nė papėrsosmėrinė e tijė....

Askushė nuk ka aftėsinė tė tė bėjė tė ndihesh aq e mbrojtur, aq nė paqe me jetėn, pėrveē atijė....

Askush nuk di tė tė falė ngrohtėsinė dhe sigurinė pėr tė cilėn ke nevojė, nė mėnyrėn sesi e bėnė ai....

Askush nuk mund tė tė bėjė tė ndihesh aq e veēantė dhe e lumtur pėrveē tijė....

Mund tė kemė ēdo gjė, por nėse TI nuk je me mua, asgjė nuk vlenė....

Ėshtė e ēuditshme sesi dikushė qė deri para pakė kohėsh nuk e njihje, shndėrrohet nė lumturinė tėnde....

Ėshtė e ēuditshme sesi ai dikushė qė e njohe rastėsisht, tė jetė rastėsia mė e bukur e jetės tėnde....

Ėshtė e ēuditshme qė mendimet e tua tė marrin njė emėr....

Njė emėr qė futet thellė nė zemrėn dhe jetėn tėnde pėr tė lėnė gjurmė pėrjetėsisht.....

Njė emėr qė bėhet arsyeja e jetės tėnde....

Njė emėr qė tė rikthen buzėqeshjen....

Ėshtė e ēuditshme sesi njė emėr, emri i tijė tė jetė gjithēka pėr ty.....E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Tesa
Tesa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 15/12/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 22651
<b>Pikėt</b> Pikėt : 44018
<b>Votat</b> Votat : 93
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : hakmarrja me e embel eshte heshtja

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Tesa prej 12/10/2012, 12:51

Ti do te takosh gjithmon dike tjeter...
Por Gjithmon do te mungoj Une..
Do te mungoj buzeqeshja ime e ndryshme nga
buzeqeshjet qe do shikosh per dite..!
Do te mungojn fjalet e mia dhe nese do i degjosh nga dikush tjeter do ndjesh serisht mall per mua...Dhe nga forca qe te karakterizon syt do te mbushen me lot nuk do dish ku te gjesh aq forc per ta mbajtur veten se dhimbja do jet me e fort se ty .
.. Do pendohesh per gjithcka ashtu sic pendoheshe gjithmon, por kete her do e dish qe sdo ket vend per pendim ...Do e pysesh veten vall a me do akoma ? Apo me ka harruar pergjithmon ? Dhe askush sdo jet aty per te te kthyer pergjigje ... Vetem Heshtje .. Dhe nese do dish te Kuptosh heshtjen ndoshta do arrish te gjesh dhe pergjigjen... Do i kthesh syt e perlotur drejt qiellit duke u lutur per nje mundesi te dyt... Por perseri vetem heshtja do flas ... E me pas do maresh fatin tend perdore , e duke u terhequr zvarr ne piedestalin e loteve prej dhimbjes do thuash :
..Zot e Humba.. E humba Pergjithmon ..!!!syte e saj ishin te trisht ,ashtu si gjithe jeta e saj
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 14/10/2012, 14:37

Dedikuar ty ...!! - Faqe 2 000011

Malli pėr ty...?? Nuk di nga ta nis, tė flasė, po mė dridhen duart, fryma po mė merret dhe lotė po mė dalin nga sytė. Sot, rastėsisht gjeta ca mesazhe qė kisha harruar ti fshija. Ishin mesazhet e komunikimit tonė nė fillim. Pėr njė moment u bėra gati ti fshija ato pa i lexuar, por mė pengoi malli dhe mungesa jote qė kishte pushtuar qėnien time kohėt e fundit.

Zot, si s'po mė dilte ky shpirt nga vendi. Sa i pafajshem ishte ai komunikim, sa tė thjeshta dhe shoqėrore fjalėt. Herė qeshja me zė tė lartė, herė herė mė pushtonte njė uranganė dhimbje, aq mė kishte marrė malli pėr ato kohėra tė cilat si pa kuptuar mė kishin mberthyer nė krahėt e tyre. Pėr momentin harrova qė ne nuk flisnim, mė dukej si herėn e parė kur shkėmbyem ato batutat gazmore tė cilat vazhduan pėr kohė me rradhė.

Ishin ca detaje qė nuk i kisha vėnė re atėherė, fjalė tė goditura dhe shumė tė bukura. Ato shkronja qė u lagėn nga lotėt e mia, sikur mė shikonin me mėshirė e mallkonin veten qė mė dolėn para syve. E ndjeva zemrėn ti thyheshin dhe ato pjesė qė i kishin mbetur. Ishte shumė e dhimbshme tė dėgjoje njė gjė tė tillė, shumė torturuese. ZOT, pa kuptuar u ndėrgjegjėsova qė akoma tė doja.

Ndjeja shumė, mė shumė sec mendoja. Pėr njė moment kapa telefonin, formova numrin tėnd, doja tė tė flisja, tė tė dėgjoja qoftė dhe zėrin kur nė njė moment, mu kujtua ''Ti i pėrkisje tjetėr realiteti, duhet tė jetoja dhe Unė timin''. Ishte njė ndjenjė qė as vetė se kuptoja, veē rritej, s'mė linte as tė qaja, as tė qeshja veē kisha fikėsuar sytė nė njė vėnd dhe nuk flisja. E ēuditshme, aq shumė u zhgėnjeva, por inat s'tė mbaja. Aq shumė vuajta, por dotė nuk tė urreja.

Ēfarė mund tė jetė jeta kur nė tė pėrjetova vetėm tė hidhurėn?! Sikur tė mundja ti mbyllja sytė e tė mos i hapja mė kurre. Nuk mund tė jetojė pa e ndierė aromėn tėnde. Ēdo minut kalonė e unė ende jamė kėtu pa lėvizur. Mė ndjekė zėri ytė kudo dhe mė shtonė shpresėn pėr tė vazhduar jetėn e humbur nė shikimin tėnd edhe nė mendimet e mia. Nėse ende jetojė nė kujtimet e tua do tė mė lėndoshė edhe pse nuk do t'ia dishė.....!!E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 15/10/2012, 07:28

E di ēfarė, nuk do doja tė isha kurrė dikushė tjetėr!

Sepse kėshtu si jamė, tė kamė ty, kamė dashurinė mė tė madhe qė mund tė mė ofrojė dikushė. Kamė zemrėn time nė vėndin mė tė sigurtė nė botė.... Edhe nė qoftėse jamė plotė difekte, nuk mė interesonė, kush ėshtė perfekt sot? Askush. Sepse perfeksioni nuk egzistonė. Por e rėndėsishme ėshtė se unė ndjehem perfekte sepse tė kamė ty nė zemrėn time dhe ajo jetonė pėr kėtė.... dhe s'dua asgjė tjetėr....

Dedikuar ty ...!! - Faqe 2 0912


Edituar pėr herė tė fundit nga LePuRuShJa nė 16/10/2012, 07:53, edituar 1 herė gjithsejE ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Tesa
Tesa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 15/12/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 22651
<b>Pikėt</b> Pikėt : 44018
<b>Votat</b> Votat : 93
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : hakmarrja me e embel eshte heshtja

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Tesa prej 16/10/2012, 00:51

Dikur...
Dikush...
Me...
Tha...

Nese ja thuaj ndokujt fjalen te dua,pa ndjer dashuri!
Ateher ti nuk ke aspak vler,si njerisyte e saj ishin te trisht ,ashtu si gjithe jeta e saj
Tesa
Tesa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 15/12/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 22651
<b>Pikėt</b> Pikėt : 44018
<b>Votat</b> Votat : 93
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : hakmarrja me e embel eshte heshtja

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Tesa prej 16/10/2012, 01:00

A te ka ndodhur ndonjeher,te flesh me lot ne sy?
Mua po,sepse cdo nat nuk mund te rri pa te kujtuar ty.

A te ka ndodhur ndonjeher,te qash sepse,dike nuk e ke pran?
Mua po,se po me mungon ti qe te kam shum xhan.

A te ka ndodhur ndonjeher,te presesh nje mesazh ne telefon dhe ai mos te vij.
Mua po dhe gjithmon do me ndodhi,se gjith jeten,do e pres nje sms,nga ti.

A te ka ndodhur ndonjeher te duash dike me gjith shpirt?
Mua po dhe prandaj me lot,gjat gjith kohes i kam te mbushur sytsyte e saj ishin te trisht ,ashtu si gjithe jeta e saj
Arlo
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Dedikuar ty ...!! - Faqe 2 2eyci2f
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Arlo prej 16/10/2012, 01:07

E di qe ka me te mir se une, sa te duash, por asnjeri nuk do te di te te doje sa une. Te dua edhe kur me dhemb, edhe kur mendja me bind te te harroj. Te dua me trupin qe me dridhet, me lot, me buzeqeshje, me gjithcka qe shkakton.

Te dua...Ka zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!
Tesa
Tesa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 15/12/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 22651
<b>Pikėt</b> Pikėt : 44018
<b>Votat</b> Votat : 93
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : hakmarrja me e embel eshte heshtja

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Tesa prej 16/10/2012, 22:57

E njeh ti boten time ...?... Je munduar
ndonjehere ta kuptosh ?... Po mua a je munduar
ndonjehere te me kuptosh ?... E ndjen
ndonjehere si rreh zemra ime ?... E kupton
ndonjehere perse rreh zemra ime ?... Je
perpjekur ndonjehere te kuptosh c`te tregon cdo rrahje e saj ?... Je perpjekur ndonjehere te
kapesh lotet e zemres ?... E ke vene re
buzeqeshjen si maske qe mbaj mbi buze ?... E
ke vene re sa ...here buzeqesh, per te mos
qare ? Kur flet me mua, a degjon me te vertete
ate qe te them ?.... Cdo tundje koke, eshte pohim qe po degjon apo nje ''Kujt iu be
vone!'' ?... E njeh ti boten time ?... Me njeh ver8
mua... apo mendon se un jam nje njeri pa
ndjenja, nje njeri qe s`qan kurr, nje njeri qe se
vret mendjen per asgje, nje njeri qe s`mendon
per te tjeret por vetem per vete?... E njeh jeten time?... Je perpjekur ndonjeher te me kuptosh si
ndihem ne te vertet dhe jo si dukem nga
jasht?... E kur ti s`je perpjekur t`kuptosh te
pakten nje nga kto? ... at'her kush je ti per te me
gjykuar mua ?... Thjesht `ASKUSHiii`syte e saj ishin te trisht ,ashtu si gjithe jeta e saj
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 17/10/2012, 13:04

Pyetjes "Ēfarė ke?" mė duhet ti bėj njė listė tė gjatė me ato gjėra qė nuk i kam ....
Dhe a e di, do tė jetė kaq e gjatė , prandaj mos u mėrzit nėse tė pėrgjigjem "asgjė" , tė paktėn mos mė thuaj qė po tė fsheh tė vėrtetėn , qė po gėnjej .... Nė fund tė fundit as qė po gėnjej fare .... Sepse nėse mė mungon dikush , dhe unė e ndjej tė largėt, me tė vėrtetė qė nuk kam asgjė . . . . . . . . .

Dedikuar ty ...!! - Faqe 2 22248510E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Tesa
Tesa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 15/12/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 22651
<b>Pikėt</b> Pikėt : 44018
<b>Votat</b> Votat : 93
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : hakmarrja me e embel eshte heshtja

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Tesa prej 18/10/2012, 01:12

Dedikuar ty ...!! - Faqe 2 229443_408677819197664_805048301_n
ane largesite. Largesite na bejne te ndihemi sikur kane ndryshuar gjerat mes nesh. Por ne kemi lindur per tu dashur, per te qene larg, per te qene prane, per tu grindur e per tu pajtuar prape. Ne duhemi dhe kemi nje jete sebashku. Dhe sdo ti humbisja per asgje ne bote gjith momentet qe kemi kaluar e do kalojme bashke.
Te dua!syte e saj ishin te trisht ,ashtu si gjithe jeta e saj
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 18/10/2012, 19:00

Dedikuar ty ...!! - Faqe 2 32010

Po mendojė pėr ty mė shumė se kurrė, po e ndiej mungesėn tėnde mė shumė se kurrė...
Po prisja qė ti tė mė shkruaje, dhe tė mė thoje qė “zemra ime ėshtė tek zemra jote”....
Por ti kurrė se bėre .....E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Tesa
Tesa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 15/12/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 22651
<b>Pikėt</b> Pikėt : 44018
<b>Votat</b> Votat : 93
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : hakmarrja me e embel eshte heshtja

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Tesa prej 26/10/2012, 23:09

Me mungon , shume . Tamam sikur mbaron cigaret , sikur mbaroj telenovela jote e proferuar , sikur nuk ke me libra per te lexuar , sikur nuk di me ca filmi te shikosh . Nje nga ato boshlleqet e cuditshem , qe duhet te mbushesh sa me shpejt te mundesh ...syte e saj ishin te trisht ,ashtu si gjithe jeta e saj
Tesa
Tesa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 15/12/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 22651
<b>Pikėt</b> Pikėt : 44018
<b>Votat</b> Votat : 93
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : hakmarrja me e embel eshte heshtja

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Tesa prej 4/11/2012, 01:01

Dedikuar ty ...!! - Faqe 2 533705_443820492321895_560376870_n
Budalla!! Urime, me humbe. Nga ti prisja gjithcka por jo te ishe ose te tregohesha kaq i pamatur dhe i paditur. .humbe shume per asgje. Nuk u mjaftove me ate qe kishe dhe kerkove me shume, nuk u mjaftove me dashurine, perkujdesjet, keshillat, lumturine, dhe cdo gje tjeter qe te ofrova..te ofrova shume ne kembim te asgjeje. Prisja dicka ne kembim ne fakt, dashurine tende!! Por fatkeqesisht nuk e mora kete nga ti ... Mora zhgenjime, lendime, lot dhe vuajtje pa mase. Je kaq i verbuar saqe edhe ti nuk arrin ti pranosh gabimet e tua. . .me vjen keq per ty sepse nuk do me kesh kurre tashme, sado i madh te jete pendimi yt nje dite. Dhe do vuash shume. .por do jete e kote, vetem do mbytesh ne pendimet e tua te pafundme!!!syte e saj ishin te trisht ,ashtu si gjithe jeta e saj
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 4/11/2012, 01:36

Dedikuar ty ...!! - Faqe 2 5253a8a987dc10b820eb7c3e4ffe82fc

Do doja veē njė ēast zėrin ta dėgjoja
Njė ēast tė vetėm do doja fytyrėn ta shikoja
Do doja veē njė ēastė puthjen tėnde ta shijoja
Njė ēastė tė vetėm do doja me ty tė qėndroja
E pastajė nga kjo jetė shumė largė tė shkoja .....E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Tesa
Tesa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 15/12/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 22651
<b>Pikėt</b> Pikėt : 44018
<b>Votat</b> Votat : 93
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : hakmarrja me e embel eshte heshtja

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Tesa prej 13/11/2012, 19:13

Dedikuar ty ...!! - Faqe 2 560845_482964915087088_604559130_n
Ti e di sa fjal dhe premtime ne i mbajme..pra dhe sot po ta kujtoj pse u deshem pse u ndame.. .Ate mungoj une kam nevoj ta di tani.. .A te mungoj une sic me mungon mua tisyte e saj ishin te trisht ,ashtu si gjithe jeta e saj
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 19/11/2012, 06:55

Po, tė kamė xhanė... Tė kamė xhanė si nuk kamė pasur askėnd....
Tė kamė xhanė sepse pyes veten si ia bėn ende qė mė duronė....
Tė kamė xhanė sepse je njė prejė atyre personave qė arrijnė tė stimulojnė njė buzėqeshje nė fytyrėn time me anė tė gjėrave tė vogla, njė mesazhė apo njė telefonatė....
Tė kamė xhanė sepse je pikėrisht shembulli i atijė mashkullit qė unė dua tė kemė...
Tė kamė xhanė sepse dhe kur nė kokėn time rrėzohet ky shembull, unė tė kamė xhanė akoma...
Tė kamė xhanė sepse tė dua, tė dua shumė......

Dedikuar ty ...!! - Faqe 2 000140E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Tesa
Tesa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 15/12/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 22651
<b>Pikėt</b> Pikėt : 44018
<b>Votat</b> Votat : 93
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : hakmarrja me e embel eshte heshtja

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Tesa prej 20/11/2012, 01:10

E mban mend ate ciftin qe na zinin perhere tavolinen tone te preferuar? Epo dje i pashe serish. Jane bashke.
Po ata te dy qe grindeshin pa fund vetem pse njeri nga ata s'kishte degjuar celularin, dhe ti qe thoje vazhdimisht: "Ketyre s'do i'u zgjas shume!" Degjova pak me pare se ishin fejuar. Jane bashke.
Po ai cifti qe takonim tek lulishtja te kujtohet? Ai djali qe asnjehere nuk ia tundte lavjerre
sen te dashures, se gjasme i vinte turp. I pashe perseri tek lulishtja, madje me nje bebe. Jane bashke.
Se desh harrova, i mban mend ata te dy qe i takonim ne autobus, dhe qe nje dite u zune keqas sepse njeri kishte harruar daten e pervjetorit, dhe ti qe qeshje me zenkat e tyre? Dhe dje u ula afer tyre. Jane bashke.
Po nese te pyes per 'NE' te kujtohemi? Ne qe premtuam, ne qe s'do e njihnim kurre ndarjen, ne qe do ia dilnim mbane largesise, xhelozise, dhe dyshimeve te kota? Te kujtohemi NE qe u 'deshem'?(dmth qe desha vetem) Pra ne s'jemi me bashke. Ne vdiqem. Ne na vrave.syte e saj ishin te trisht ,ashtu si gjithe jeta e saj
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Princesha... prej 20/11/2012, 06:32

Do doja te tregoja per ditet e mija pa dashuri. Do doja te tregoja per vetmine time, dhe deshperimin tim. Do doja te tregoja per oret boshe te kaluara ne krevatin tim me shikimin te fiksuar ne tavan, fiksuar ne keto mure bosh pa histori. Fiksoj keto mure dhe me duket sikur jam e mbyllur ne nje kub kateror ku mendja ime udheton per tek ti. Do doja te me degjoje tek flas keshtu, do doja te me kuptoje ndersa mendimet e mija si te cmenduar marrin vetem nje drejtim...per tek ti!

I mbyll syte, dhe marr fryme thelle, mar fryme embelsisht, dhe degjoj te rrahurat e zemres time. Provoj te le te lire mendjen, provoj por jane mendimet qe s'me len. Atehere provoj te le te lira mendimet e mia per te pare se ku po shkojne, dhe ne cast kuptoj se kerkojne te arrijne ty.
Dedikuar ty ...!! - Faqe 2 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 20/11/2012, 07:21

E di si je ti ?

Si ajo unaza qė mė dhurove mua, tė cilėn e hoqa nga gishti dje...!
E hoqa sepse... Mė shtrėngonte dhe mė ishte enjtur gishti...!
Mė dhembi shumė kur e hoqa por dhe aty nuk e lija dotė..!
Tani mė mungonė... E pranojė..!
E ndjejė vėndin boshė dhe shpeshė herė e kėrkojė..!
Dhe kur mė shkojnė syte tek gishti ėshtė mėse e dukshme shenja qė ka lėnė...
Por unaza nuk ėshtė mė aty...
Ashtu si nuk je dhe ti mė nė jetėn time..!
Shenja me kalimin e kohės ndoshta nuk do fshihet, por do zbehet dhe do jetė thjeshtė njė kujtim ... Ashtu Si Ti...!
Por sa herė do mė shkojnė sytė tek gishti dhe do e shohė boshė...
Do mė kujtohet unaza...!
Ashtu si sa herė tė ndjejė njė boshėllėk nė zemrėn time....
Do mė kujtohesh ti...!

Dedikuar ty ...!! - Faqe 2 852013E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Tesa
Tesa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 15/12/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 22651
<b>Pikėt</b> Pikėt : 44018
<b>Votat</b> Votat : 93
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : hakmarrja me e embel eshte heshtja

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Tesa prej 24/11/2012, 23:11

Zevendesoje me dike tjt.
Thuaji botes qe x ty nk ekziston me.
Por mos harro t ia thuash edhe vetes.
Do kerkosh detajet e saj te dikush tjt,si fliste,si sillej,si nervozohej,si ishte ajo.
Mos e kujto,nk ke asnje te drejte.
Vazhdo te jetosh ashtu si di ta besh.
Jam e sigurt qe do njohesh sh femra,femra te ndryshme,por x ty do jene te gjitha njesoj..syte e saj ishin te trisht ,ashtu si gjithe jeta e saj
Arlo
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Dedikuar ty ...!! - Faqe 2 2eyci2f
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Arlo prej 24/11/2012, 23:16

Vetėm njė gjė tha ajo, duke ngritur kokėn dhe duke mė parė drejt e nė sy. " Dua qė tė mė kujtosh. Nėse mė kujton, atėherė nuk mė bėhet vonė edhe sikur tė gjithė tė tjerėt tė mė harrojnė. "Ka zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!
Tesa
Tesa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 15/12/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 22651
<b>Pikėt</b> Pikėt : 44018
<b>Votat</b> Votat : 93
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : hakmarrja me e embel eshte heshtja

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Tesa prej 24/11/2012, 23:19

Dedikuar ty ...!! - Faqe 2 6242_230540133743304_1758097515_nsyte e saj ishin te trisht ,ashtu si gjithe jeta e saj
Arlo
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Dedikuar ty ...!! - Faqe 2 2eyci2f
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Arlo prej 30/11/2012, 00:49

Dhe duket sikur asgje tjeter nuk ka me rendesi... Jam une, je ti...NE. Dy kraharore, nje zemer...! E di, ne nuk jemi te pavdekshem, nje dite do jemi hi, do jemi ca fragmente ne nje shirit filmi te gjate, por DASHURIA jone, ajo po qe do te jetoj PERGJITHMONE! Une e di, une e ndjej...! Une kam nevoje ta besoj . . . !Ka zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!

Sponsored content

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 23/7/2019, 09:20